دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


همه چیز درباره کاندوم های ترکیبی

همه چیز درباره کاندوم های ترکیبی  و انواع انها رو بدانید کاندوم یکی از رایج ترین وسایل جهت پیشگیری از بارداری و عدم ابتلا به بیماریهای مقاربتی و جنسی است که به دلیل مزایایی از جمله: مقرون به صرفه بودنش ، دسترسی آسان و سریع، در صورت استفاده صحیح در پیشگیری از بارداری بسیار مؤثر است، برای جلوگیری از انزال زودرس به طور موقت در برخی از مردان که دچار انزال زودرس هستند مفید است،از همه مهم تر اینکه خطرات و عوارض جانبی استفاده از کاندوم در مقایسه با سایر روش ها بسیار کم است مورد محبوبیت و استفبال فراوانی قرار گرفته است. یک نوع دیگر متفاوت کاندوم ، کاندوم ترکیبی است. با ما همراه باشید تا درباره این نوع کاندوم بیشتر اطلاعات کسب کنید.

همه چیز درباره کاندوم های ترکیبی

همه چیز درباره کاندوم های ترکیبی

کاندوم های ترکیبی و نحوه عملکرد آن

کاندوم های ترکیبی همانطور که از نام آن مشخص است ترکیبی از طرح کاندوم شیاردار و خاردار را به همراه هم دارد و یک تجربه حسی خاص و منحصر به فرد را در شما ایجاد می کند.

  • همانطور که قبلا هم گفتیم کاندوم خاردار دارای برجستگی های دکمه مانند بر روی سطح خود است که باعث تماس بیشتر آلت تناسلی مرد با دیواره واژن شده و حس لذت جنسی را بیشتر و رابطه جنسی را برای خانم لذت بخش تر میکند. این کاندوم شامل سه نوع مختلف در قالب: خاردار معمولی، خاردار درشت و خاردار خیلی درشت است که با نام فضایی رواج پیدا کرده است.
  • کاندوم شیاردار و حلقوی هم همانطور که از نامش پیداست با داشتن برجستگی های حلقوی و مارپیچ مانند بر روی سطح آن تحریک فوق العاده ای را به همراه داشته و برای خانم هایی که میل جنسی آنها خیلی کم و خیلی کند برانگیخته می شود می تواند بسیار مفید باشد به دلیل اینکه باعث تحریک ناحیه کلیتورس در خانم شده و از این طریق لذت جنسی برای خانم‌ها و اعتمادبه‌نفس بیشتری برای آقایان به دلیل ارضاء شدن خانم‌ها با این نوع کاندوم فراهم می‌شود.
  • بنابراین کاندوم ترکیبی مجموعه ای از ویژگی های کاندوم خاردار و شیاردار را با هم و یکجا و در شکل های مختلف با هم دارد که ترکیب این دو ویژگی با هم و در یک کاندوم قطعا حس متفاوتی را ایجاد خواهد کرد که تا کنون تجربه نکرده اید. تجربه همزمان برجستگی های دکمه مانند(خاردار) و شیارهای حلقوی مانند( شیاردار) در برانگیخته شدن میل جنسی تاثیر دو چندان خواهد داشت.

توصیه خیلی مهم

توجه داشته باشید که استفاده مداوم و مستمر از کاندوم های دارای برجستگی( مانند کاندوم خاردار و شیاردار و ترکیبی) در بعضی خانم هایی که تازه ازدواج کرده اند و یا دارای واژن و کانال واژن تنگ هستند، باعث خراشیدگی و زخم خواهد که این خراش و آسیب ها خانم را مستعد ابتلا به انواع عفونت واژن ، قارچ و ویروس های مختلف در ناحیه تناسلی می کند و نهایتا باعث ناراحتی و آزردگی خانم ها می شود. پیشنهاد می شود اگر به این نوع کاندوم های طرح دار علاقه مند هستید حداکثر هفته ای یک بار جهت تنوع روابط جنسی از کاندوم های دارای برجستگی و طرح استفاده کنید.

از طرفی استفاده همیشگی و مستمر از کاندوم های طرح دار در شکل های مختلف شما را وابسته خودش می کند به طوریکه در نبود آن رابطه جنسی برای شما لذتش کمتر خواهد بود و نمی توانید مانند قبل از داشتن رابطه جنسی آنچنان که باید سود ببرید.