سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


عوامل کاهش میل جنسی زنان

میل جنسی در واقع نوعی نیاز، تمایل و یا انگیزه نسبت به موضوعات و امور جنسی است. میل جنسی در مردان و زنان یعنی همان تصمیم گیری برای داشتن یا نداشتن رابطه جنسی یا همان فعالیت جنسی است . میل جنسی از جمله نیازهایی است که ریشه ذاتی و غریزی دارد و در مردان و زنان دنیایی بسیار متفاوت با یکدیگر دارد و همین تفاوتها گاهی در زندگی مشترک زوجین باعث ایجاد مشکلات و ناسازگاریهای فراوان بین زن و مرد می گردد که متاسفانه این مشکلات اغلب بر اثر نداشتن اطلاعات و آگاهی درست در همین تفاوتها به وجود می آید و زمینه ساز مشکلات متعدد و فراوان در زندگی مشترک می شود. مبحث امروز روم نمیشه درباره با عوامل کاهش میل جنسی زنان می باشد که در ادامه این مقاله در سایت روم نمیشه به هر یک از آنها خواهیم پرداخت.

کاهش میل جنسی زنان

کاهش میل جنسی زنان

میل جنسی در زنان به احساسات آنها بستگی دارد که با : نوازش، صحبتهای عاشقانه و رمانتیک و خیال پردازی های عاشقانه و احساسی شعله ور می شود.

میل جنسی در مردان برعکس زنان است: نیاز به تخیلات و خیال پردازی های عاشقانه ندارند و با دیدن صحنه های تحریک کننده میل جنسی آنها تحریک و شعله ور می شود.

اختلال میل جنسی در زنان( سرد مزاجی جنسی) شایع تر ازمردان است و عوامل بسیار زیادی در آن دخیل هستند.

بنابراین سعی کردیم در ابن مقاله به بررسی علل و عوامل کاهش میل جنسی در زنان بپردازیم؛ پس با روم نمیشه همراه باشید.

بررسی سطح و میزان استرس و اضطراب: بالا بودن سطح استرس و اضطراب در فعالیت های روزانه از جمله محیط کار، تعامل با فرزندان، محیط تحصیل و یا منزل و حتی هنگام داشتن رابطه جنسی می تواند میل جنسی زنان را تا حد زیادی کاهش دهد.

مصرف دارو: داروهایی از قبیل داروهای ضد افسردگی، ضد تشنج، داروهای مسکن درد، داروهای ضد بارداری و داروهای کاهنده فشارخون و شیمی درمانی و… میل جنسی را تا حد زیادی کاهش میدهد. اگر از این قبیل داروها استفاده می کنید حتما با پزشک خود مشورت کنید و مشکلتان را با اودر میان بگذارید تا در کنار این داروها برای شما مکمل های تقویت کننده میل جنسی نیز تجویز کند.

مصرف الکل: اثرات مصرف الکل در مردان و زنان مشابه است و باعث کاهش میل جنسی و ناباروری در مردان و زنان می شود
مشکلات زندگی مشترک : مشکلاتی که در زندگی مشترک و بین زن و مرد به وجود می آید از جمله عوامل موثر در کاهش میل جنسی است. مواردی چون دعوا، رابطه‌ ضعیف،احساس خیانت، پنهان کاری یا عدم اعتماد می‌تواند در کاهش میل جنسی موثر باشد.

زایمان: بعد از زایمان زنان به علت شیردهی و تغییرات هورمونی دچار کاهش میل جنسی می شوند که در افراد مختلف متفاوت است.

یائسگی: یائسگی و بالا رفتن سن زنان وکاهش ترشح هورمون های جنسی در زنان از عوامل کاهش میل جنسی در آنها به شمار می آید

نگهداری از فرزندان

چاقی و عدم رضایت از اندام ها و دیدگاه منفی و یا غیر واقعی در مورد خود می تواند یکی از دلایل
بی میلی جنسی باشد

فشار کاری زیاد، خستگی های مستمر و پشت سر هم و نداشتن استراحت لازم، بی خوابی های مداوم می تواند میل جنسی زنان تا حد زیادی کاهش دهد

نداشتن حس نزدیکی به همسر و احساس دوست و رفیق بودن با یکدیگر و توقع زیاد از هم داشتن حین رابطه جنسی نیز از عوامل کاهش میل جنسی در زنان است. نزدیک شدن به همسرتان می‌تواند زندگی جنسی شما را بازسازی و از نو بسازد.
درزنان بزرگترین مشکل جنسی آنها ترکیبی از مسائل فکری و کاراکترهای فیزیکی است و با مصرف دارو درمان خواهد شد. به عبارتی مسئله جنسی زنان چند علتی و چند وجهی و پیچیده می باشد.
می توانید مشکل خود را با متخصص سایکولوژیست و روان شناس در میان بگذارید.