سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم مسافرتی

کاندوم مسافرتی همراه آرامش بخش زوجین در سفر است. این وسیله یکی از ضروریاتیست که باید همیشه همراه اشخاصی باشد که از نظر جنسی فعال هستند. هنگام سفر روابط زوجین گرمتر از قبل می شود و احتمالا علاوه بر افزایش تعداد روابط، دقت در انجام آن به دلیل خستگی کم شود به همین دلیل اگر زوجین کاندوم همراه نداشته باشند، احتمال بارداری ناخواسته زیاد خواهد بود.
کاندوم علاوه بر پیشگیری از بارداری بهترین وسیله برای جلوگیری از انتقال بیماری ها مقاربتی و عفونی است.
کاندوم انواع مختلفی دارد. برای خرید کاندوم می توانید از میان رایحه هایی بسیار متنوع یکی را برگزینید. اما یکی از انواع کاندوم ها که در این مقاله قصد داریم درباره آن بنویسیم کاندوم مسافرتی است. با ما همراه باشید تا به بررسی این نوع از کاندوم بپردازیم.

کاندوم مسافرتی

کاندوم مسافرتی

کاندوم مسافرتی

کاندوم ها در بسته هایی بسیار کوچک بسته بندی شده اند. این بسته ها به قدر کوچک هستند که در کیف پول جا می گیرند. حال با این توصیفات می خواهیم بدانیم کاندوم سفری دیگر چیست؟
احتمالا در سفر به یک شهر جدید فرصت خرید کاندوم نداشته باشید و یا محل داروخانه را ندانید، یا اگر داروخانه بیابید برند مورد نظر شما را نداشته باشند. به همین دلیل کاندوم مسافرتی یک پک متشکل از انواع کاندوم های تنگ کننده، تاخیری، ضد حساسیت و خاردار موجود است.

بسیاری از افراد در ماه عسل برای اولین بار استفاده از کاندوم را تجربه می کنند و شاید ندانند کدام نوع کاندوم برای آن ها مناسب است. با خرید پک کاندوم مسافرتی دیگر در سفر دغدغه ای ندارند و در هر لحظه می توانند کاندوم سازگار با پوست خود را استفاده کنند.
اگر فردی تنوع طلب باشید این پک مناسب شما نیز هست! این پک کمک می کند در حین سفر لذت های گوناگون را تجربه کنید.

روش استفاده کاندوم در سفر

با توجه به این که در سفر احتمال ابتلا به بیماری ها بالا می رود پس واجب است در استفاده از کاندوم حساسیت بیشتری داشته باشید. در حین سفر از توالت و حمامی عمومی استفاده می کنید و چنانچه یکی از دو شخص دچار بیماری یا عفونت گردد بدون استفاده از کاندوم به راحتی به شخص دیگر منتقل خواهد کرد.

پس استفاده از کاندوم در سفر را جدی بگیرد.

روش استفاده از کاندوم سفری دقیقا مشابه سایر کاندوم ها است.
اگر درباره نحوه استفاده از کاندوم اطلاعاتی ندارید در اینجا یک بار آن را شرح می دهیم:
1- پوسته کاندوم را با دست بدون استفاده از هیچ شی برنده ای باز می کنید.
2- کاندوم را از پوسته خارج کرده و بررسی می کنین تا جهت آن را بیابید. سر کاندوم باید به بالا باشد و رول آن درحالتی قرار گرفته باشد که بتواند باز شود.
3- برای استفاده از کاندوم آلت باید در حالت نعوظ کامل باشد.
4- کاندوم را روی آلت گذاشته و رول آن را باز می کنید.
5-پس از انزال حلقه کاندوم را از انتها گرفته و بیرون می کشید و انتهای آن را گره زده و در سطل زباله می اندازید.

انواع کاندوم هایی که در پک مسافرتی می یابید.

یک پک کاندوم مسافرتی شامل 12 عدد کاندوم است.
3 عدد از نوع تاخیری: در استفاده از نوع کاندوم تاخیر دقت داشته باشید که چند دقیقه ای صبر کنید تا ماده ی تاخیر بتوانید روی پوست تاثیر بگذارد.
3 عدد کاندوم تنگ کننده: این کاندوم آغشته به محلولیست که موجب تنگ شدن واژن بانوان می گردد. معمولا کاندوم های اناری چنین حالتی را ایجاد می کنند.
3 عدد کاندوم خاردار: کاندوم خاردار با زائده هایی که در سطح خو دارد، موجب افزایش لذت در بانوان می گردد.
3 عدد کاندوم نازک: این نوع کاندوم ها عادی ترین نوع کاندوم هستند. افرادی که برای اولین بار رابطه جنسی را تجربه می کنند بهتر است با این نوع از کاندوم ها شروع کنند. کاندوم نرم شونده نیز می تواند با ایجاد ماده ای لغزنده به رابطه جنسی سهولت بخشد.

خرید انلاین کاندوم

در فروشگاه روم نمیشه امکان خرید انواع کاندوم به صورت آنلاین فراهم شده است. اگر خجالتی هستید دیگر مشکلی در خرید کاندوم نخواهید داشت. پس از مشاهده قیمت کاندوم مورد نظر خود در فروشگاه روم نمیشه برای سفارش نوع مورد نظر خود اقدام کنید.

اگر تنوع در رابطه جنسی را دوست دارید می توانید انواع مختلفی از بسته های کاندوم را انتخاب کنید و پک مسافرتی را خودتان بچینید.
ما در یک بسته بندی کاملا محرمانه کاندوم مسافرتی شما را ارسال خواهیم کرد.