دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


فواید رابطه جنسی

هنگامی که ما درد داریم و به دکتر می رویم به ما دارو های متنوعی می دهند که بعد از چند روز مصرف درد ما را تسکین می دهد. قابل توجه است که بدانید بسیاری از درد های ما تنها با یک رابطه جنسی و رسیدن به ارگاسم درمان می یابد و این یکی از بهترین فواید رابطه جنسی است. در ادامه این مقاله درباره تاثیراتی که رابطه جنسی بر درمان دردها دارد بیشتر صحبت می کنیم.

این را باید بدانید که کاهش درد در اثر رابطه جنسی حقیقت دارد و رسیدن به ارگاسم تنها یک راه سرگرم کننده و یک لذت خالی نیست. رسیدن به ارگاسم خواص درمانی بسیاری دارد و می تواند بسیاری از درد های ما را از سردرد تا سندرم پیش از قاعدگی (PMS) تسکین بخشد. فراموش نکنید استفاده از کاندوم و محصولات زناشویی می تواند در حین رابطه برای هر دو شریک جنسی ارامش روانی به وجود اورد.

فواید رابطه جنسی

فواید رابطه جنسی

فواید رابطه جنسی

در واقع ارگاسم یا اوج لذت جنسی روش درمانی معجزه آسایی است که باعث افزایش سلامت جنسی و بهبود درد ها می شود. در طول ارگاسم مواد شیمیایی طبیعی مانند دوپامین، اندورفین و سروتونین ترشح شده و وارد جریان خون می شوند و در فرد احساس شادی، گرما و خواب آلودگی ایجاد می کنند و از شدت درد و ناراحتی می کاهند. همچنین ارگاسم باعث می شد که آستانه درد بالا رود و بدن ما آمادگی لازم برای جلوگیری از درد را داشته باشد. حتی در مواردی  به دلیل ترشح هورمون ها تاثیر رابطه جنسی بر زیبایی بررسی شده است.

دراین قسمت از سلامت جنسی قصد داریم به موضوع کاهش درد در اثر رابطه جنسی و معرفی درد هایی بپردازیم که با ارگاسم بهبود می یابند:

 سردرد

در سال 2013 مقاله ای منتشر شد که در آن کاهش سردرد ها میگرنی و سردرد های خوشه ای بعد از ارگاسم را نشان می داد. در این مقاله بیان شده بود که ارگاسم علاوه بر تسکین سردرد می تواند به درمان و کاهش میزان سردرد افراد کمک کند. شما می توانید سری بعد که سردرد داشتید به جای مراجعه به پزشک، به شریک جنسی خود مراجعه کنید. محققان دریافتند که این مهم نیست که شما با شریک جنسی خود چگونه رابطه جنسی برقرار می کنید بلکه مهم رسیدن به ارگاسم کامل است که در کاهش درد ضروری است. چرا که آندروفین هایی که در طی یک رابطه جنسی آزاد می شوند می توانند سردرد را تسکین بخشند. این امر می تواند خبر خوشی برای مبتلایان به میگرن، سردرد های خوشه ای و سردرد های مکرر باشد .

 

تسکین درد

ارگاسم اثر ضد درد برای بدن دارد بدان علت که ترشح آندروفین درد را تقویت می کند .

رابطه جنسی باعث ترشح هورمون استروژن نیز می گردد که می تواند درد های قاعدگی را کاهش دهد. ضمن اینکه ارگاسم با افزایش جریان خون، کمک به از بین بردن گرفتگی عضلات می کند. قدرت و شدت ارگاسم می تواند در میزان کاهش گرفتگی موثر باشد.

 

سکسکه

در هنگام مواجه با سکسکه همه ما راه های متفاوتی را امتحان می کنیم. سعی می کنیم که با آب خوردن، ترساندن خود و یا تمرکز روی مسائل مختلف سکسکه خود را بند بیاوریم؛ ولی نکته جالب اینجاست که شما با رسیدن به ارگاسم می توانید به راحتی به سکسکه خود پایان بدهید. در سکسکه های مقاوم که به راحتی بند نمی آیند، رسیدن به ارگاسم می تواند با تحریک عصب واگ برای کاهش سکسکه در طول رابطه جنسی موثر باشد و برای درمان قطعی سکسکه مفید باشد.

 

سلامت پروستات از فواید رابطه جنسی

یکی از بهترین فواید رابطه جنسی و انزال مکرر می تواند از انباشته شدن عوامل سرطان زا در درون غده پروستات جلوگیری به عمل آورد.

البته ثابت گردیده داشتن رابطه جنسی با چندین شریک جنسی می تواند سرطان پروستات را در مردان تا ۴۰ درصد افزایش دهد. (به خاطر افزایش ریسک ابتلا به بیماری های منتقله از راه جنسی)