چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


ژل آمیزشی لوبریکانت

ژل آمیزشی لوبریکانت برای روان تر شدن و عدم ایجاد استکاک در رابطه جنسی به کار می رود. کاهش درد یکی از مهم ترین تاثیرات این ژل است.با ژل لوبریکانت جنس مونث می تواند آمادگی لازم را برای شروع رابطه داشته باشد. از این رو آن دسته از افرادی که دچار خشکی واژن شده‌اند می توانند از ژل لوبریکانت استفاده کنند.
در این مقاله درباره مزایای ژل آمیزشی لوبریکانت بیشتر می خوانیم.

"<yoastmark

ژل آمیزشی لوبریکانت

بسیاری از افراد به دلیل خشکی واژن از ژل لوبریکانت استفاده می کنند اما ما استفاده از این ژل را به افرادی که رطوبت واژن طبیعی دارند نیز پیشنهاد می کنیم. زیرا ژل لوبریکانت می تواند ارگاسم بهتر و سریع تری برای بانوان ایجاد کند.
سوزش و خارش در اثر استفاده از این ژل از بین خواهد رفت و موجب کاهش ایجاد فشار خواهد شد.

انواع ژل آمیزشی لوبریکانت

انواع مختلفی از ژل لوبریکانت وجود دارد. ژل هایی بر پایه آب ، روغن و سیلیکون. این ژل ها نیز با کیفیت های مختلف در بازار موجود هستند.
هر چه ژل آمیزشی لوبریکانت گرانتر باشد دیرتر جذب خواهد شد و روانی بیشتری ایجاد خواهد کرد.

ژل لوبریکانت بر پایه آب

این ژل از محصولات زناشویی است و در روابط جنسی مورد استفاده قرار می گیرد و روش های پیشگیری مثل استفاده از کاندوم را راحت تر می کند. این ژل ها به کاندوم هیچ آسیبی نمی رساند و به راحتی از روی بدن قابل شستن است.

لوبریکانت بر پایه روغن

این ژل های لوبریکانت مدت زمان بیشتری روی بدن باقی می مانند و می توان با آن روابطه زناشویی طولانی تری داشت بدون این که نیاز به تجدید باشد.

لوبریکانت بر پایه سیلیکون

این نوع از ژل آمیزشی لوبریکانت دوام بیشتری نسبت به نوع آبی دارد. این ژل روی سطح بدن یک لایه نازک ایجاد می کند و به همین دلیل نیازی به استفاده مجدد نیست. اما احتمال ابتلا به آلودگی های باکتریایی را فراهم می کند زیرا به راحتی شسته نمی شود. همچنین استفاده همزمان با کاندوم برای پیشگیری اثر بیشتری دارد.

روان شدن واژن با مواد طبیعی

مواد طبیعی که واژن را روان می کنند معمولا از جنس روغن هستند و موجب پارگی لاتکس کاندوم می شوند. موادی مثل روغن نارگیل روغن زیتون می توانند استفاده شوند. اما آنچه که موجب می شود یک رابطه کامل و تمیز و به دور از جذب آلودگی ها داشته باشید ما ژل آمیزشی لوبریکانت را پیشنهاد می کنیم.