پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


وازکتومی در مردان

وازکتومی در مردان به منظور پیشگری از ایجاد بارداری در خانم ها صورت می گیرد. برای پیشگیری از بارداری روش های مختلفی وجود دارد. محصولات زناشویی مثل استفاده از کاندوم در پیشگیری از بارداری بسیار رایج هستند. قیمت کاندوم در مقایسه با عمل وازکتومی بسیار پایین تر است و خطر کمتری دارد اما برخی از افراد در استفاده از کاندوم دچار مشکلاتی می شوند و با ان راحت نیستند و به جنس لاتکس حساسیت دارند و یا روابط جنسی متعددی دارند و می خواهد همان درصد خطای بسیار کم کاندوم را از بین ببرند.

در ادامه درباره عمل وازکتومی مردان و این که چرا این عمل را انتخاب می کنند بیشتر صحبت می کنیم.

وازکتومی در مردان

وازکتومی در مردان

وازکتومی در مردان

کاندوم ها بسیار نرم و راحت و روان هستند و علاوه بر پیشگیری از بارداری ناخواسته موجب پیشگیری از انتقال بسیاری از بیماری های مقاربتی می شوند.

اما برخی از افراد ترجیح می دهند از سایر روش های پیشگیری استفاده کنند. وازکتومی در مردان که طی یک عمل جراحی انجام می شود یکی از این روش هاست.

پس از انجام این عمل منی مردان دیگر حاوی اسپرم نخواهد بود و با خیال راحت و بدون کاندوم می توانند روابط جنسی برقرار کند.

عمل وازکتومی از جراحی های بسیار کم ریسک است و به صورت سرپایی انجام می شود. قبل از انجام وازکتومی ابتدا اطمینان حاصل کنید که هیچ وقت نمی خواهید فرزندی داشته باشید چون بازگرداندن آن امکان پذیر است اما قطعی نیست.

چرا مردان تصمیم می گیرند وازکتومی کنند.

وازکتومی یک انتخاب ایمن و موثر برای مردانی است که مطمئن هستند نمی خواهند در آینده بچه دار شوند و علاقه ای به استفاده از کاندوم ندارند. این جراحی در پیش گیری از بارداری تقریبا 100 درصد موثر است و هزینه آن بسیار کم تر از هزینه های ضدبارداری و یا سقط جنین در زنان است.

یک نگرانی که برای افرادی که تصمیم به انجام وازکتومی می گیرند وجود دارد. شاید ذهنیت انان برای پدر شدن تغییر کند و راه بازگشتی نداشته باشند.. اگر چه ممکن است این کار را وارونه کنید و دوباره با انجام پیوند رگ های انتقال دهنده اسپرم بارور شوید اما هیچ تضمینی وجود ندارد که حتما به صورت مثبت کند. جراحی معکوس بسیار پیچیده تر و سنگین تر از جراحی وازکتومی است.

 

تکنیک هایی برای لقاح مصنوعی وجود دارد که بسیار گران  هستند. در هر حال پیش از این تصمیم بزرگ خوب فکر کنید.

وقتی که خرید کاندوم در فروشگاه روم نمیشه به آسانی محیا شده است چرا راه دور بروید و برای خود دردسر ایجاد کنید.

عوارض وازکتومی

معمولا انجام وازکتومی در مردان عوارضی ایجاد نمی کند اما برخی مواردی که تاکنون ایجاد شده است را در ادامه ذکر می کنیم.

خونریزی یا لخته خون در کیسه بیضه

وجود خون در منی

کبود شدن بیضه ها

عفونت محل جراحی

درد خفیف یا ناراحتی

تورم

این عوامل معمولا پس از هر عمل جراحی دیگری ممکن است در محل جراحی وجود داشته باشند که چندان جدی نیست و می توان با گذراندن دوره های درمان و نقاهت و استراحت آن را رفع کرد و پس از چند روز به زندگی عادی بازگشت.