سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


کاندوم ایکس دریم

در این مقاله با کاندوم ایکس دریم و انواع کاندوم ایکس دریم آشنا خواهیم شد.

از مهمترین نکاتی که در زمان خرید کاندوم ایکس دریم بایستی به آن توجه داشته باشید، اندازه( بر اساس سایز آلت تناسلی آقایان) نوع رابطه، طول مدت رابطه( در اوایل رابطه زناشویی قرار دارید یا چند سال از رابطه زناشویی شما می گذرد).

باتوجه به ساخت محصولات جنسی مختلف مثل ژل،اسپری و قرص در بحث ارتباط جنسی، می توان از کاندوم برای در امان ماندن از بیماری های مقاربتی استفاده کرد. ایکس دریم از مارک های شناخته شده و با اعتبار است که تجهیزات موردنیاز جنسی ارائه می کند.بنابراین شما بر

در حقیقت، ایکس دریم جزء مارک های معروف کاندوم است.لوازم این برند باتوجه به قیمت مناسبی که دارند و هم چنین کیفیت بالایی که دارند، مخاطبان زیادی دارد. انواع کاندوم x دریم موجود در بازار دارای پروانه ساخت لوازم‌پزشکی از سیستم کل تجهیزات پزشکی سازمان بهداشت و درمان هستند.

ویژگی های مخصوص کاندوم ایکس دریم(XDream)

کارخانه تولید کاندوم ایکس دریم که به کاندوم مارک دریم نیز مشهور است، تولیدات خود را در بیست مدل متنوع بسته های سه تایی و دوازده تایی ارائه کرده است. هم چنین کاندوم های “فضایی” هم ساخته و پخش کرده است.به سبب ویژه بودن و برخورداری از خارهای بزرگ ، جنس لاتکس نانو آن باعث شده که به عنوان “فضایی” نام برده شود. این کاندوم ها ، خانم ها را به اوج ارضا می رساند و هم برای آقایان لذت دارد.

 

کارخانه XDream

با داشتن انواع کاندوم های ایکس دریم هر نیاز و سلیقه ای را تامین کرده است.

کارخانه ایکس دریم، بزرگترین کارخانه ساخت انواع کاندوم ایکس دریم در خاورمیانه است چراکه توانایی تولید بیش تر از ۱۷۰ میلیون کاندوم را دارد.

وسایل و ابزارآلات ساخت کاندومXdream با فناوری پیشرفته و جدید آلمان ودر فضایی  ۶۰۰۰ متر مربعی و در محیطی سراسر بهداشتی و بدون   هر نوع میکروبی(درجه  تمیزی محیط: 1000)نصب و راه اندازی شده است.

شرکت revertexبرترین تولید کننده کامپاوندهای لاتکس اصلی  در کل دنیا است که با کمپانی ایکس دریم همیاری می کند و لاتکس موردنیازانواع کاندوم های ایکس دریم را طول سالهای کار این کمپانی تامین می کند تا مرغوبیت مواد اولیه مورد استفاده، مرغوبیت کالای نهایی را ضمانت می کند. قابل ذکر است که در شرکت آزمایش کامل الکتریکی از جهت سالم بودن کاندوم از جهت پارگی و سطح مرغوبیت لاتکس انجام خواهد شد.

 انواع کاندوم XDream

کاندوم تاخیری دوبل x دریم

این نوع کاندوم درمقایسه با کاندوم های دیگر، از بنزوکائین بیشتری برخوردار است. و قسمت بیرونی آن را خارهای کوچک و بزرگ دربر گرفته است به همین دلیل به منظور تحریک خانم ها انجام شده است.

کاندوم تحریک و لذت x دریم

این کالای ایکس دریم  که به لذت طولانی مدت مشهور است خیلی چرب و واضح بوده و از سمتی  برخوردار از ماده بنزوکائین برای تاخیر در ارگاسم و بالارفتن تایم تحریک و لذت میشود.

کاندوم میوه ای x دریم

این محصول شفاف و چرب است. که از عصاره و عطر میوه های مختلف ساخته شده است پس نه تنها ازجلوگیری  بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی تاثیر دارد، بوی بد واژن را هم‌چنین نابود می کند و موجب خوشبو شدن آن می شود.

کاندوم تاخیری x دریم

فرق این کالا با کاندوم دوچندان تاخیری ایکس دریم در این است که با عصاره گیاهی بنزوکائین در انزال آقایان تاخیر به وجود می آورد  و حساسیت زا نیست.

کاندوم تنگ کننده x دریم

 

افشره انار به کاربرده  شده در این محصول سبب تنگ شدن واژن می شود، این کاندوم افشره طبیعیmanjakaniبرای تنگ کردن واژن دارد لذت جنسی را افزایش می دهد. این نوع کاندوم برای به کار بردن بعد از فارغ شدن پینشهاد می شود.

کاندوم خنک کننده x دریم

در این کاندوم ایکس دریم رایحه و افشره نعنا به کار برده شده است. قسمت بیرونی این کاندوم چرب و آشکار است. این کاندوم حاوی natural mint  برای  خنک کنندگی و تاخیر در ارگاسم است.

کاندوم روان کننده x دریم

اگر  شما جزء کسانی هستید که همیشه رابطه جنسی برای شما دردناک است به کار بردن  این کاندوم  پیشنهاد می شود.چراکه این محصول مواد روان کننده با درجه بالایی دارد. به بیانی دیگر با بکار بردن این کاندوم دیگر نیازی به استفاده از مواد یا ژل روان کننده  نیست. مدلسازی این کاندوم ساده است و حس خوب و راحتی را برایتان به وجود می آورد. ازجهتی رایحه آن هم برای تحریک بیشتر است.

شما با شناخت انواع کاندوم ایکس دریم می توانید بر اساس نیاز و سلیقه خود ، از آنها استفاده کنید.

 

ما به شما محصولات زناشویی مانند کاندوم برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و حفظ بهداشت  پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاع از قیمت کاندوم و درصورت نیاز به خرید کاندوم می توانید به سایت روم نمیشه مراجعه کنید.