دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


محیا کردن شرایط اتاق خواب برای رابطه زناشویی

آیا می دانید محیطی که در آن رابطه جنسی برقرار می کنید چه تاثیر بالایی بر ارتباط شما دارد؟ این تاثیر به قدری زیاد است که بر کیفیت رابطه جنسی اثر مستقیم می گذارد؛ به همین دلیل محیا کردن شرایط اتاق خواب برای رابطه زناشویی بسیار مهم است.

از میان مولفه های مختلفی که منجر به رابطه زناشویی رضایت ‌بخش بین زوجین می‌ شود، یکی از مهم ‌ترین آن ها، اتاق خواب است. اما متاسفانه بسیاری از زوج های جوان به دلیل عدم آشنایی و یا نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی با مشکلاتی روبه رو می گردند.

بایستی بدانید اتاق خواب جایی است برای آسودن، کسب آرامش و انرژی مجدد برای یک روز کاری دیگر. برای زن و شوهر اما افزون بر این موارد، اتاق خواب فضایی است خصوصی برای در کنار هم بودن و از هم لذت بردن. از این رو توجه به اجزای آن، از جمله رنگ، نور، کمد، تختخواب و سایر لوازم اتاق خواب و همچنین نوع چیدمان آن بسیار مهم است؛ چرا که برخلاف مردان که چرخه پاسخ جنسی آن ها بسیار سریع است؛ یعنی خیلی سریع می ‌توانند تحریک و ارضا شوند، در زنان این‌ طور نیست و چرخه پاسخ جنسی به آرامی و با تأنی صورت می‌ گیرد. لذا محیا کردن شرایط اتاق خواب برای رابطه زناشویی اهمیت ویژه ای دارد. به خصوص برای زوجینی که تشکیل خانواده داده ‌اند و صاحب فرزند هستند، بهترین و مطمئن ‌ترین محل مناسب رابطه، اتاق خواب است.

محیا کردن شرایط اتاق خواب برای رابطه زناشویی

محیا کردن شرایط اتاق خواب برای رابطه زناشویی

محیا کردن شرایط اتاق خواب برای رابطه زناشویی

به منظور محیا کردن شرایط اتاق خواب برای رابطه زناشویی باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

تمیز و مرتب بودن محیط

اگر اطراف شما شلوغ و در هم بر هم باشد، برای مثال کوهی از لباس های کثیف در گوشه ای تلنبار شده باشد یا بوی خوبی به مشام نرسد، آن محیط هیچ جذابیت جنسی نخواهد داشت.

اتاق را از حالت بی روحی خارج کنید

به عنوان مثال قرار دادن چند شاخه گل یا چند گلدان در اتاق خواب، حس سرزندگی و شادابی به محیط می بخشد. لازم نیست که همیشه به اقدامات بزرگ و پر هزینه فکر کنید با چند قدم کوچک نیز می توان همان نتیجه را گرفت.

یک نور مناسب برای اتاق در نظر بگیرید

نور مناسب در محیا کردن شرایط اتاق خواب برای رابطه زناشویی تاثیر بسیار بالایی دارد. نور زیاد برای برخی افراد آزار دهنده است و موجب احساس خجالت می شود. از این رو بهتر است از یک نور ملایم استفاده کنید تا پارتنر شما هم احساس عاشقانه و بهتری داشته باشد.

سعی کنید چند ملحفه بخرید

داشتن ملحفه های مختلف و عوض کردن مرتب آن ها از تکراری شدن محیط تا حد زیادی جلوگیری می کند و به شما حس متفاوت بودن محیط را می دهد.

رنگ محیط

این که دیوار های شما چه رنگی باشد و یا از چه کاغذ دیواری استفاده می کنید، در محیا کردن شرایط اتاق خواب برای رابطه زناشویی مهم است. رنگ های تند مانند قرمز و نارنجی احساس گرما و شور و نشاط منتقل می کنند و رنگ های ملایم همچون سبز و آبی، احساس آرامش و راحتی به دنبال دارند و این انتخاب شما است که چه رنگی را برای داشتن احساس بهتر در حین رابطه جنسی در نظر بگیرید. از وجود کاندوم در اتاق اطمینان حاصل کنید.