جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


نقاط حساس بدن مردان

آیا در مورد نقاط تحریک پذیر آقایان چیزی شنیده‌اید؟ نقاط حساس بدن مردان، نقاطی هستند که در حین عشق بازی منجر به تحریک و احساس لذت بیشتر در مرد می ‌شود. نقاط حساس بدن در مورد مردان کمتر مورد بحث قرار می‌ گیرد چرا که بسیاری از افراد تاثیرات مثبت معاشقه را برای مردان نادیده می ‌گیرند و به اشتباه تصور می‌ کنند که مردان نیازی به آن ندارند. در حالی که شناخت بدن همسرتان و لمس و تحریک مناسب آن‌ ها در طول عشق بازی و ارضا شدن مردان تاثیر بسیاری بر میزان لذت جنسی تجربه شده از جانب مردان خواهد داشت.

نقاط حساس بدن مردان

نقاط حساس بدن مردان

شناخت نقاط تحریک مردان چه فایده ای دارد؟

شما با شناختن نقاط حساس بدن مردان می توانید به رابطه جنسی خود شور و هیجان بدهید و با ارضای هیجان انگیز شوهرتان خودتان هم به اوج لذت برسید. از طرفی بسیاری از خانم ها فکر می کنند که تنها آلت تناسلی مردان نقطه تحریک پذیر آن ها می باشد در حالی که اینطور نیست و مردان هم همانند خانم ها دارای نقاط تحریک پذیر بسیاری هستند.

در ادامه این مطلب به ارائه نکاتی در مورد نقاط حساس بدن مردان پرداخته ‌ایم که مطالعه آن می‌ تواند جالب باشد.

 

آلت تناسلی و نقطه F 

در بسیاری از تحقیقات بیان شده که تحریک آلت تناسلی مردان رابطه مستقیمی با رضایت جنسی آن ها دارد. به عبارتی صریح تر اولین نقاط حساس بدن مردان آلت تناسلی شان می باشد. به همین خاطر اگر قبل از دخول و در طول عشق بازی تحریک آلت تناسلی مرد توسط خانم صورت بگیرد مرد میزان برانگیختگی و لذت بالاتری را تجربه خواهد کرد.

حال نقطه اف که به آن فرنولوم نیز می گویند چیست؟

نقطه F یا فرنولوم نقطه‌ ای در زیر آلت تناسلی است که در آن نوک آلت تناسلی به محور آلت متصل می‌ شود. این نقطه یکی از قوی‌ ترین نقاط تحریک‌ پذیر مردان است که سلول ‌های عصبی بسیاری در آن قرار دارد. جالب است که بدانید تحریک دهانی مانند لمس و نوازش این ناحیه لذت وصف نشدنی برای همسرتان به دنبال می آورد. اما چگونه این کار را انجام دهید؟

هنگامی که با شوهر خود ارتباط جنسی دهانی دارید، زبان خویش را به آن نقطه بکشید. در حالی که آلت را در دست گرفته اید و انگشتان خویش را به دور آن حرکت می دهید، با انگشت شست به این ناحیه ضربه بزنید. برای این که تحریک به آرامی اتفاق بیفتد، دست را بین نقطه حساس F و پایه کم تر حساس آلت تناسلی عقب و جلو کنید.

 

لب و دهان

یکی دیگر از نقاط حساس بدن مردان لب و دهان می باشد چرا که لب و دهان برای اقایان عضو بسیار حساسی به حساب می آید. از طرفی دیگر باید بدانید که لب‌ ها نسبت به لمس، نوازش آرام، گرما و فشار بسیار حساس هستند. همچنین بوسیدن لب و دهان در مردان به ترشح هورمون‌ هایی مانند آکسی توسین منجر می شود. عدم ترشح این هورمون ها باعث فروکش کردن میل جنسی مردان می شود.

 

گردن

گردن نیز علاوه بر بودن در دسته نقاط حساس بدن خانم ها جزو نقاط حساس بدن مردان نیز می باشند. به عبارتی دیگر لمس کردن گردن در مردان به همان اندازه ‌ای که در زنان منجر به تحریک و احساس لذت می ‌شود در مردان نیز اثر گذار است.

 

نوک سینه ها

در مورد این بخش ابتدا از همسر خود بپرسید، همه مرد ها نوازش دادن نوک سینه را دوست ندارند.

 

پشت

برای تحریک همسر خویش می توانید حرکات ساده ای مثل قلقلک آرام، ماساژ شانه ها، لغزاندن دستتان روی پوست، نوشتن عبارات عاشقانه مثل دوستت دارم بر روی پشت و نوازش بازو و صورت پیش از رفتن به رختخواب انجام دهید. چنين نوازش هایی باعث تحریک همسرتان و ثابت شدن عشق شما به وی می گردد.

 

بیضه‌ ها

بیضه ها بخش بسیار حساسی هستند و نوازش دادن این بخش با نوک انگشتان تاثیر زیادی بر لذت جنسی دارد. به یاد داشته باشید که بیضه ها بسیار حساس هستند و نباید محکم فشار داده شوند.

 

پوست

سعی کنید تمام قسمت های بدن پارتنر خود را نوازش دهید تا بخش های حساس بدن او را پیدا کنید، نقاط حساس در بدن همه یکسان نیست، به علاوه تماس بدنی و تماس پوست با پوست یکی از راه های افزایش اشتیاق است.

 

دیگر قسمت های بدن هم مانند انگشت شست، چین زیر باسن، استخوان خاجی، داخل ران و زیر بغل هم شامل نقاط حساس بدن مردان می شود که می توانید از طریق این نقاط  هم شوهر خود را برانگیخته کنید.