سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


عشق در رابطه جنسی

چنان چه کسی را دارید که برایتان اهمیت قائل بوده و دوستتان داشته باشد و در مقابل شما نیز برای وی اهمیت قائل بوده و دوستش داشته باشید، از لحاظ احساسی و جسمی نیز با یکدیگر صمیمی باشید، آنوقت ۳ الی ۵ برابر کمتر در معرض خطر مرگ زودرس و یا ابتلا به بیماری های گوناگون قرار خواهید داشت. به همین دلیل عشق در رابطه جنسی و بهره مند شدن از فواید رابطه جنسی حرف اول را می زند.

بخشی از این موضوع به خاطر اثرات مثبت لمس کردن می باشد. در آغوش گرفتن و نوازش کردن باعث تغییر در ترکیبات شیمیایی بدن شما می شود.

ارگاسم درمانی منجر به کاهش درد در اثر رابطه جنسی شده و به شما کمک می کند که بدون مصرف دارو بر مشکلات جسمی، درد و ناراحتی های خود غلبه کنید.

عشق در رابطه جنسی

عشق در رابطه جنسی

عشق در رابطه جنسی

رابطه جنسی به منظور یک شمشیر دو لبه است. چنانچه همراه با عشق و امنیت روانی همراه باشد موجب تسکین درد و ایجاد ارامش می گردد و چنانچه با نفرت و اجبار همراه گردد مخرب خواهد بود.

به همین دلیل است که اغلب افرادی که مورد تجاوز قرار گرفته اند  تا سالیان دراز و حتی تا اخر عمر نمی توانند به زندگی عادی بازگردند و می بایست تحت نظر یک روان درمانگر قرار گیرند.

تجاوز حتی در رابطه زناشویی میان زن و شوهر ممکن است شکل بگیرد. اجبار همسر به انجام دادن رابطه جنسی و یا عملی خاص در حین رابطه جنسی می تواند به نوعی حس نفرت و تجاوز را در او ایجاد کند و موجب ایجاد تاثیرات منفی بر روح و روان و سلامت ارتباط میان این دو فرد گردد.

چگونه عشق را وارد یک رابطه کنیم؟

برای این که از وجود عشق در رابطه جنسی اطمینان داشته باشید باید سعی کنید در این مورد زیاد صحبت کنید و از علایق و حد و مرزهای طرف مقابل خود به خوبی آگاهی یابید.

پیش از برقراری رابطه جنسی به روحیات شریک خود و توجه کنید و مطمئن شوید او آمادگی و رضایت کامل برای برقراری ارتباط جنسی را دارد.

استفاده از کاندوم می تواند بین شما حس اعتماد بیشتری ایجاد کند به همین دلیل توصیه می شود در میان محصولات زناشویی که می خرید همیشه کاندوم را در صدر لیست داشته باشید.

عشق در رابطه جنسی میتواند یک روز عالی برای شما و شریکتان بسازد و از تمام هیاهو و خستگی های کاری را از تن شما برهاند. پس تمام تلاشتان را برای ایجاد چنین رابطه ای به کار بگیرید.