جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم های فانتزی

کاندوم های فانتزی : یکی از بهترین و موثرترین و سالم ترین شیوه های پیشگیری از بارداری، استفاده از انواع متفاوت و متنوع کاندوم است. که خوشبختانه امروزه در سر تا سر جهان به خصوص کشور ایران فرهنگ استفاده از کاندوم در بین زوجین برای برقراری رابطه جنسی سالم و لذت بخش رایج و معمول و اصطلاحا خیلی خوب جا افتاده است. استفاده از کاندوم نه تنها برا پیشگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی بسیار مناسب است که به دلیل تنوع خیلی خوبی که دارند می توانند درصد رضایت از رابطه جنسی را در هر دو طرف بالا ببرند و زمینه یک رابطه لذت بخش را فراهم کنند. به طور کلی دو نوع کاندوم ( کاندوم زنانه و کاندوم مردانه ) وجود دارد که رایج‌ترین آن، کاندوم مردانه است. کاندوم زنانه داخل واژن قرار می‌گیرد و از ورود اسپرم‌ یا همان مایع منی مردان جلوگیری می‌کند و کاندوم مردانه نیز روی آلت مرد قرار گرفته و از ورود اسپرم به داخل واژن جلوگیری می‌کند.

  • با تنوع بسیار زیادی که برای این محصول فراهم‌شده است می‌توانید محصولی را خریداری کنید که رضایت میلی دو طرف را فراهم کند.
کاندوم های فانتزی

کاندوم های فانتزی

کاندوم فانتزی و انواع آن

یکی از مشکلات بزرگ زندگی زناشویی امروزی در کنار سایر دغدغه های موجود، عدم تمایل یکی از زوجین نسبت به برقراری رابطه جنسی است. براساس نظر متخصصان این حوزه تنوع و خلاقیت در رابطه جنسی یکی از بهترین روش های بالا برد لذت جنسی و همچنین مانعی برای سرد مزاجی و عادی شدن رابطه زناشویی بین زوجین است. ایجاد تنوع و پرهیز از یکنواختی در رابطه جنسی به شما و همسرتان کمک می کند تا همیشه خود و شریک جنسی تان تمایل به داشتن رابطه جنسی را از دست ندهند و همیشه برای برقراری این رابطه مشتاق باشید .
یکی از روش های حل این مشکل برقراری تنوع و پرهیز از یکنواختی در رابطه جنسی است. ایجاد تحریک چشمی یکی از این ها است. تحریک چشمی روی مردان اثر بیشتری دارد اما بسیاری از زنان نیز به صورت چشمی تحریک خواهند شد و بی اثر نیست.

در میان انواع کاندوم ها یکی از محصولاتی که می‌تواند در این زمینه بسیار اثر بخش باشد کاندوم‌ های فانتزی هستند.

کاندوم های فانتزی با طرح های غیر متعارف و عجیب و جالبی که دارند توانسته اند نظر افرادی زیادی را به خود جلب کنند و طرفدارانی را برای خود دست و پا کنند. کاندوم های فانتزی به منظور بالا بردن افزایش میل جنسی در زوجین و عدم یکنواختی در رابطه جنسی طراحی شده اند . استفاده از کاندوم های فانتزی باعث می شود که یکنواختی و یک رنگی روابط جنسی شما دگرگون و تغییر کند و شما را کمک میکند که رابطه ای ایمن و متفاوت را تجربه کنید.
کاندوم های فانتزی دارای طرح مختلفی مانند: کاندوم عروسکی در شکل های مختلف بطری، گاو و گربه تخم مرغ و ماه و موز و عشق و …، کاندوم شب نما، و … .

  • کاندوم شب‌نما جزو کاندوم‌های فانتزی است کاندوم شب‌نما این کاندوم‌ها معمولاً غیرسمی هستند و در سه لایه ساخته و طراحی شده اند که لایه داخلی و خارجی آن از لاتکس طبیعی است و لایه میانی از رنگدانه‌های ایمنی ساخته شده‌اند به طوری که پس از ۳۰ ثانیه قرار گرفتن در معرض نور، در تاریکی شروع به تابش می‌کنند.

روم نمیشه را به خاطر بسپاریت : تامین کننده محصولات جنسی خانواده