چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم ضخیم

برخی آقایان به دلیل تحرک زیاد حین مقاربت و دخول، نگرانی ناشی از پارگی کاندوم را دارند که این اضطراب با استفاده از کاندوم ضخیم برای همیشه حل شده است. کلیه کاندوم هایی که برای استفاده در روابط جنسی و زناشویی تولید می شوند، از جنس لاتکس می باشند. این محصولات در مدل های نازک و ضخیم وجود دارند. استفاده از نازک و یا ضخیم بودن کاندوم بستگی به فرد استفاده کننده دارد. چرا که استفاده از هر کدام در روابط جنسی یک لذت خاصی به فرد می دهد. قیمت کاندوم هیچ ارتباطی با ضخیم بودن ان ندارد و باید این ویژگی را در میان خصوصیات ذکر شده برای آن بیابید.

کاندوم ضخیم

کاندوم ضخیم

کاندوم‌ ضخیم؛ پلیس آهنی

این کاندوم‌ ها بسیار ایمن و در عین حال ارزان ‌ترین نوع کاندوم‌ ها هستند. به علت ضخیم بودن پوسته، باعث کاهش تحریک پذیری مردان شده و زمان رابطه را افزیش می‌ دهند. این کاندوم نیز برای جلوگیری از زود انزالی توصیه می ‌شود. هر چند که نباید انتظار معجزه‌ ی کاندوم‌ های تأخیری را داشته باشید. البته دیده شده است که در برخی از این محصولات به علت افزایش ایمنی بیشتر به هنگام رابطه، از ماده اسپرم‌ کش نیز استفاده می ‌شود که پزشکان وجود چنین ماده ‌ای را در محصولات زناشویی توصیه نمی ‌کنند.

البته خیلی از افراد هم نگران این موضوع هستند که ممکن است استفاده از کاندوم های ضخیم، مشکلاتی مانند دخول سخت را داشته باشد. اما باید گفت که نباید نگران این موضوع باشند، چرا که کلیه این محصولات در زمان تولید کاملا آغشته به مواد روان کننده می شوند. از این رو این افراد دیگر نگران مقاربت بدون درد هم نخواهند بود .

 

کاندوم های فوق‌ العاده ایمن

این نوع کاندوم در مقایسه با کاندوم‌ های فوق‌ العاده نازک، ضخیم تر و قوی تر اسـت، اما سازندگان آن احساس فرد را اصلا در نظر نگرفته ‌اند. کاندوم ضخیم فوق ‌العاده ایمن برای کسانی ایده ‌آل اسـت کـه تمایلی بـه بچه‌ دار شدن ندارند و می خواهند کاملا خیالشان راحت باشد.

عموما استفاده از کاندوم ضخیم، نگرانی این افراد را در حین روابط جنسی کاملا حل می کند.

 

البته کاندوم ها را از نظر ابعاد میتوان بدین گونه نیز دسته بندی کرد:

انواع کاندوم از نظر ضخامت

کاندوم ساده: این نوع از کاندوم همان کاندوم های معمول لاتکس دار هستند که اغلب می شناسید. آن ها معمولا حاوی روان ‌کننده‌ بر پایه ‌ی آب هستند و در اندازه ‌های مختلفی در دسترس هستند.

کاندوم ضخیم :کاندوم های سر پهن یا ضخیم در انتها گشاد‌تر هستند، بنابراین برای مردانی مناسب هستند که سر آلتشان تا حدی بزرگ ‌تر از بدنه است. عرض سر این نوع کاندوم حدودا ۰.۵ تا ۰.۷ میلی متر از کاندوم ‌های معمول بیشتر است.

کاندوم نازک : این کاندوم‌ ها بسیار نازک هستند. اما نگران نباشید، آن ها به اندازه‌ ی باقی انواع کاندوم ها ایمن نیز هستند. طراحی این مدل از کاندوم ها به گونه ای است که احساس طبیعی‌ تری به فرد مصرف کننده می دهد چنان که کاندوم ندارد!

 

در پایان:

کاندوم ضخیم به شما اجازه می دهد تا روی لذت تمرکز کنید. زمانی کـه پای کاندوم بـه میان کشیده می شود، نگرانی در مورد مسائلی مانند STD ها یا حاملگی دیگر جایی ندارد.