سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


محافظت از کودک از پدوفیل ها

به منظور محافظت از کودک از پدوفیل ها لازم است بدانید پدوفیل ها آشنا هستند هیچ گاه کودکتان را تنها با بزرگ تر از خودش که مشکوک است ( حتی پدربزرگ، عمو و دایی ) رها نکنید. همچنین پدوفیل ها اغلب متاهل هستند و بچه نیز دارند پس به هیچ عنوان به کسی که خود پدر یا مادر است به عنوان شخص قابل اعتماد نگاه نکنید.

یکی از راه های محافظت از کودک از پدوفیل ها این است که رابطه خود را آن قدر با فرزندتان امن و خوب و صمیمی نگه دارید که در این موارد حتما با شما صحبت کند؛ چرا که کودکان اکثر اوقات تجاوزگر را رسوا نمی کنند و از هر هشت کودک مورد تجاوز تنها یک کودک آزار جنسی را گزارش کرده است. قبلا درباره بیماری پدوفیل صحبت کردیم. در ادامه روش محافظت از کودکان در برابر افرادی که به این بیماری مبتلا هستند را شرح می دهیم.

محافظت کودک از پدوفیل ها

محافظت کودک از پدوفیل ها

اگر فرزندتان اشاره‌ ای به چنین موضوعی کرد او را به سکوت دعوت نکنید. حرف ‌هایش را بشنوید و بنا را بر این بگذارید که راست می ‌گوید.

همچنین هر تغییر رفتار در کودک، مثل کم شدن اشتها، اضطراب، بی ‌علاقگی به فعالیت‌ هایی که قبلا دوست داشته است، کابوس، بیقراری، کم‌ خوابی و مانند آن را جدی بگیرید.

اگر برای کودکتان اتفاقی افتاد واکنش هیجانی نشان ندهید، هیچگاه از ترس بی آبرویی از پیگیری قضیه کوتاه نیایید تا مانع درمان بیماران یا مجازات مجرمین نشوید. اگر با چنین اتفاقی مواجه شدید، آرامش خود را حفظ کرده و کودک را برای معاینات لازم به متخصص نشان دهید. برای رفتار صحیح در این موارد و همچنین کاهش مشکلات روانی پس از سانحه نیز از روانپزشک یا روانشناس کمک بگیرید.

راه کار های محافظت از کودک از پدوفیل ها در جامعه

دولت باید امکاناتی را فراهم کند تا از تمام بزرگسالانی که با کودکان سروکار دارند تست تمایلات جنسی بگیرد.

مشاوره در دوران دبیرستان در شناسایی پدوفیل ها کاملا موثر است.

با این وجود وظیفه محافظت از کودکان در برابر افراد پدوفیلی در نهایت برعهده والدین است. همیشه سعی کنید خودتان وظیفه نگهداری و مراقبت را از کودکتان انجام دهید و تا حد امکان از واگذار کردن این مسولیت به دیگران امتناع کنید. بنابراین سهل انگاری نکنید و به امید این که کودکتان آزار جنسی را گزارش می دهد او را با هیچ آشنایی که بزرگتر از او است تنها نگذارید.

گزارش کودک آزاری

کودک آزاری را پیامک کنید! کنوانسیون حقوق کودک در کشور بعد از بروز اتفاقات دردناک از کودک آزاری، برای محافظت از کودک از پدوفیل ها نسبت به راه اندازی سامانه پیامکی گزارش کودک آزاری اقدام کرده است. در هر کجا کودک آزاری مشاهده کردید لطفاً به شماره 30003636 پیامک زده و آن را گزارش دهید.