چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


نقاط حساس بدن زنان

نقاط حساس بدن زنان چه نقاطی هستند؟ آگاهی از آن‌ ها چه تأثیری بر روابط زناشویی خواهد داشت؟

می توان گفن آشنایی با نقاط حساس بدن زن در کیفیت رابطه جنسی زوجین تأثیر بسزایی می‌ گذارد. چه بسیار زوجینی که از رابطه جنسی خود به دلیل نا آگاهی از تفاوت‌ های یکدیگر ناراضی بوده ‌اند. به همین دلیل آشنایی با نقاط حساس بدن زن کمک می ‌کند تا زوجین، رابطه جنسی لذت‌ بخش و هیجان انگیزی را تجربه کنند. در ادامه این مقاله به بررسی کامل نقاط حساس بدن زنان می ‌پردازیم.

نقاط حساس بدن زنان

نقاط حساس بدن زنان

شهوت و رابطه جنسی

شناختن نقاط حساس بدن زنان بسیار مهم می باشد زیرا شما با شناخت این نواحی می توانید همسر خود را به اوج برسانید. وقتی همسرتان به اوج لذت می رسد چه بخواهید و چه نخواهید شما هم لذت وصف نشدنی تجربه می کنید.

نقاط حساس بدن زن کجاست؟

برای شناخت نقاط حساس بدن زنان نخست باید ذهن و قلب او را بشناسید. زن ها عاشق این هستند که مرد ها با دستان و لبانشان بدنشان را کشف کنند. خیلی از زن ها حتی خودشان هم نمی دانند که کدام قسمت بدنشان بیشترین احساس لذت را به آن ها می‌ دهد. اما چیزی که ثابت شده است این است که زن ها حاشیه و معاشقه رابطه جنسی را بیشتر از خود عمل دخول دوست دارند. در ادامه به هر یک از این مناطق حساس اشاره خواهیم کرد:

کلیتوریس 

یکی از مهمترین و جنجالی ‌ترین بحث ‌ها راجع به ارگاسم زنان، بحث یافتن کلیتوریس زن است. در واقع با قطعیت می توان گفت که کلیتوریس حساس ترین نقطه بدن زن است. تحریک کلیتوریس زمانی که با تحریک سینه ‌ها به خصوص نوک سینه‌ ها همراه می ‌شود بیشترین تأثیر را بر روی زنان می ‌گذارد.

واژن

نقطه جی ناحیه ای فرضی درون واژن است که تحریک آن در حین دخول لذت زیادی را برای زن به همراه دارد و منجر به ارگاسم در او می شود. البته برخی از محققان معتقدند که نقطه جی عملاً وجود ندارد و نوعی تجربه ذهنی محسوب می شود.

لب ‌ها

لب‌ ها جزء مهم ‌ترین قسمت بدن زنان هستند و تاثیر زیادی در تحریک آن ‌ها دارد. معمولا برای شروع رابطه‌ جنسی از این حرکت استفاده می ‌شود.

لاله های گوش

تفاوت بین گوش و لاله گوش مهم است. زیرا هر قسمت احساس متفاوتی دارد. این قسمت مانند انحنای بازو، پوست نازک تری دارد، به این معنی که در برابر لمس حساس تر است.

 گردن

یکی دیگر از نقاط حساس بدن خانم‌ ها گردن می ‌باشد و به دلیل وجود ضربان در این ناحیه، بوسیدن آن لذت بخش است. اما توجه داشته‌ باشید که ممکن است برخی از خانم‌ ها از برخورد بزاق دهان با گردن یا سایر نواحی خوششان نیاید، به همین خاطر توصیه می ‌شود این مسئله را در زمان بوسیدن همسرتان در نظر داشته‌ باشید.

 

نوک سینه

اگر چه حساسیت نوک سینه از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما قطعا یکی از حساس ترین نقاط هستند. حساسیت این نقاط به حدی است که حتی برخی از افراد می توانند تنها با تحریک نوک سینه ها به ارگاسم برسند.

توجه داشته باشید که تحریک اشتباه موجب بروز درد در زنان شود و دیگر لذت بخش نخواهد بود. تحریک نوک سینه نیازمند ملایمت و حرکات ظریف است.

 

ران‌ ها

نوازش درون و بیرون ران ‌ها موجب تحریک زنان می ‌شود و می‌ توان این مناطق را از روی لباس یا زمانی که برهنه است نوازش کرد. پوست در اینجا بسیار حساس و مملو از انتهای عصبی است. لذا گزگز، تحریک دهانی و… به راحتی این نقطه را تحریک می کند. برای این کار می ‌توانید پاهای او را از هم باز کنید و ران ‌هایش را نوازش کنید.

 

باسن

با تحریک نواحی مختلف بدن همسرتان، جریان خون در ناحیه باسن نیز افزایش پیدا می‌ کند. از این رو شما می‌ توانید با دست زدن آرام به این ناحیه به تحریک همسر خود کمک کنید.

 

مغز

مغز مرکزی ترین منطقه تحریک زن است. شهوت در تمامی افراد از ذهن شروع می شود. اگر مغز ما آمادگی نداشته باشد، اگر بیش از حد استرس داشته باشیم، خسته باشیم و… لذت کافی را از رابطه نخواهیم برد. به هر حال، رابطه زناشویی فقط در صورتی جذاب است که در موقعیت فکری صحیحی قرار داشته باشید. ایجاد ارتباط ذهنی واقعی قبل از لمس نقاط حساس بدن زنان، به گرم تر شدن اوضاع در اتاق خواب کمک می کند. برای ایجاد حس امنیت در زنان بهتر است در رابطه زناشویی از کاندوم استفاده شود. برای خرید محصولات زناشویی و کاندوم می تواند به فروشگاه روم نمیشه سر بزنید.