سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم برقی

کاندوم برقی بر خلاف تصوری که از اسم آن ایجاد می شود هیچ پوششی روی ناحیه آلت تناسلی آقایان ایجاد نمی کند. این نوع کاندوم در واقع یک حله ویبراتور پلاستیکی است که با اتصال به یک باتری لرزش ایجاد می کند.
یکی از راه های درمان زود انزالی آقایان و هماهنگ شدن ارگاسم بانوان با انزال آقایان است. در این مقاله بیشتر درباره این وسیله صحبت می کنیم.

کاندوم برقی

کاندوم برقی

کاندوم برقی

کاندوم برقی یک وسیله حلقه ای است که در انتهای آلت تناسلی قرار گرفته و با ایجاد فشار د این ناحیه و کنترل جریان خون می تواند انزال را به تاخیر بیاندازد. جنس این حلقه لاتکس است و انعطاف پذیری بالایی دارد. یک باتری که به آرمیچر داخل ایت لاتکس متصل است موجب ایجاد ویبره در آن می شود. این حالت ویبره با برخورد به ناحیه کلوتوریس بانوان موجب ایجاد لذت بشتر شده و مجب سرعت بخشیدن به ارگاسم می شود.
برای استفاده از این وسیله می توانید آن را هم به صورت ساده به کار ببرید و هم به همراه کاندوم. عملکرد هیچ یک از این دو بر هم تاثیری ندارد.

آیا این وسیله یکبار مصرف است؟

کاندوم برقی یک وسیله کمک کننده به کیفیت رابطه جنسی است و یکبار مصرف نیست. از آنجا که این وسیله با نواحی حساس به آلودگی و عفونت در تماس است می بایست پس از هربار استفاده با شیوه خاصی از آلودگی ها محفوظ بماند.
پس از هربار استفاده کاندوم برقی را با آب و صابون بشویید. یادتان نرود پیش از شست و شو باتری آن را خارج کنید.
پس از ششت و شو در محفظه ای مخصوص و پاکیزه قرار دهید. معمولا یک پلاستیک فریزر برای آن مناسب است. باید دقت کنید در محل نگهداری آن هیچ گونه لوازم عطری و آرایشی موجود نباشد.
اگر لایه لاتکس این وسیله پاره شد، باید آن را دور بیاندازید و قابل استفاده نمی باشد.

خرید کاندوم برقی

در فروشگاه روم نمیشه انواع محصولات زناشویی فراهم شده اند. می توانید برای خرید کاندوم محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از پرداخت قیمت کاندوم محصول را در بسته بندی محرمانه درب منزل تحویل بگیرید. اما ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است که کاندوم برقی از نظر قانونی قابل فروش نیست و در کشور ایران ممنوعیت دارد. گرچه بسیاری از فروشگاه به صورت غیر قانونی و پنهانی اقدام به فروش این محصول می کنند اما به دلیل عدم اعتبار محصول این نوع فروشگاه ها بهتر است در خرید خود تجدید نظر کنید.