سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم های عروسکی

کاندوم های عروسکی برای ایجاد تنوع در روابط جنسی استفاده می شود و برخی افراد آن را فاندوم می نامند که ترکیبی است از کلمه فانتزی و کاندوم!!
زوجین پس از گذراندن چند سال از زندگی مشترک،دچار احساس یکنواختی و تکراری بودن روابط جنسی خود می شوند و به دنبال راهی هستند که تنوع و تازگی را به روابط خود وارد کنند. برای این که دوباره حس شادابی و تازگی وارد روابط زناشویی شود، کاندو های عروسکی طراحی شده اند که به خوبی وظیفه خود را اجرایی می کنند. شاید استفاده از این نوع کاندوم ها برای شما بسیار تعجب آور باشد. در این مقاله درباره این نوع کاندوم ها صحبت می کنیم تا آن ها را بشناسید و حس تعجبتان کمتر شود.

کاندوم های عروسکی

کاندوم های عروسکی

کاندوم های عروسکی

اشتباه نکنید! حتما لازم نیست مدت زمانی از رابطه زناشویی شما گذشته باشدتا از این کاندوم استفاده کنید. شما می توانید در اولین رابطه جنسی خود با استفاده از این کاندوم همسرتان را سورپرایز کنید و حس اضطراب و نگرانی که در اولین رابطه در بانوان وجود دارد را از بین ببرید.
بسیاری از زوجین برای برقراری اولین رابطه جنسی خود مشکلاتی دارند و جو سنگینی را تجربه می کنند این کاندوم ها با شکل با مزه ای که دارند می توانند یخ بین زن و شوهر را بشکنند.
فقط دقت کنید اگر ازکاندوم های عروسکی استفاده می کنید یک روش ضدبارداری دیگر را نیز استفاده کنید زیرا در ساخت این کاندوم ها بیشتر جنبه فان در نظر گرفته شده است و ممکن است برای پیشگیری از بارداری خطاهایی داشته باشد.

استفاده از این نوع کاندوم

به همراه هر کاندوم عروسکی یک عدد ژل لوبریکانت ارائه می شود تا استفاده از آن آسان شود زیرا لاتکس این کاندوم ها مصنوعی هستند و جنس سخت تری دارند. نقاشی رو این کاندوم ها در کارخانه با دست در شرایطی بهداشتی انجام می شود.

انواع مختلف کاندوم فانتزی

کاندوم عروسکی گاوی: سر کاندوم گاوی دو عدد شاخ گاو وجود دارد که می تواند مانند کاندوم خاردار و یا فضایی عمل می کند و تحریک و ارگاسم بانوان را بیشتر کند.
کاندوم گربه ای: کاندوم گربه ای نیز دارای دو گوش است که می تواند موجب تحریک بیشتر بانوان گردد. این کاندوم در طرح هایی شیک طراحی می شود.
کاندوم طرح غولی: این کاندوم یک چشم دارد و یک دندادن و بسیار با مزه است.
کاندوم تخم مرغی: یک کاندوم بسیار جذاب و شاداب است و پرفروش است و روی آن دو چشم و دهان بزرگ طراحی شده است.
کاندوم موزی: این کاندوم با فرم آلت تناسلی بسیار متناسب است و ظاهری جذاب ایجاد می کند.
کاندوم الاغی: با این کاندوم فان ترین رابطه عمرتان را تجربه خواهید کرد. چهره الاغ به شیوه جذاب و خنده داری طراحی شده است.
کاندوم بتمن: بله با این کاندوم قهرمان رابطه جنسی خود باشید.
کاندوم های عروسکی لاو: این کاندوم به شکل قلب طراحی شده است. می توانید در زمان های خاص و عاشقانه مانند شب ولنتاین این کاندوم را به رابطه تان وارد کنید.
کاندوم مینیون: اگر شخصیت کارتونی مورد علاقه شریک شما مینیون ها هستند پس در استفاده و انتخاب و خرید کاندوم مینیون درنگ نکنید.