پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم فضایی و تجربه لذت

مکاندوم فضایی یک نوع از کاندوم هستند که پوشش کاملی روی آلت تناسلی آقایان ایجاد می کنند و در حین رابطه جنسی از بارداری ناخواسته و همچنین انتقال بیماری های مقاربتی پیشگیری می کنند. ایده به کر رفته در این کاندوم ها موجب شده است تا علاوه بر مزایای ذکر شده، مزیت ایجاد لذت بیشتر فراهم گردد.
خارهای تعبیه شده روی این کاندوم ها بلندتر از سایر کاندوم های خاردار است و با تحریک واژن ارگاسم بانوان را تسریع می بخشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا درباره تجربه استفاده از این کاندوم ها و مزایا ومعایب آن صحبت کنیم.

کاندوم فضایی و ایجاد تجربه لذت بخش

این نوع از کاندوم ها در انواع مختلفی ایجاد شده اند. معمولا برند چهار نوع مختلف کاندوم فضایی را تولید می کنند. کاندوم فضایی چرخشی، شمشیری،  دکمه دار و کاندوم فضایی اره ماهی از انواع مختلف موجود در بازار هستند. می توانید برای خریدکاندوم در انواع مختلف مطابق سلیقه خود یکی از 4 نوع را انتخاب و سفارش خود را در وب سایت روم نمیشه ثبت کنید تا ما در بسته بندی محرمانه کاندوم فضایی مورد نظرتان را ارسال کنیم.
این کاندوم ها با داشتن نقاط و خار های برجسته باعث تحریک نقطه جی در بانوان می شود و تحریک و ارگاسم را در رابطه جنسی برای آنان بالا می برد و لذت و رضایت را به ارمغان می آورد.

"<yoastmark

مزایا و معایب این کاندوم

تاکنون درباره مزایای این کاندوم صحبت کردیم و دانستیم با ایجاد لذت بیشتر می تواند موجب مستحکم تر شدن روابط زناشویی شود. همچنین روابط زناشویی که دچار روتین و تکرار شده است با استفاده از این نوع کاندوم می تواند دوباره رنگ هیجان به خود بگیرد.
علاوه بر لذتی که در بانوان ایجاد می شود برای آقایان نیز موجب لذت خواهد شد. مشاهده اشتیاق و هیجانات بانوان در رابطه زناشویی برای آقایان بسیار جذاب است که این کاندوم به خوبی آن اشتیاق را فراهم می آورد.
اما معایبی برای آن شناخته شده است. چنانچه استفاده از این نوع کاندوم افزایش یابد و به عادت تبدیل شود نقاط حساس واژن حس تحریک پذیری بالایی را تجربه خواهد کرد و پس از مدتی نسب به آلت معمولی مرد واکنشی نشان نخواهد داد.
در واقع استفاده زیاد از این نوع کاندوم ها موجی ایجاد نوعی اعتیاد به آن می گردد.
پیشنهاد می شود از کاندوم فضایی در حد اعتدال و در حد تنوع بخشیدن به رابطه هر چند وقت یکبار استفاده کنید.