چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


عوارض کاندوم فضایی

عوارض کاندوم فضایی برای واژن و یا رابطه زناشویی چیست؟ کاندوم فضایی برای افزایش لذت جنسی بانوان برای آلت مردانه تولید و روانه بازار شده است. کاندوم های فضایی بر افزایش لذت جنسی هنگام برقراری رابطه جنسی توجه بیشتری دارد. معمولا افرادی که تجربه استفاده از این کاندوم را داشته ‌اند لذت حاصله از این کاندوم ها را حتی به نسبت روش ‌های نزدیکی بدون کاندوم بیشتر می‌ دانند.

عوارض کاندوم فضایی

عوارض کاندوم فضایی

مزیت های کاندوم فضایی

تحریک شدیدتر نقطه ی جی بانوان و تجربه ی یک ارگاسم عالی

داشتن تنوع و طرح های مختلف برای تنوع در رابطه جنسی

جلوگیری از رابطه های جنسی ربات گونه

بزرگ شدن حجم آلت مردان و تحریک پذیری بیشتر خانم ها

بوجود آوردن احساس قدرت و اعتماد به نفس در مردان به واسطه افزایش حجم آلت

برطرف کردن مشکل ارگاسم در خانم ها

 

عوارض کاندوم فضایی ( خار درشت)

 

پارگی کاندوم

در این جا عوارض کاندوم فضایی را مورد بررسی قرار می دهیم. در کنار مزایای بسیاری که کاندوم خار درشت دارد یک عیب بزرگ وجود دارد و این عیب عدم جلوگیری صد در صد از باردار شدن می باشد. این کاندوم ها به اندازه ی کاندوم های معمولی مقاومت بالا ندارند و بیشتر جنبه ی سرگرمی و افزایش میل جنسی و تنوع در رابطه را دارد

بنابراین توصیه می ‌شود هنگام استفاده از آن‌ ها یک روش پیشگیری امن دیگر را نیز به کار گیرید.

 

عادت واژن به تحریک شدید فیزیکی

دستگاه تناسلی زن از بخش های مختلفی تشکیل شده و بخشی که ممکن است دچار بیشترین مشکل شود، کانال واژن است. کانال واژن بخشی است که در حین نزدیکی، آلت مرد در آن قرار می گیرد و پوست و بافتی بسیار حساس دارد.

به این دلیل که آلت مرد دارای برجستگی هایی در سطح خود است، با تماس این بخش ها با بافت نرم و حساس واژن زن، باعث ایجاد لذت در زن می شود. حال فرض کنید بر روی این بافت نرم و حساس کانال واژن، یک جسم سخت همچون کاندوم ژله ای سیلیکونی با خار های درشت حرکت کند. مسلما این اصطکاک می تواند باعث تخریب سلول های حسی دیواره واژن زن شود و حساسیت او در نزدیکی را پس از چند بار به شدت کاهش دهد.

استفاده مکرر از این نوع کاندوم، سطح تحریک شدن واژن را دگرگون می کند و دیگر آلت تناسلی مرد کفاف تحریک آن را نداشته و به نوعی واژن معتاد به استفاده از کاندوم های فضایی می شود .

 

عوارض پوستی و عفونی

زوج های جوان در حال تجربه لذتی جدید می باشند و استفاده از این کاندوم ها برای زوج های جوان مزیت به حساب نمی آید. همچنین زنان جوان علی الخصوص خانم هایی که تا به حال زایمان نکرده باشند به دلیل نازک بودن دیواره های واژن، با ورود خار های درشت سبب خش انداختن به دیواره های واژن می گردد. با ایجاد زخم در کانال واژن، به دلیل وجود باکتری های مختلف احتمال ایجاد عفونت در ناحیه تناسلی زنانه به شدت افزایش پیدا می کند و در صورت بوجود آمدن چنین مشکلاتی ممکن است تا مدت ها رابطه جنسی شما تحت تاثیر قرار بگیرد.

 

استفاده از کاندوم ژله ای برای چه کسانی مناسب است ؟

استفاده از کاندوم فضایی بیشتر مناسب افراد میانسال می باشد و به زوج های جوان استفاده از این کاندوم ها توصیه نمی شود. در فروشگاه روم نمیشه پک ویژه کاندوم فضایی برای فروش موجود شده است. اگر تاکنون هیچ تجربه ای در رابطه با استفاده از کاندوم فضایی را ندارید پیشنهاد می شود پک ویژه را تهیه کنید تا بتوانید انواع مدل های این نوع کاندوم را تست کرده و موردی که با سلیقه شما مطابقت داشته باشد را پیدا کنید. این کاندوم ها به صورت تک عددی داخل بسته قرار گرفته اند.

استفاده از کاندوم های ژله ای برای زوجین مسن، زنانی که در اثر زایمان طبیعی دچار گشادی واژن هستند، افرادی که به سختی ارگاسم را تجربه میکنند، مردانی با اندازه آلت کوچک و قطر کم و زنانی که واژنی با حساسیت بسیار کمی دارند، با رعایت نکات مهم در هنگام استفاده پیشنهاد می شود. در واقع خودتان با شناختی که از بدن خود دارید می توانید تشخیص دهید این نوع کاندوم برای شما مناسب است یا خیر.