چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


فرآیند حامله شدن

فرآیند حامله شدن و آگاهی از ان می تواند موجب پیشگیری از حاملگی های نا بهنگام شود. استفاده از کاندوم می تواند این مشکل را برطرف سازد. با خرید کاندوم می توانید از فرآیند حامله شدن پیشگیری کنید. راه های دیگری برای پیشگیری از حامله شدن وجود دارند یکی از این راه های استفاده از کاندوم زنانه است. اما آنچه که بسیار راحت تر است همان استفاده از کاندوم در میان محصولات زناشویی است.

فرآیند بارداری

فرآیند بارداری

فرآیند حامله شدن

در هنگام آمیزش جنسی حدود سیصد و پنجاه میلیون اسپرم که در مایع منی مرد وجود دارد رها می‌ شود. برای شروع فرآیند حاملگی این اسپرم‌ ها می ‌بایست به عمق دستگاه تناسلی زن برود. اسپرم‌ها از مسیر دهانه رحم به طرف رحم و از آن جا به طرف لوله ‌های شیپوری می ‌روند. در این حرکت بیشتر آن ها از بین می‌ روند و فقط 2000 تا 3000 عدد آن ها پس از داخل شدن در رحم به لوله‌ های شیپوری می ‌رسند. از طرف دیگر در زن، از زمان بلوغ تا زمان یائسگی به هر ماه در حدود روز چهاردهم قاعدگی یک تخمک آزاد شده که آماده باروری است از مسیر لوله شیپوری به طرف رحم می ‌رود. این عمل را که هر ماه یک بار انجام می‌ گیرد تخمک‌ گذاری می ‌نامند. اگر تخمک گذاری در همان زمانی انجام گیرد که اسپرم ‌ها در دستگاه تناسلی زن‌ رها شده است و تخمک در لوله شیپوری آماده باشد، اسپرم مرد با تخمک زن تماس پیدا می ‌کند و بدین صورت است که سر اسپرم به تخمک نفوذ می ‌کند، هسته با آن یکی می‌ شود و دم اسپرم از سر آن جدا می ‌گردد. اگر در آن زمان، تخمک وجود نداشته باشد، اسپرم ‌ها ممکن است در حدود 72 ساعت به انتظار ورود تخمک زنده بمانند. از طرفی تخمک‌ ها نیز تنها تا 36 ساعت می ‌توانند در لوله‌ رحمی برای ملاقات با اسپرم و عمل لقاح سالم بمانند. بعد از آن تخمک ‌ها پیر و از کار افتاده شده و احتمال باروری وجود ندارد.

زنده ماندن اسپرم

عمر اسپرم ها با توجه به شرایطی که در آن قرار می گیرند از چند لحظه تا چند دقیقه است. اگر طی مدت زمانی که زنده هستند به تخمک نرسند باروری رخ نمی دهد. گاهی بارداری بدون دخول به دلیل زنده ماندن بیش از حد اسپرم رخ می دهد.

به محض این که اسپرم با هوای آزاد و یا سطوح برخورد کند به سرعت از بین می رود و فرآیند حامله شدن رخ نمی دهد. اما آب با دمای حدود 30 درجه می تواند اسپرم را رنده نگه دارد. احتمال این که اسپرم در آب استخر و یا آب وان بتواند موجب باروری شود بسیار اندک زیرا اسپرم فرصت نمی کند خود را به تخمک برساند.

در آزمایشگاه در یک فضای استریل و تمیز اسپرم ها می توانند حدود 6 ساعت زنده بمانند. معمولا برای انجام لقاح خارجی از این روش ها استفاده می کنند.
تنها جایی که اسپرم می تواند در آن تا چند ساعت زنده بماند واژن و محیط رحم است. برخی افراد اسپرم خود را منجمد می کنند تا سالها بعد بتوانند از آن استفاده کنند. این کا در شرایطی خاص در آزمایشگاه انجام می شود.