چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی

برند ایکس دریم که در سال 1388 توسط شرکت باران بسپار روانه ی بازار شد ، توانسته تاکنون رضایت 99درصد از مصرف کنندگان از این محصول یعنی کاندوم ایکس دریم را بدست بیاورد . تولید این کارخانه سالیانه چیزی حدود 100 الی 150میلیون کاندوم در سال می باشد . این برند از تکنولوژی های روز آلمان بهره می گیرد و با توجه به آزمایش های متعدد روی این محصول ، کیفیت کاندوم xdream به بالاترین حد ممکن رسیده است . اگر بخواهیم از مزیت های xdream بگوییم ، می توان به کیفیت بالا و قیمت بسیار پایین نسبت به سایر برند های حال حاضر اشاره داشت . البته این کاندوم ویژگی و مزیت های دیگری هم دارد که در ادامه به هر یک از آنها خواهیم پرداخت .

کاندوم ایکس دریم

xdream در 25 تنوع محصول در بسته بندی های 3 و 12 عددی تولید و عرضه شده است . که شما می توانید در فروشگاه اینترنتی روم نمیشه تمام محصولات این برند را مشاهده و خرید نمایید . تنوع محصولات در این برند بسیار بالا بوده ، کاندوم تاخیری، کاندوم هات و کُلد و… از جمله محصولات xdream می باشد ، که اخیراً محصولات جدیدی بنام کاندوم فضایی که به دلیل وجود خار و دکمه روی کاندوم ، آن را کاندوم فضایی می نامند، عرضه شده است که شما می توانید این محصولات را از بخش کاندوم فضایی ایکس دریم فروشگاه تهیه نمایید . جنس این کاندوم ها از لاتکس کاملاً طبیعی بوده (لاتکس طبیعی مایع سفید رنگ که از شیره درخت هیوا (HEVEA) به دست می آید. ) که علاوه بر لذت برای آقایان ، بانوان را نیز به ارگاسم می رسانند .

کاندوم xdream

بد نیست بدانید که تمامی کاندوم های ایکس دریم تولید شده پس از گذشتن از مرحله post vulcanization مورد آزمون غیر مخرب تست نشتی قرار می گیرد ، تطابق روش های تست، صحت انجام تست ها و اطمینان از کار دستگاه های تست، براساس استاندارد های روز دنیا ، دائما توسط سوپروایزرهایQC کنترل شده و به صورت ادواری به وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران گزارش می گردد .
آزمون فشار و حجم در نقطه ترکیدگی ، استحکام کششی و همچنین عاری بودن محصول از هرگونه سوراخ از جمله آزمون های کمی و کیفی است که طبق استاندارد iso 4074 بر روی هر بچ از محصولات تولیدی برند ایکس دریم صورت می پذیرد .

قیمت کاندوم ایکس دریم

محصولات xdream از قیمت مناسبی برخوردار است و شما میتوانید تمام محصولات xdream را از سایت روم نمیشه خریداری کنید

کاندوم xdream – محصولات xdream – خرید کاندوم xdream