جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


عوارض زیاده روی در روابط جنسی

همانطور که روابط جنسی در زندگی زن و شوهر نقش مهمی دارد و فواید زیادی نیز برای آن ذکر شده و بر اهمیت آن تاکید شده است اما باید توجه داشت که رابطه و فعالیت جنسی نیز مانند سایر فعالیت ها نه افراط در آن جایز است و نه تفریط ! بلکه اگر می خواهیم که از فواید آن استفاده کنیم باید رعایت اعتدال را داشته باشیم تا از آن طرف بام نیفتیم یعنی اینکه از عوارض زیاده روی در روابط جنسی رنج نبریم.

زیاده روی در روابط جنسی

زیاده روی در روابط جنسی و عوارض آن

زیاده روی در رابطه جنسی موجب ضعف جسمانی و ناتوانی زودرس و پیری زودرس می گردد. بهترین دفعات رابطه جنسی هفته ای دو بار در نظر گرفته شده است.
رابطه جنسی خیلی زیاد باعث کوتاهی عمر می شود و در زمان پیری بیماریهای زیادی از قبیل سستی مفاصل، ضعف چشم، ناراحتی معده، روده ها، کلیه ها، مثانه و تورم بیضه ها و سرطان پرستات را به دنبال دارد.
رابطه جنسی زیاد می تواند باعث آسیب به آلت تناسلی مردان گردد و آلت را دچار خراشیدگی و یا تحریک پوستی کند و در موارد زیاده روی فراوان باعث ایجاد بیماری پریاپیسم) نعوذ دائمی) شود که در آن آلت تناسلی مرد ممکن است دچار مرگ سلولی گردد.
افرادی که رابطه جنسی زیاد و خارج از عرف دارند همه فکرش و توان ذهنی خود را، صرف پیدا کردن راه های لذت جویی بیشتر، روش های نزدیکی مختلف، و …. مصرف می کند، و کمتر به چیز دیگری فکر می کند، و این شیوه که مسئله جنسی و ارضاء آن، همه فکر و ذکر آدم بشود وجهه شخصیتی و اجتماعی خوبی در پی نخواهد داشت.

نکته مهم: از نظر اسلام دفعات رابطه جنسی با همسر محدودیتی ندارد و مطابق با میل و رضایت طرفین است اما به طور معمول کمتر از 2 بار در ماه نشانه سردی جنسی و بیشتر از 10 بار در ماه نشانه میل جنسی زیاد در افراد است.
وجود چند روز استراحت بین رابطه جنسی باعث جبران انرژی و بازسازی بدن می شود و همچنین میزان قدرت باروری نیز افزایش می یابد.
زیاده روی در روابط جنسی برای سلامت قلب مردان مضر است.

توصیه می شود به جهت جلوگیری از انتقال هرگونه بیماری حین رابطه جنسی از کاندوم استفاده شود.