دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


چرا باید رابطه جنسی داشته باشیم؟

شاید بارها و بارها برای شما پیش آمده باشد که چرا باید رابطه جنسی داشته باشیم؟ این رابطه چه ضرورت و اهمیتی در زندگی ما دارد واگر نباشد مگر چه می شود و چه اتفاقی می افتد؟ پیشنهاد می کنیم که این مطلب و مقاله فواید رابطه جنسی سالم را حتما مطالعه کنید تا پاسخ سوالات خود را پیدا کنید.

رابطه جنسی

غریزه جنسی در انسان، مانند سایر غرایز ذاتی یکی از نیازهای به ودیعه گذاشته از سوی خداوند در ما انسان هاست که باید به طور معقول و متعادل تأمین و ارضا شود که اعتدال و میانه روی در آن به طریق مشروع آن، نه تنها ایجاد فساد نمی کند، بلکه حلال بسیاری از مشکلات است و اگر رابطه جنسی نباشد، تولید مثلی نیز صورت نخواهد گرفت و نسل بشر نابود خواهد شد. پس ادامه بقای نسل مهم ترین علت برا داشتن رابطه جنسی است.

رابطه زناشویی فقط یک فعالیت لذ‌ت بخش جنسی نیست، بلکه در طول این رابطه هورمون‌هایی در بدن انسان آزاد می‌شوند که می‌توانند در بالا بردن سطح سلامت عمومی‌ بدن بسیار مفید باشند و ضمن اینکه ارضاء نیاز جنسی نقش زیادی در تعادل روحی و جسمی انسان دارد. این نیز یکی دیگر از دلایل لزوم داشتن رابطه است.

رابطه نزدیکی کردن با همسر خود، یکی از بهترین راهها برای حفظ دلبستگی عمیق و مطمئن بین مرد و زن است و پایه های زندگی مشترک را مستحکم و قوی می کند.
شما با داشتن یک رابطه زناشویی با همسرتان احساس امنیت را برای زندگی خودتان به ارمغان خواهید آورد و باعث افزایش اعتماد به نفس و تقویت انگیزه در یکدیگر می شوید و می توانید به اهداف مورد نظر در زندگی مشترکتان زودتر از آنچه که فکر می کنید برسید.

خداوند بزرگ و حکیم انسان را از هرآنچه برای او ضرر دارد منع کرده و هر چه را که برای او مفید و لازم دانسته بر او حلال دانسته و منعی برای انجام آن قرار نداده است؛ رابطه جنسی و زناشویی نیز (با همسر شرعی) از آنجا که با طبیعت انسان سازگار است، ضرری برای انسان ندارد.

پس شما عزیزان می توانید با خرید کاندوم از روم نمیشه یک رابطه بی نظیر را با همسر خود داشته باشید .