سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


مقایسه ژل تنگ کننده با کاندوم تنگ کننده

 

یکی از مشکلاتی که در رابطه جنسی بین زوجین ممکن است پیش بیاید گشاد و شل شدن واژن در خانم ها است که در این حالت ژل تنگ کننده واژن می تواند موثر باشد. اما تفاوت آن با کاندوم تنگ کننده چیست؟

واژن یکی از اندام های زنانه است که گشاد شدن آن سبب بروز مشکلاتی در روابط زناشویی می شود. خانم هایی که دچار این مشکل می شوند اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و نمی توانند رابطه ی خوبی برقرار کنند در نتیجه باعث کاهش لذت طرفین از رابطه جنسی می گردد.

گشادی واژن دلایل زیادی از جمله زایمان، افزایش سن، چاقی، جراحی های زنانه، بلند کردن اجسام سنگین، انجام ورزش ‌های سنگین مداوم، آسیب وارد شدن به لگن، یائسگی، داشتن کمر درد مزمن، عطسه و سرفه مداوم، یبوست زیاد و … دارد که برای هر کدام درمان خاصی وجود دارد.

امروزه روش های جراحی و غیر جراحی فراوانی برای درمان این مشکل ابداع شده است که به وسیله آن ها می توانید بر این عارضه غلبه کنید. مانند تنگ کردن دائمی واژن با نخ، تنگ کردن واژن با لیزر، تنگ کردن واژن با جراحی، تنگ کردن واژن با ورزش، تنگ کردن واژن با ویتامین E ، تنگ کردن واژن با تغذیه، تنگ کردن واژن با روش های خانگی و …

همانطور که می دانید اولویت با راه‌ های غیر از جراحی است و یکی از بهترین راه‌ ها که عوارض زیادی ندارد و معمولا به کمک‌ دارو های گیاهی انجام می‌ شود، استفاده از ژل است.

 

ژل تنگ کننده واژن

فروش ژل تنگ کننده واژن در بسیاری از مراکز معتبر انجام می‌شود و به راحتی در دسترس شماست.

نحوه استفاده از ژل تنگ کننده

بعد از خرید ژل تنگ کننده واژن باید آن را معمولاً ۱۵ دقیقه قبل از رابطه جنسی به درون واژن زد. اثر این ژل تا حدود ۲ ساعت باقی می‌ماند. ضمناً به دلیل اینکه بسیاری از این ژل‌ها از گیاهان دارویی تولید می‌شوند، عوارضی برای آلت مرد ندارند ولی بهتر است بعد از انجام رابطه جنسی، مردان آلت خود را شستشو دهند.

استعمال میزان کافی از ژل و زمان دادن کافی برای جذب، از مهم ترین عوامل اثرگذاری این محصول هستند تا از مزایای ژل تنگ کننده واژن به خوبی بهره مند شده و به مرور زمان واژن شما تنگ تر شود و رابطه لذت بخش تری را  همراه با اعتماد به نفس عالی تجربه نمایید.

ژل تنگ کننده واژن

ژل تنگ کننده واژن

کاندوم تنگ کننده چیست؟

تنگ کردن واژن با خرید کاندوم نیز امکانپذیر است. برخی از کاندوم ها با در اختیار داشتن برخی از مواد تنگ کننده و سفت کننده واژن، سبب ایجاد انقباض ماهیچه های واژن شده و میزان اصطکاک میان آلت مردانه و واژن را افزایش می دهند که آن ها را با نام کاندوم تنگ کننده می شناسیم.

این محصول در برقراری رابطه لذت بخش و به یادآوری اولین رابطه جنسی کمک شایانی خواهد کرد. برخی این کاندوم را با نام “کاندوم تنگ” نیز می شناسند که نباید این موضوع را با سایز بندی کاندوم اشتباه گرفت.

کاندوم های تنگ کننده به دلیل داشتن موادی مثل عصاره انار از طریق تحریک پوستی باعث افزایش جریان خون در واژن شده و از تغییر قطر واژن در حین رابطه جلوگیری می کند. خاصیت گس موجود در انار باعث شده تا تنگ کردن واژن با انار یک روش طبیعی برای این کار باشد که کارخانه های سازنده از آن استفاده می کنند.

 

ویژگی های کاندوم تنگ کننده چیست؟

اصلی ترین ویژگی کاندوم های تنگ کننده جمع کردن واژن و ایجاد انقباض در ماهیچه های واژن است..

 

تفاوت ژل تنگ کننده و کاندوم تنگ کننده

تنگ کردن واژن یا (Tightening Vagina) روش های مختلفی دارد که در اینجا دو روش ساده آن را توضیح دادیم. هر دو این روش ها، روش های ساده و بدون جراحی تنگ کردن واژن هستند. اگر دنبال سریع ترین روش تنگ کردن واژن هستید، جواب یک کلمه است” استفاده از کاندوم تنگ کننده واژن”. سریع ترین روش بعد از کاندوم های تنگ کننده واژن استفاده از ژل های سفت کننده واژن است.

علاوه بر مورد ذکر شده، کاندوم تنگ کننده مانند سایر کاندوم ها مانند انواع کاندوم ایکس دریم از بیماری های مقاربتی، زایمان ناخواسته و.. نیز جلوگیری می کند.

 

در پایان:

روابط جنسی شما و همسرتان جزو حریم شخصی خودتان محسوب می شود، بنابراین برای تهیه ی محصولات زناشویی دقت کرده و حتما از فروشگاه معتبری مانند روم نمیشه خرید خود را انجام دهید.