سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاپ قاعدگی

خریدکاپ قاعدگی این روز ها به چالشی میان بانوان تبدیل شده است. عده ای با استفاده از آن موافق هستند و دیگران تشویق به خرید ان می کنند. عده ای دیگر نیز در رابطه با آن احساس انزجار کرده و دیگران را از خرید آن منع می کنند. اگر شما فردی باشید که در خرید آن شک و شبهه داشته باشید، بدون شک با مشاهده این نظرات ضد و نقیض دچار گمراهی خواهید شد. در این مقاله قصد داریم به بررسی خرید کاپ قاعدگی بپردازیم و ریشه این نظرات ضد و نقیض را بیابیم.

"<yoastmark

کاپ قاعدگی

استفاده از کاپ قاعدگی چند سالیست در کشور ما رواج پیدا کرده است. سال های قبل تر این محصول در کشورمان فروش نمی رفت و عده ای که نیاز داشتند از آن استفاده کنند باید از سایر کشورها سفارش می دادند که این امر هزینه های اضافی را بر مشتری محتمل می کرد.اکنون امکان خرید انواع برندهای کاپ قاعدگی فراهم شده است. افرادی که از کاپ قاعدگی استفاده می کنند فیدبک های بسیار مثبتی ارائه داده اند. استفاده از این کاپ دردسرهای نوار بهداشتی و عفونت و بوی بد حاصل از نوار بهداشتی را از بین برده و موجب می شود دوران پریود با آرامش بیشتری سپری شود.

در فروشگاه روم نمیشه امکان خرید کاندوم و محصولات زناشویی با بسته بندی محرمانه برای شما فراهم گردیده است.

نظرات ضد و نقیض درباره استفاده ازکاپ

وقتی صحبت از کاپ قاعدگی می شود عده ای گارد گرفته و معتقدند که استفاده از آن موجب ایجاد عفونت می گردد. عده ای از شرایط خالی کردن و شستن آن احساس انزجار می کنند.
باید به شما بگوییم که استفاده از کاپ نیاز به رعایت اصولی دارد.
در واقع استفاده از نوار بهداشتی هم به همان اندازه می تواند موجب ایجاد عفونت و احساس انزجار ایجاد کند. اما چون از روز اول قاعدگی مورد استفاده همگان بوده است اغلب بانوان به آن عادت کرده اند.
اگر نکات مربوط به نظافت کاپ به طور دقیق رعایت شود هیچ وقت دچار مشکل نخواهید شد. حتی اگر در مصرف نوار بهداشتی نکات صحیح مصرف آن را رعایت نکنید، دچار عفونت خواهید شد.

روش صحیح استفاده از کاپ

برای استفاده صحیح از کاپ قاعدگی باید پیش از هر بار استفاده آن را بجوشانید. یعنی روز اول پریود قبل از استفاده آن را بجوشانید سپس داخل بدنتان بگذارید و هر 12 ساعت یکبار آن را خالی کنید و با آب و صابون شست و شو دهید. پس از پایان پریود نیز، دوباره ان را بجوشانید و در پوشش مخصوص به خودش قرار دهید. لازم به ذکر است استفاده از این وسیله برای دوشیزگان با انواع پرده بکارت مناسب نمی باشد.