چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم تنگ کننده واژن

یکی از پر استفاده ترین محصولات زناشویی، کاندوم است که به منظور جلوگیری از بارداری و انتقال بیماری ‌های مقاربتی استفاده می شود. انواع گوناگونی از کاندوم مردانه با ویژگی های مختلف وجود دارد که به عنوان نمونه می توان از کاندوم تنگ کننده واژن نام برد.

بسیاری از بانوان پس از تجربه چندین رابطه جنسی و یا به دنبال افزایش سن، زایمان متعدد و انجام حرکات سنگین بدنسازی احساس می کنند که در رابطه های جنسی تحریک پذیری خود را از دست داده اند و عضلات واژن آن ها قدرت کافی برای لمس آلت مردانه را ندارد؛ زیرا زمانی که ماهیچه های واژن از یکدیگر فاصله گرفته باشند و شل گردند، ارتباط فیزیکی کمی میان آلت مردانه و واژن صورت می گیرد و این مسئله طرفین را نسبت به رابطه جنسی بی میل می کند. از این رو بسیاری از آن ها در رابطه های جنسی به لذت مد نظر نرسیده و در نهایت به مرور زمان از برقراری رابطه خود داری می کنند. این دوری می تواند آسیب های جبران ناپذیری به استحکام خانواده، سلامت روانی و عاطفی طرفین وارد کند.

کاندوم تنگ کننده واژن

کاندوم تنگ کننده واژن

لازم است بدانید تنگ کردن واژن با خرید کاندوم امکانپذیر است. در واقع برخی از شرکت های فعال در زمینه تولید محصولات زناشویی اقدام به تولید کاندوم هایی برای رفع این مشکلات میان زوجین کرده و کاندوم تنگ کننده واژن را روانه بازار کرده اند.

شاید از خودتان بپرسید آیا واقعا کاندوم واژن را تنگ می کند؟ باید بگوییم در طول برقراری رابطه بله.

کاندوم تنگ کننده واژن

کاندوم تنگ کننده واژن دارای یک لایه از مواد تنگ کننده واژن است که سبب سفت و منقبض شدن واژن شده و باعث ایجاد اصطکاک خوبی بین آلت و واژن می گردد. توجه کنید این کاندوم که با نام “کاندوم تنگ” نیز شناخته می شود را نباید با سایز بندی کاندوم اشتباه گرفت.

این محصول بی نظیر به قدری واژن را تنگ می کند که شما احساس کنید در حال تجربه نخستین رابطه جنسی خود هستید. اگرچه گشاد شدن واژن یک پروسه طبیعی است و برای هر خانمی ممکن است بعد از 40 سالگی به وجود آید، اما سفت کردن واژن روش هایی دارد.

بعضی از خانم ها برای بهرمندی از واژن منقبض و تنگ سراغ جراحی واژینال می روند، اما بهتر است شیوه های طبیعی مثل تغذیه مناسب، استفاده مرتب از ویتامین E، رعایت اصول بهداشتی، عدم استفاده از اسپری های شیمیایی، داشتن پوزیشن صحیح جنسی، انجام حرکات ورزشی مناسب و… را امتحان کنید. یکی از این روش های بی خطر نیز استفاده از کاندوم تنگ کننده واژن است.

اصلی ترین ویژگی کاندوم های تنگ کننده

اصلی ترین ویژگی کاندوم های تنگ کننده، جمع کردن واژن و ایجاد انقباض در ماهیچه های واژن است. در واقع مکانیزم تنگ شدن و تحریک واژن به این صورت است که پس از اعمال تحریکات ذهنی، تپش قلب بالا رفته و خون بیشتری به داخل مویرگ های واژن نفوذ می کند، در نتیجه به خاطر وجود حجم بالای خون، واژن شروع به حجیم شدن می کند. کاندوم های تنگ کننده با تحریک پوستی واژن باعث تشدید جریان خون در آن شده و در نتیجه واژن تنگ تر و حجیم تر می شود.

این کاندوم علاوه بر این که برای خانم های سن بالا، زایمان کرده و افرادی که دچار وارفتگی واژن هستند، مناسب است و یک معاشقه طولانی مدت و لذت بخش را فراهم می کند، برای آقایانی که از آلت کوچکی برخورد اند نیز بسیار کارآمد است.

استفاده از کاندوم تنگ کننده که یک محصول بهداشتی کاربردی است، شما را از هزینه های هنگفت واژینوپلاستی نجات می دهد. در حقیقت کاندوم تنگ کننده واژن با فرمولاسیون انحصاری خود می تواند در هر مرتبه آمیزش مقاربتی، حس تازگی رابطه جنسی را منتقل نماید.

یکی از سوالاتی که بسیار رایج است این است که آیا کاندوم تنگ کننده، تنگ کننده مقعد هم هست؟

باید گفت کاندوم تنگ کننده به دلیل داشتن مواد جمع کننده که جذب پوست می شوند، باعث تنگ شدن محل می شود و تفاوتی ندارد که از آن به عنوان تنگ کننده مقعد نیز استفاده کنید.

روابط جنسی شما و همسرتان جزو حریم شخصی خودتان محسوب می شود، بنابراین برای تهیه محصولات زناشویی و خرید کاندوم تنگ کننده واژن دقت کرده و حتما از فروشگاه معتبری مانند فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه خرید خود را انجام دهید.