چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم نرم شونده

کاندوم نرم شونده برای پیشگیری از عفونت جنسی که یکی از دغدغه های افراد فعال جنسی است، می باشد. معمولا پزشکان به این افراد توصیه می کنند برای پیشگیری از ابتلا به عفونت از کاندوم استفاده کنند.
در میان تمام محصولات زناشویی استفاده از کاندوم علاوه بر پیشگیری از بارداری ناخواسته موجب پیشگیری از عفونت جنسی نیز می گردد. جنس کاندوم ها از لاتکس نازک است و نه تنها خللی در لذت جنسی ایجاد نمی کند بلکه لغزندگی آن موجب افزایش لذت در رابطه جنسی می گردد. در این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر درباره این مسله صحبت کنیم.

"<yoastmark

کاندوم نرم شونده

کاندوم هایی که امروزه تولید می گردند با روشی ساخته شده اند که لاتکس آن ها کاملا آغشته به ماده ای است که به محض تماس با بدن، نرم و روان می گردد و در پیشگیری از ابتلا به عفونت های جنسی موثر است.
سازندگان کاندوم نرم شونده وابسته به بنیادی هستند که توسط بیل گیتس و همسرش راه اندازی شده است.
سازندگان این ادعا را دارند که جنس این نوع کاندوم ها کاملا مقاوم است و در تمام طول رابطه جنسی می توان ار آن استفاده کرد.
این که کاندوم ها خود به خود نرم و نرم تر می شوند موجب شده است افراد بیشتری به استفاده از آن ها ترغیب گردند. و دردسر عفونت جنسی و بارداری ناخواسته کاهش یابد.

راه کار پیشگیری از ابتلا به عفونت جنسی

بسیاری از افراد تمایلی به استفاده از کاندوم ندارند به همین دلیل کاندوم ها در دو نوع مردانه و زنان ساخته شده است تا در صورت نارضایتی و یا حساسیت یک فرد، فرد دیگر بتواند از کاندوم استفاده کند. به علاوه تلاش شده است با ساخت کاندوم های فانتزی علاقه افراد به مصرف آن و خرید کاندوم بالا رود.
اگر به عاقبت ابتلا به عفونت های جنسی و دردسر های ناشی از ان فکر کنید، حتما انتخاب شما خرید کاندوم خواهد بود.
درحال حاض تنها راه و ارزان ترین و رایج ترین روش پیشگیری از انتقال عفونت همان استفاده از کاندوم است که روز به روز با تحقیقات محققان استفاده از آن راحت تر می شود.

کاندوم های لوبریکانت موجب استفاده راحت تر گردیده است اما باز هم سلیقه عده ای نیست.
برخی افراد با تهیه کاندوم های ارزان قیمت که حاوی ماده لغزنده نیستند سعی دارند لغزندگی را با استفاده از ژل های لوبریکانت جبران کنند که این امر موجب انتقال عفونت های شدید تر خواهد شد. زیرا برای استفاده از لوبریکانت دست ها و اپلیکاتور ها بکار گرفته می شود که با محیط در تماس است و از قبل آلودگی هایی را به خود جذب کرده است.

نسل جدید کاندوم ها

دانشمندان به فکر تولید کاندوم نرم شونده افتاده اند که حین رابطه جنسی خود به خود نرم می شود و ماده لغزنده تولید می کند. استفاده از این کاندوم راه کاری ساده برای پیشگیر از عفونت جنسی است.
طبق گزارشات رسیده محققان در حال انجام تحقیقاتی هستند که کاندومی تولید کنند که احساسی کاملا مشابه پوست انسان ایجاد کند. گفته می شود این کاندوم ها نسل جدید کاندوم های خود به خود نرم شونده هستند اما بدون هیدروژل‌های سخت مثل لاتکس و لاستیک ساخته می شوند.