دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


فانتزی های جنسی

فانتزی های جنسی معمولا در روابط زناشویی وجود دارد. برخی از بانوان با مشاهده فانتزی های جنسی مطرح شده از سمت همسرشان دچار حسی چندش آور می شوند و گاهی تصور می کنند همسرشان مشکلی روانی دارد و برای رفع آن به مشاوره مراجعه می کنند. حتی گاهی این قضیه برعکس اتفاق می افتد. اما در واقع فانتزی جنسی هیچ مسله بدی نبوده و اگر افراد به ناخودآگاه خود توجه کنند متوجه می شوند که خودشان هم گاهی درگیر چنین مسئله ای بوده اند و فقط آن را مطرح نکرده اند. در این مقاله باهم می خوانیم تا بدانیم فانتزی جنسی چیست و چه زمانی باید برای وجود ان احساس خطر کرد.

فانتزی های جنسی

فانتزی های جنسی

فانتزی های جنسی چه هستند؟

تخیلات جنسی که گاهی خارج از حالت عادی و عرف هستند را فانتزی جنسی می گویند. گاهی این تخیلات به قدری شدید و غیرعادی می شود که برای خود فرد و شریک او نیز آزاردهنده می شود. برخی افراد فانتزی جنسی دارند و درباره آن صحبت می کنند. برخی افراد فانتزی جنسی دارند اما آن را سرکوب کرده و درباره آن صحبت نمی کنند. برخی از افراد فانتزی های جنسی بسیار بدی داشته و رفتارهایی بیمارگونه از آن ها سر می زند.
دسته اول کاملا طبیعی هستند و برای تنوع در رابطه نیاز به ایجاد تغییر در فضای رابطه در چارچوب عرف دارند که اصلا مسئله بدی نیست و چنانچه شریک جنسی با انجام آن موافقت کند هیچ مشکلی ایجاد نمی کند. دسته دوم نیز افرادی هستند که به دلایلی مثل مذهب و شرم و حیا درباره خواسته خود صحبتی نمی کنند اما در مواردی دیده شده که به داشتن فانتزی جنسی اعتراف کرده اند.
دسته سوم افرادی هستند که احتمال از حالت تخیلات جنسی گذر کرده و به مرحله بیماری هایی مثل مازوخیسم و سادیسم وارد شده اند که باید به سرعت تشخیص داده شده و توسط روانپزشک درمان شوند.

فانتزی و تخیلات طبیعی:

داشتن رابطه جنسی دهانی
تصور رابطه با چند نفر
تصور موقعیت یا محل خاص
تخیل درباره حرکات و حرف های جنسی از سوی همسر
تصور داشتن شخصیتی خاص مثل بت من، سفید برفی و…
توصیف هایی خارج از واقعیت
توصیف های همراه با جملات خارج از چارچوب ادب

استفاده از کاندوم های عروسکی

فانتزی های غیر طبیعی و بیمارگونه

مبدل پوشی
ایجاد احساس تجاوز
داشتن رابطه با یک فاحشه
داشتن رابطه با همجنس
ایجاد ضرب و شتم در حین رابطه
درخواست اجرا حرکاتی که موجب آسیب به بدن می شود.
ایجاد تحقیر طرف مقابل در رابطه
ایجاد ترس برای طرف مقابل
استفاده از وسایلی مثل طناب، زنجیر، شوک الکتریکی و…

با همسری که فانتزی های جنسی دارد چه باید کرد؟

همان طور که گفتیم داشتن تخیلات جنسی چیز عجیبی نیست. اما بسیاری از خانم ها با این افکار که در ذهن همسرشان است بسیار مشکل دارند و این گونه تصور می کنند که همسرشان از ایجاد رابطه با آن ها راضی نیست و به چیزی فراتر می اندیشد.
اما شاید اگر کمی منصف باشند و به افکار خود توجه کنند متوجه شوند که گاهی خودشان هم به چیزی فرای رابطه اصلی فکر می کنند تفاوتی نمی کند زن باشید یا مرد باشید هر کسی می تواند این فانتزی های جنسی را داشته باشد. اگر این تخیلات به هیچ کدام از طرفین آسیب وارد نمی کند و منجر به خیانت نمی شود و بنیان خانواده را در هم نمی شکند ایرادی ندارد. فقط توجه داشته باشید که پیش از اجرا این تخیلات از کاندم استفاده کرده باشید. با خرید کاندوم از سایت روم نمیشه با خیال راحت به فانتزی های خود بپردازید.

چه زمانی فانتزی ها و تخیلات خطرناک هستند؟

تا زمانی که فانتزی ها موجب می شود رابطه شما گرم تر شود و اگر از حس ارگاسم و یا انزال دور شده اید با این فانتزی ها و تخیلات دوباره به رابطه بازگرید خطری وجود ندارد اما اگر این فانتزی بر رابطه غالب شود و مرد را از وجود همسرش دور کند، باعث سردی رابطه می شود می تواند خطر آفرین باشد. با مداخله روانشناس این مسئله حل خواهد شد.
اگر متوجه می شوید همسر شما از شنیدن تصورات جنسی شما آزرده می شود نیازی نیست حتما با او در میان بگذارید. تصورات را در ذهن خود داشته باشید.

برای اجرای تخیلات جنسی به صورت صحیح چه کنیم؟

اگر فانتزی شما چیزی در ارتباط با خود همسرتان است و انحراف گرایانه نیست با او صحبت کنید و از او بخواید تا آن را انجام دهد.
مثلا رابطه در محیطی باز و یا استخری خصوصی با لباسی تم دار و یا خشن کاملا طبیعی است و احتمالا همسرتان به آن نه نگوید.
اگر برای اجرای فانتزی های جنسی خود از همسرتان تایید دریافت کردید از کاندوم فراموش نکنید.