سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


ممنوعیت توزیع کاندوم در مناطق عشایری

ممنوعیت توزیع کاندوم در مناطق عشایری به دلیل برقراری طرح افزایش جمعیت اخیرا مطرح و تایید شد. وزارت بهداشت با انتشار یک اطلاعیه اعلام کرد که نه تنها کاندوم بلکه ارائه ی سایر وسایل پیشگیری از بارداری در منطق عشایری ممنوع است. جمعیت ایران در حال کاهش است و اگر همکنون افزایش جمعیت وتولد نوزاد اتفاق نیافتد تا چند وقت آینده جمعیتی پیر خواهیم داشت. به همین دلیل توزیع کاندوم به صورت رایگان ازز طریق مرکز مراکز بهداشت ممنوع شده است. در این مقاله قصد داریم جوانب این مسئله را بررسی کنیم.

"<yoastmark

ممنوعیت توزیع کاندوم در مناطق عشایری

مناطق عشایر نشین ایران هم چنان به همان صورت ییلاق و قشلاق زندگی می کنند و خانه آن ها چادر است و معمولا در محلی زندگی می کنند که دام هایشان چرای مناسبی داشته باشند. افرادی که در این چادر ها زندگی می کنند برای تامین مایحتاج به نزدیک ترین شهرستان محل سکونت می روند و احتیاجات خود را تامین می کنند. کاندوم یکی از نیاز های این افراد برای پیشگیری از بارداری ناخواسته است. معمولا عشایر از کاندوم هایی که به صورت رایگان عرضه می شود استفاده می کنند. اما اکنون که امکان دریافت کاندوم رایگان و در دسترس را ندارد چه باید بکنند؟
یا باید به بارداری و فرزند آوری ناخواسته تن بدهند و یا باید برای خرید کاندوم به فروشگاه ها و داروخانه ها مراجعه کنند. یک پیشنهاد خوب برای عشایر این است که وارد وب سایت روم نمیشه شوند و کاندوم مورد نظر خود را از میان محصولات زناشویی موجود در فروشگاه ما انتخاب کنند و با پرداخت قیمت کاندوم سفارش خود را ثبت کنند تا ما با یک بسته بندی محرمانه محصول مورد نظر را به آن ها برسانیم. خوشبختانه اینترنت در سراسر ایران فعال است و همه به ان دسترسی دارند.

معایب این طرح

درباره مزایای این طرح صحبت کردیم اما معایبی نیز در آن وجود دارد. ممنوعیت توزیع کاندوم در دسترس باشد و رایگان توزیع شود دیگر زوجین هیچی بهانه ای برای عدم استفاده از ان ندارند. گرچه طرح افزایش جمعیت برای آینده کشور بسیار مهم است و القای اجباری ان می تواند مخاطراتی را به وجود آورد. زوجی که هنوز آمادگی داشتن فرزند ندارد اگر بارداری ناخواسته را تجربه کنند می توانند زندگی آن فرزند را دچار اختلال کنند. داشتن فرزند علاوه بر بلوغ جنسی نیاز به بلوغ فکری و بلوغ مالی دارد. چنانچه زوجین هر یک از این موارد را نداشته باشند، تربیت و پرورش کودکشان با مشکلاتی مواجه خواهد بود که تاثیرات مخربی بر آینده آن کودک می گذارد.