جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


عوامل موثر بر کاهش میل جنسی مردان

عملکرد و میل جنسی پدیده ای است که تحت تأثیر عوامل زیستی ، فرهنگی ، اجتماعی و روان شناختی و همچنین جنس زن و مرد است .مردان به لحاظ قدرت و میل جنسی در مقایسه با زنان کاملا با هم متفاوت هستند. در مورد میل جنسی مردان چه می دانید؟ مردان هم مانند زنان دچار بی میلی جنسی می شوند که متاثر ازعوامل مختلف است. در این مقاله نگاهی اجمالی به عوامل موثر در کاهش میل جنسی مردان شده است. با ما همراه باشید تا درباره عوامل موثر بر کاهش میل جنسی مردان بیشتر بدانید.

کاهش میل جنسی مردان

کاهش میل جنسی مردان

کاهش میل جنسی مردان به دو صورت اولیه و ثانویه است:

نوع اولیه: کاهش میل جنسی در نوع اولیه به علت اختلالات آناتومی ،عملکردی و فیزیولوژیکی مانند اختلال در تشکیل غدد جنسی و یا نارسایی اولیه غدد جنسی ایجاد می شود و باعث می شود که هورمون تستوسترون(هورمون جنسی در مردان) در این مردان شدیداً کاهش پیدا کرده وباعث کم کاری جنسی در آنها شود.

نوع ثانویه: فرد که از نظر جنسی کاملا فعال بوده به شکل ناگهانی دچار افت شدید میل جنسی میشود.
کاهش میل جنسی در مردان ممکن است منشأ جسمی یا روحی داشته باشد؛ مشکلات زناشویی، افسردگی، استرس و اضطراب، ناامیدی،درگیری های ذهنی و … از عوامل روحی کاهش دهنده میل جنسی به شمار می‌روند.

اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی در مردان از عوامل جسمی کاهنده میل جنسی در مردان است. اختلال نعوظ باعث کاهش اعتماد به نفس در مردان و سرخوردگی آنان در مقابل شریک جنسی شان می شود و همین عامل باعث می شود که مردان رغبتی به رابطه جنسی نشان ندهند. خوشبختانه امروزه راههای درمان بسیار زیادی برای این مشکل وجود دارد.

کمبود تستوسترون: پایین بودن سطح تستوسترون (هورمون جنسی مردانه) در کاهش میل جنسی موثر است.

انزال زودرس مانند اختلال در نعوظ مردان را سرخورده و شرمنده و موجب احساس ناکارآمدی در رابطه جنسی خواهد کرد و باعث می شود مردان میل خود را به رابطه جنسی نشان ندهند و اظهار بی میلی کنند در صورتیکه مشکل جای دیگری است . امروزه راهکارهای فراوانی برای درمان انزال زودرس وجود دارد.

بیماریهایی از جمله فشارخون، دیابت، بیماریهای تیروئید، ام اس، بیماریهای عروقی، سرطان و شیمی درمانی و … بر هورمون جنسی و ترشح آن تاثیر منفی می گذارد و موجب اختلال نعوظ در مردان
می شود.

مصرف الکل و اعتیاد به مواد مخدر باعث تحلیل میل جنسی و ناباروری هم در مردان و هم در زنان می گردد. مصرف الکل در طولانی مدت ایجاد اختلال نعوظ در مردان خواهد کرد.

اتفاقات ناخوشایند و شرایط نامساعد و عدم هماهنگی زن و مرد در زندگی بر کیفیت رابطه زناشویی در مردان و زنان بسیار موثر است.

داروهای ضدافسردگی و ضد فشارخون استفاده باعث اختلال نعوظ در مردان می شود و پیامد آن افت شدید میل جنسی است.

بالا بودن میزان پرولاکتین خون به علت ترشح بیش از حد آن از مغز به علل مختلف با علائم کاهش میل جنسی در مردان و بزرگی پستان ها خود را نشان می دهد و باید حتما درمان گردد.
بوی نامطبوع بدن، چاقی و یا لاغری بیش از حد، اختلاف و تنش جدی طرفین، عدم رعایت بهداشت زن و مرد،نداشتن مهارت های کافی و موثر در برقراری ارتباط با همسر, عدم توجه به نیازهای طرف مقابل و …. از جمله مسائلی است که باعث ایجاد بی میلی در مردان و زنان به طور مشترک می کند و معطوف به مرد و یا زن نیست.

کلام آخر: می توانید مشکل خود را با متخصص سایکولوژیست و روان شناس در میان بگذارید و یک زندگی شاد و پرنشاط را برای خود و همسرتان به ارمغان اورید.

بعضی از کاندوم ها می توانند به افزایش میل جنسی در آقایان نیز کمک کنند ، پس می توانید با خرید کاندوم از روم نمیشه این قائله را پایان دهید.