پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی

رابطه ی جنسی یک امر قدرمند است و فواید زیادی دارد. این رابطه علاوه بر بهبود خلق و خوی شما، حتی می تواند به طولانی تر شدن زندگی شما نیز کمک کند؛ چرا که هورمون ها، پیامد های عظیمی را بر زندگی جنسی شما و همچنین احساساتی که بعدا تجربه خواهید کرد می گذارند. اما تحقیقات نشان می دهد که این هورمون ها در طول روز گاهی به اوج می رسند و گاهی در پایین ترین حالت ممکن قرار می گیرند. بنابراین یک سوال جالب و شاید مهم مطرح می شود و آن هم اینکه چه موقع از شبانه روز مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی است؟

مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی

بدون تردید یکی از مهم ترین مشکلات زندگی زناشویی در دنیای امروز، عدم رضایت از رابطه جنسی است. مشکلی که هر چه پیش می رویم ابعاد پیچیده تری به خود می گیرد و پیدا کردن راهکاری اساسی برای آن سخت و سخت تر می شود؛ اما با راهکارهایی ساده می توان تا حدودی این مشکل را حل کرد، به گونه ای که هر دو طرف لذت بیشتری را تجربه کنند.

یکی از اولین کار هایی که می توان برای رفع مشکل زناشویی انجام داد، پیدا کردن مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی است. در واقع، اگر زوج ها بهترین ساعت برقراری رابطه جنسی را بدانند رضایت بیشتری از این رابطه نصیبشان می گردد.

بر اساس آخرین پژوهش های به عمل آمده، برخی از زمان ها برای برقراری ارتباط جنسی مناسب تر در نظر گرفته شده ‌اند. در ادامه این مطلب به این زمان ها پرداخته می‌ شود:

رابطه جنسی در صبح

بسیاری از ما به گونه ای شرطی شده ایم که رابطه جنسی را امری پیش از خواب تلقی می نماییم، که البته می تواند بدین گونه نیز باشد. اما لزومی ندارد که صرفا بدین نحو صورت پذیرد. یکی ذیگر از مناسب ترین زمان ها برای رابطه زناشویی صبح ها می باشد.

سرحال بودن در صبح حقیقتا انجام رابطه جنسی را بهتر می سازد. در واقع در ساعات آغازین روز، علاوه بر انرژی بیشتر، میزان ترشح هورمون تستسترون (هورمون جنسی مردان) و اکسی توسین (هورمون عاطفی زنان) نیز افزایش می یابد. این سیکل، باعث ترشح بیشتر هورمون اندروفین و شادی می شود. نتیجه این روند، آغاز یک روز خوب و صمیمیت و وابستگی بیش از پیش همسران است.

در صورتی که صبح خسته اید و «حال خوشی» ندارید، اما همسر شما به طور طبیعی از خواب بر می خیزد، به وی اجازه دهید تا شما را از پشت در آغوش گیرد و…. داشتن رابطه فوری در ابتدای روز راهی عالی برای داشتن یک روز موفقیت آمیز با همسرتان خواهد بود.

مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی

مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی

رابطه جنسی در روز چهاردهم سیکل قاعدگی

روز چهاردهم قاعدگی نیز جزو مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی است. پژوهش های اخیر نشان می دهد که در سیکل ماهانه زنان، حدود دو هفته، دریچه ی مهبل تا ۲۰% بازتر می شود و زوج ها، در این دوره، آمیزش و ارگاسم راحت تری را تجربه می کنند. روز چهاردهم این سیکل، به علت تخمک گذاری بالا، مناسب ترین زمان برای آمیزش و بارداری است. اگر تصمیم ندارید فرزندی داشته باشید حتما طی این مدت زمان با خرید کاندوم از وقوع این اتفاق جلوگیری کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مناسب ترین زمان برای بارداری را مطالعه کنید.

رابطه جنسی در ساعت 3 بعداز ظهر

طبق پژوهش ها مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی، 3 بعداز ظهر است. هر چند اکثرا در این زمان مشغول به کار هستند. تعیین این ساعت بدین علت است که زنان بعد از ظهر بیشترین احساس هشیاری را دارند و در بالاترین سطح انرژی خود می باشند که این به دلیل افزایش سطح کورتیزول می باشد در حالی که مردان هم به بیشترین سطح استروژن در آن زمان می رسند و باعث می شود در طول رابطه احساس جنسی بیشتری داشته باشند.

بنابراین ساعت 3 بعداز ظهر، ایده آل ترین زمان برای بهره مندی حداکثر از روابط جنسی است.

هر چند مردان معمولا بهترین رابطه جنسی را صبح ها دارند اما زنان بعد از ظهر بیشتر در معرض تحریک و هیجانات هستند؛ بنابراین بهترین کار این است که صبر کنیم تا استروژن به بالاترین سطح خود برسد، تا بتوانیم بهترین تجربه رابطه جنسی را داشته باشیم.

در کل تعیین مناسب ترین زمان برای رابطه جنسی میان زوجین، بستگی کامل به آمادگی روحی و روانی و جسمی طرفین دارد که برای هر زوج متفاوت است و قاعده و زمان مشخصی ندارد.