دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


قواعد بوسیدن همسر

برای این که یک همسر خوب باشید لازم است که با قواعد بوسیدن همسر آشنا شوید. بهتر است هنگام بوسه، هر دوتان برای این کار آماده باشید. اولین قدم این است که به نامزدتان نزدیک ‌تر شوید و تماس فیزیکی مثل نوازش، بوسه گونه، نوازش موها و… را انجام دهید تا او صمیمیت فیزیکی را احساس کند.

در ادامه همراه ما باشید تا درباره اصولی که باید هنگام بوسیدن همسرتان به خصوص برای اولین بار رعایت کنید توضیح دهیم. توجه داشته باشید که پیش از بوسیدن از فروشگاه محصولات زناشویی کاندوم مورد نیاز خود را تهیه کرده باشید. قیمت کاندوم در فروشگاه روم نمیشه با مناسب ترین نرخ ارائه می شود.

قواعد بوسیدن همسر

قواعد بوسیدن همسر

قواعد بوسیدن همسر

در هنگام بوسیدن همسر حواستان به بوی نفس تان باشد ، مطمئنا دوست ندارید کسی که بوی دهان او بد هست شما را ببوسد و یا لب های شما را بخورد. پس بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید و سعی کنید قبل از آن حتما از خوشبو کننده ها استفاده کنید و یا آدامسی را که دوست دارید و بوی مطبوعی به دهان شما می دهد بجوید.

 

زبان خود را به کار نبرید

در اولین تجربه بوسیدن همسر و تا زمانی که حرفه ‌ای نشده ‌اید، از زبانتان استفاده نکنید و به لب گرفتن ساده، اکتفا کنید. شاید استفاده از زبان در دفعات اول، احساس خوبی را به طرف مقابل ندهد، بنابراین لازم نیست کار فوق ‌العاده‌ ای را انجام دهید و او را با حرکاتتان دیوانه کنید، بوسه ساده نیز کافی است.

 

توجه داشته باشید که چیزهایی که بیان شد فقط جنبه راهنمایی دارد. هر کس باید هنگام لب گرفتن و لب دادن روش منحصر به فرد خود را کشف کند. ممکن است همسر شما بیشتر دوست داشته باشد شما با لب های او بازی کنید و از مکیدن زبانش لذت نبرد و یا بلعکس. مدت زمان لب دادن و لب گرفتن نیز بستگی به نظر شما و همسرتان دارد

دقت کنید اگر شما یا همسرتان یک بیماری در دهانتان باشد هرگز اقدام به لب گیری نکنید.

اگر هنگام بوسیدن و لب دادن بزاق بیش از حدی از دهان یکی از شما تراوش کرد می توانید بوسه را قطع کرده و آن را خالی کنید و یا این که آن را قورت بدهید .

 

سخن پایانی

لب گرفتن و بوسه، فواید زیادی دارد که یکی از مهم‌ترین آن ها، علاوه بر فواید جسمانی مثل کاهش فشار خون، بالا رفتن سیستم ایمنی بدن و… بهبود رابطه عاطفی زن و مرد است.

البته در کل مهر و محبت و ابراز علاقه، می‌ تواند بسیار مفید باشد. بوسیدن همسر و نوازش و ماساژ دادن و گرم در آغوش گرفتن و گرم به خود فشار دادن، نه تنها لذت رابطه جنسی می دهد بلکه استرس را هم از بین می برد و هر دوی شما را خمار عشق می کند.