پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


معرفی کتاب برای روابط زناشویی بهتر

آیا تاکنون برای ارتقای کیفیت روابط عاطفی و عاشقانه خود از کتاب‌ ها کمک گرفته اید؟ آیا به دنبال معرفی کتاب برای روابط زناشویی بهتر بوده اید؟ اگر چنین است به شما تبریک می گوییم؛ به این دلیل که اهل کتاب و مطالعه هستید و برای بهتر شدن زندگی زناشویی خود تلاش می کنید.

همه ما راه رسیدن به آرامش و خوشبختی را در داشتن یک زندگی زناشویی موفق و آرام می بینیم. لذا کوچک ترین مشکل و ناراحتی در زندگی زناشویی مان به تمام ابعاد روحی و روانی‌ مان آسیب می ‌زند.

در این مقاله به معرفی کتاب برای روابط زناشویی بهتر می پردازیم تا بتوانید با آگاهی بیشتر از بروز بسیاری مشکلات در زندگی مشترک پیشگیری کنید، پل‌ های خراب ‌شده را دوباره بازسازی کنید و زندگی را از نو بسازید.

معرفی کتاب برای روابط زناشویی بهتر

معرفی کتاب برای روابط زناشویی بهتر

کتاب چطور رابطه زناشویی خود را نجات دهیم؟

اگر فکر می کنید ازدواج شما به انتهای خط رسیده و از وضعیت زندگی زناشویی فعلیتان حسابی خسته و کلافه شده ‌اید، در این صورت بهتر است پیش از آن که به جدایی فکر کنید، این کتاب را بخوانید.

نویسنده این کتاب معتقد است چنان چه رابطه زناشویی شما با مشکل رو به ‌رو شده، صرف ‌نظر از این که آن مشکل کوچک باشد یا بزرگ، روش سر و سامان دادن به آن را یاد می ‌گیرید. به ‌این ‌ترتیب تنش ‌های زندگی شما کمتر شده و روش حل مسئله را می ‌آموزید.

کتاب آموزش مهارت‌ های ارتباط زناشویی (حرف زدن و گوش دادن به همدیگر)

یکی از مهم ترین مهارت ‌های زندگی زناشویی که گاهی اوقات نادیده گرفته می ‌شود، هنر خوب گوش دادن است.

بعضی از خانم‌ ها عادت دارند بیشتر از آن که شنونده باشند، حرف بزنند. این موضوع می ‌تواند منبع و منشأ بسیاری از مشکلات باشد و زندگی زوجین را به چالش بکشد. لذا نویسندگان این کتاب سعی می‌ کنند مهارت خوب سخن گفتن و شنونده خوبی بودن را بیاموزند. در این راستا زوجین می توانند از تمرینات کاربردی کتاب نیز استفاده کرده و در پایان خواندن کتاب، شنونده و گوینده بهتری باشند.

در میان معرفی کتاب برای روابط زناشویی بهتر، مطالعه و انجام تکالیف این کتاب به شما کمک می ‌کند یکی از مهارت‌ های ارتباطی مهم زندگی مشترک را بهبود ببخشید و همسر بهتری باشید.

معرفی کتاب برای روابط زناشویی بهتر

معرفی کتاب برای روابط زناشویی بهتر

قوانین ازدواج؛ رموز زندگی زناشویی موفق

هر زوجی سبک زندگی، مشکلات و چالش‌ های ویژه‌ ای دارند. در واقع، زندگی برای همه خاص است.

در راستای معرفی کتاب برای روابط زناشویی بهتر، کتاب قوانین ازدواج با همین هدف به نگارش درآمده است. الن و شری، نویسندگان این کتاب که خودشان مشاور خانواده و روان ‌شناس‌ هستند، این کتاب را بر اساس تجربه ‌های خود در صحبت با مراجعانشان نوشته ‌اند. در واقع در کتاب قوانین ازدواج مخاطب می‌ تواند حداقل با بخشی از آن هم‌ ذات‌ پنداری کند و از سایر مطالب نیز مانند تجربه ‌ای ارزشمند استفاده نماید.

کلام اخر

کتاب های زناشوی علاوه بر این که در روح و روان شما تاثیر می گذارند. در رعایت بهداشت زناشویی نیز تاثیر گزار هستند. یکی از آموزه های خوب این کتاب ها توصیه به خرید کاندوم و کنترل بیماری هاو بارداری به وسیله آن است.