جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


مقایسه کاندوم تاخیری و اسپری تاخیری

مقایسه کاندوم تاخیری و اسپری تاخیری؟ این مورد در ظاهر ساده نیاز به بررسی تمام جوانب عوارض و مزایای استفاده از کاندوم تاخیری و اسپری تاخیری دارد.

برای اینکه انزال یک مرد به تاخیر بیفتد بایستی حساسیت سر آلت تناسلی که حساس ترین منطقه در مقاربت جنسی می باشد را کاهش دهیم. برای این کار معمولا از ماده معروفی به نام لیدوکائین استفاده می شود که این ماده با نام لیدوکائین هم در کاندوم تاخیری و هم در اسپری تاخیری استفاده می شود.

با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی موضوع و رسیدن به یک جمع بندی در این زمینه برسیم.

 

اسپری های تاخیری

عمده اسپری های تاخیری موجود در بازار حاوی ۱۰ درصد لیدوکائین است که ماده ای بی خطر، بدون بو و غیر سمی است و میتوان از آن همراه با انواع کاندوم ها استفاده کرد.

البته لیدوکائین ۱۰ درصد تاثیر زیادی بر روی اعصاب آلت می گذارند. همین بی حسی شدید باعث کم شدن قدرت نعوظ در بعضی از مردان می ‌شود. برای همین کسانی که علاوه بر مشکل زود انزالی، از مشکل عدم نعوظ رنج می‌ برند، استفاده از اسپری به هیچ وجه توصیه نمی ‌شود  .

مقایسه کاندوم تاخیری و اسپری تاخیری

مقایسه کاندوم تاخیری و اسپری تاخیری

روش استفاده صحیح از اسپری تاخیری

اسپری های تاخیری انواع مختلفی دارند و قالبا تنوع آن ها در رایحه آن ها خلاصه می شود، اسامی مختلف این محصول صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کار اصلی تمام اسپری های تاخیری یک چیز است، تاخیر در انزال زودرس.

در مورد نحوه استفاده، باید بدانید گام اول در استفاده از هر نوع ماده تاخیری چه ماده تاخیری موجود در کاندوم تاخیری چه ژل تاخیری و اسپری تاخیری، شستشوی آلت تناسلی با آب سرد و صابون است. این عمل دو ویژگی دارد، اول اینکه بهداشت جنسیتان تضمین می شود دوم اینکه حفره های پوستی آلت تناسلی بازتر شده و آماده جذب سریع تر مواد تاخیری می گردد. مرحله بعدی اسپری کردن محصول است. ابتدا افشانه تاخیری را تکان داده و سپس آن را در فاصله تقریبا ۱۰ سانتی از آلت خود گرفته و ۲ یا ۳ پاف بر روی کلاهک آلت و ناحیه زیر کلاهک، در حالت نعوظ کامل اسپری کنید.

بین ۵ تا ۱۰ دقیقه زمان برای تاثیر اسپری نیاز است و این زمان در افراد مختلف متفاوت می باشد.

 

کاندوم های تاخیری

کاندوم های تاخیری همان طور که از نامشان مشخص است، به مردان کمک می کنند تا رابطه جنسی طولانی تری را با شریک جنسی خود داشته باشند و دیرتر به انزال برسند. کاندوم های تاخیری اغلب شامل یک ژل یا کرم حاوی بنزوکائین یا لیدوکائین هستند که به عنوان یک ماده شیمیایی بی حس کننده شناخته می شود.

کاندوم های با ماده بنزوکائین در قسمت داخلی خود، ماده ای شبیه ژل دارند که با گرمای بدن آب شده و به پوست آلت نفوذ می کند. این نوع از کاندوم های تاخیری حاوی ۵ درصد ماده موثره بنزوکائین هستند و دارای مزایایی به شرح زیر هستند:

مزایا:

افزایش مدت زمان رابطه جنسی

جلوگیری از بارداری ناخواسته و بیماری های مقاربتی

عدم وجود بو و رنگ

عدم ایجاد بی حسی در واژن خانم ها

عوارض:

ایجاد مشکلات نعوذ در برخی آقایان

عدم پخش یکنواخت روی آلت

 

مقایسه کاندوم تاخیری و اسپری تاخیری

در نهایت استفاده از محصولات تاخیری یک انتخاب شخصی است و برای کسانی که می خواهند یک رابطه حفاظت شده داشته باشند استفاده از کاندوم تاخیری توصیه می شود.

برای کسانی که ممکن است به کاندوم حساسیت داشته باشند و یا اصلا تمایلی به استفاده از آن ندارند ولی می خواهند مشکل زود انزالی خود را برطرف کنند استفاده از اسپری پیشنهاد می شود.

از دیگر تفاوت کارایی این محصولات می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

کاندوم های تاخیری دارای میزان متفاوتی از ماده تاخیری هستند.

میزان زمان تاخیر در افشانه تاخیری هم بستگی به پاف های زده شده به آلت دارد. هرچه تعداد پاف های کمتری بزنید کمتر تاخیر ایجاد می کند.

اگر بطور همزمان نیاز به تاخیر و وسیله پیشگیری از بارداری (یا وسیله پیشگیری از بیماری مقاربتی) دارید از کاندوم تاخیری استفاده کنید.

اگر به وسیله پیشگیری احتیاج ندارید و فقط نیاز به تاخیر انزال دارید، از اسپری های تاخیری استاندارد استفاده کنید.

 

نکته پایانی

کاندوم تاخیری و یا اسپری تاخیری برای افرادی مفید و موثر هستند که دلیل اصلی زود انزالی در آن ها، حساسیت بسیار بالا در آلت تناسلیشان می باشد، به طوری که با کمترین لمس و تماس، تحریک شده و به انزال می رسند.

در مردانی که به دلیل مشکلات جسمی مانند پروستات و بیماری های دیگر دچار زود انزالی هستند، این محصولات کارایی ندارند.