جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم زنانه

کاندوم زنانه یا FC و یا کاندوم داخلی چیست و یا طرز استفاده ای آن چگونه است؟ حتما بارها نام آن را در کنار نام کاندوم های مردانه شنیده اید اما تعداد کمی از افراد هستند که آن را از نزدیک دیده باشند و اطلاعات کافی درباره آن داشته باشند.
کاندوم زنانه نیز همانند سایر کاندوم ها یک روش جلوگیری از بارداری ناخواسته و با ابتلا به بیماری های مقاربتی است. به آن کاندوم داخلی می گویند زیرا برای استفاده باید داخل بدن بانوان قرار گیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا درباره آنچه در مورد این کاندوم نمی دانید صحبت کنیم.

"<yoastmark

کاندوم زنانه

کاندوم ها زنانه با طولی حدود 17 سانتیمتر داخل واژن بانوان قرار میگیرد و همانند کاندوم مردانه از بارداری ناخواسته پیشگیری می کند. اما اگر بخواهید بدانی که چرا مصرف این نوع کاندوم چندان رایج نیست باید بگوییم که کاندوم بانوان گران تر از نوع مورد استفاده توسط مردان است و همچنین زمانی که داخل واژن قرار می گیرد انتهای آن بیرون می ماند و هرکسی شاید این شرایط را دوست نداشته باشد همچنین عده ای برای قراردادن آن در واژن راحت نیستند.
اما در ادامه درباره 6 مورد که درباره این کاندوم نمی دانید صحبت می کنیم.

1-عدم نیاز به نسخه پزشک

از ان جا که مصرف این کاندوم برای افراد چندان جا نیوفتاده است عده ای تصور می کنند کاندوم زنانه توسط پزشک برای شرایط خاصی تجویز می گردد. کاندم زنانه برای شرایطی ساخته شده است که مرد در رابطه جنسی حاضر به استفاده از کاندوم نباشد و یا به آن حساسیت داشته باشد و برای خرید کاندوم زنانه نیازی نیست هیچ نسخه ای اراه دهید.

2- از سایز آن شوکه نشوید.

سایز کاندوم زنان بزرگ طراحی شده است. به گفته متخصصین در این زمینه کاندوم زنانه باید دقیقا عملکردی مشابه واژن داشته باشد. واژن توانایی قرار دادن آلت تناسلی کوتاه ، آلت تناسلی بلند، آلت تناسلی نازک و آلت تناسلی ضخیم را دارد. یعنی واژن قابلیت انبساط دارد تا بتواند جا بیفتد و به همین دلیل در کاندوم زنانه باید به اندازه کافی جا وجود داشته باشد.

3- ایجاد محافظت بیشتر در برابر بیماری تبخال و یا HPV نسبت به کاندوم مردانه

حلقه بیرونی کاندوم زنانه سطح بیشتری را نسبت به کاندوم مردانه در خارج واژن پوشش می دهد، به این معنی که تماس تناسلی پوست به پوست در هنگام رابطه جنسی کمتر است. که این امر می تواند خطر انتقال بیماریهای مقاربتی پوست به پوست مانند تبخال یا HPV را کاهش دهد، کاندوم های مرد کاملاً از آن محافظت نمی کنند.

4- کاندوم های داخلی فاقد لاتکس هستند.

این یک مزیت بزرگ است برای افرادی که مبتلا به آلرژی در برابر لاتکس هستند و یا هر کسی که از لمس جنس لاتکس متنفر است. کاندوم داخلی از پلی اورتان ساخته شده است که همان ماده ای است که برای ساخت دستکش های جراحی استفاده می شود. اگر از دستکش جراحی استفاده کرده باشید متوجه شده اید که این دستکش ها حس لامسه را منتقل می کنند. عملکرد پلی اورتان در داخل واژن نیز این گونه است. شما قادر خواهید بود همه چیز را احساس کنید.
پلی اورتان گرما را به خوبی منتقل می کند بنابراین کاندوم زنانه حس طبیعی تری در رابطه جنسی به طرفین می دهد.

5- کاندوم زنانه به راحتی پاره نمی شود.

ممکن است برای استفاده از کاندوم داخلی نگران پاره شدن آن باشید. اما متخصصان سازنده آن می گویند هیچ نگران نباشید برای پاره شدن این کاندوم تلاش زیادی لازم است. کافیست فقط مراحل قرار دادن کاندوم زنانه داخل واژن را با آرامش انجام دهید. جالب است بدانید که این کاندوم ها از 8 ساعت قبل از ایجاد ارتباط جنسی می توانند در بدن قرار گیرند.
طرز استفاده از آن مشابه استفاده از کاپ قاعدگی است.

6- می توانید آن را روغن کاری کنید.

کاندوم های داخلی از قبل به مواد روغنی آغشته شده اند اما شما نیز می توانید با روغن های مثل نارگیل و زیتون و… آن را بیشتر چرب کنید.
این یک مزیت برای کاندو زنانه است. زیرا کاندوم لاتکس مردانه را اگر چرب کنید از بین می رود.

اکنون که آنچه درباره کاندوم داخلی نمی دانستید را خواندید می توانید در فروشگاه روم نمیشه نسبت به خرید کاندوم و انتخاب محصول از میان انواع برند ها و انواع مدل ها اقدام کنید. کاندوم زنانه نیز یکی از محصولات زناشویی ارائه شده در فروشگاه روم نمیشه است. بدون احساس شرم خرید خود را ثبت کنید.