دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


لباس زیر تحریک کننده

لباس زیر تحریک کننده یکی از عواملیست که می تواند رابطه جنسی هیجان انگیز تری رغم بزند. لباس زیر و یا لباس خوابی که برخی قسمت های بدن را نمایان سازد و برخی قسمت ها را بپوشاند حتی از بدن کاملا عریان برای شریک جنسیتان جذابیت بیشتری دارد و موجب تحریک و ایجاد هیجانات جنسی بیشتر می گردد. پیش از این درباره کاندوم های فضایی و تجربه لذت صحبت کردیم.پس علاوه بر کاندوم هایی که می توانند در رابطه تنوع ایجاد کنند، لباس زیر نیز می تواند نقش مهمی در این خصوص ایفا کند.
در این مقاله درباره نقش لباس زیر در رابطه زناشویی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

لباس زیر تحریک کننده

لباس زیر تحریک کننده

لباس زیر تحریک کننده

لباس زیر جذاب دقیقا مانند لوازم آرایش عمل می کند و هر فردی باید متناسب با رنگ پوست خود و اندام خود لباس زیر را انتحاب کند.
انتخاب رنگ لباس زیر به رنگ چشم، پوست و مو بستگی دارد. اکثر افراد تا حدودی می دانند رنگی که بیشترین تاثیر در زیباییشان دارد کدام است و این را از فیدبک هایی که از اطرافیان دریافت کرده اند، دریافته اند.
لباس زیر جذاب تنها آن نیست که رنگی جیغ داشته باشد شما می توانید با انتخاب رنگی صحیح زیبایی خود را دو چندان کنید.
لباس زیری که هنگام نزدیکی می پوشید باید با لباس زیر که به صورت عادی می پوشید تفاوت داشته باشد. در انتخاب لباس زیرهای عادی به راحتی و سالم بودن ان توجه می کنید اما لباس های زیر تحریک کننده برای ساعت هایی کوتاه همراه شما خواهند بود پس باید به زیبایی آن بیشتر توجه داشته باشید تا راحتی.

تکراری نپوشید.

تنوع یک بخش مهم از رابطه زناشویی است. داشتن تعداد محدودی لباس زیر تحریک کننده کافی نیست. سعی کنید در این خصوص دست و دلباز باشید و زیاد لباس زیر بخرید و هربار همسرتان را با نوعی خاصی سورپرایز کنید.

لباس زیر تحریک کننده آقایان

مواردی که ذکر شد تنها در رابطه با لباس خانم ها نبوده بلکه آقایان نیز در رابطه زناشویی خو باید نسبت به رعایت آن مقید باشند. اما متاسفانه این فرهنگ کمتر جا افتاده و بیشتر از خانم ها انتظار می رود از لباس های تحریک کننده استفاده کنند.
با کمی جست و جو در سطح اینترنت لباس هایی برای آقایان خواهید یافت که شور و هیجان را در همسرانشان به وجود خواهد آورد.

کلام آخر

پس از انتخاب لباس زیر و اماده شدن برای سورپزایز کردن همسرتان از کاندوم فراموش نکنید. بین تمام محصولات زناشویی کاندوم اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد. برای خرید کاندوم می توانید سفارش خود را در سایت روم نمیشه ثبت کنید.