سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


شناخت نقاط تحریک مردان

همانطور که ابعاد روحی و روانی و فیزیک زنان و مردان با هم متفاوت است ابعاد جنسی و خلق و خو حساسیت های آنان نیز در این زمینه با یکدیگر متفاوت و متغیر است. در رابطه جنسی مردان نسبت به زنان پرشور و حرارت تر و پرانرژی تر هستند و زنان مرحله به مرحله میل جنسی شان بیشتر می شود و نیاز به تحریک بیشتری دارند اما مردان نیز به طور کامل از این قضیه مستثنی نیستند و نیاز به تحریک برای رسیدن به اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم دارند؛ بنابراین برای تحریک شدن بیشتر آنها نیاز هست که نقاط حساس و تحریک کننده مردان را بشناسید تا بتوانید موفق عمل کنید.

نقاط تحریک مردان

نقاط تحریک مردان

نقاط تحریک مردان و چگونگی شناخت آنها

لب و دهان: مردان به شدت علاقه به بوسیدن لب و بوسیده شدن از طریق لب ها دارند و یکی از نقاط حساسی است که میل جنسی آنها به شدت برانگیخته می کند .بوسیدن لب های مرد برای شروع یک رابطه جنسی پرانرژی گزینه بسیار مناسبی است.

گردن: لمس کردن گردن هم در مردان و هم در زنان در افزایش میل جنسی تاثیرگذار است اما در مردان به اندازه زنان تحریک کننده نیست و بیشتر زنان را تحریک می کند اما در مردان هم بی تاثیر نخواهد بود می توانید از نوازش های جنسی آرام و بوسیدن ناحیه گردن طوری که مرد را تحریک و برانگیخته کند استفاده کنید.

پشت: پشت نیز تحریک کننده خوبی برای مردان یه شمار می آید دستان خود را به دور کمر همسرتان حلقه کنید و حرکاتی آرام مانند قلقلک با سر انگشتان،ماساژ نرم و نوازش و … بر روی پشت او انجام دهید .

بیضه ها : بیضه ها بیشترین میزان عملکرد را در ایجاد میل جنسی مردان دارند و علت آن هم پوست بسیار نازک و حساسیت بالای بیضه ها به دلیل وجود سلول های عصبی بسیار است. به دلیل حساسیتی که دارند .

پشت زانو: به دلیل داشتن پوست بسیار حساس و نرمی که دارد به شدت تحریک کننده است . سعی کنید در هنگام داشتن رابطه جنسی با همسرتان پشت زانوی او را با حرکات دایره ای مانند و چرخشی به آرامی لمس کنید .

زیر بغل : ناحیه ای که به آن خیلی اهمیت داده نمی شود و از تاثیر آن غافل هستید . در شروع رابطه جنسی و برای برانگیختگی و ایجاد میل بیشتر از ماساژ و نوازش های آرام زیر بغل بهره بگیرید و برای کشف نقاط حساس تر به واکنش های و عکس العمل های همسرتان در حین تحریک کردن بیشتر توجه کنید.

کف پا: عصب کف پا در مردان بیشتر از زنان است و بنابراین حساسیت آن نقطه هم بیشتر است . شاید از خود بپرسید چگونه همسرم را از طریق کف پای او تحریک کنم؟!!! بهتر است به این طریق شروع کنید: انگشتان پای خود را در میان انگشتان پای همسرتان جفت و حلقه کنید و آرام در میان انگشتان حرکت و قلقلک ایجاد کنید و به همراه آن از حوله گرم هم برای مالش دادن و گرم کردن پا استفاده کنید، و شروع به نوازش کنید. با تکرار این کار کم کم متوجه خواهید شد که همسر شما به کدام نقطه از کف پا و انگشتانش حساس تر است و واکنش بیشتری نشان می دهد.

داخل ران: یکی دیگر از نقاط تحریک مردان داخل ران می باشد که هم برای مردان و هم برای زنان تحریک کننده است و یکی از نقاط واقعا حساس محسوب می شود مخصوصا نواحی نزدیک به آلت تناسلی که میزان حساسیت بسیار بیشتر می شود و لذت جنسی را چندین برابر می کند. نوازش های آرام این نقاط به همراه بیان جملات عاطفی و عاشقانه میل هر دو نفر را به برقراری رابطه جنسی مفید و تاثیرگذار کرده و پایبندی به شریک زندگی را بیشتر و بیشتر می کند.

نوک سینه ها: برخی مردان به نوک سینه و نواحی اطراف آن و بازی کردن و نوازش این قسمت و حتی موهایی که بر روی قفسه سینه شان هست بسیار حساسند و احساس خوشایندی برایشان دارد بنابراین می توانید با بوسیدن و یا نوک زبان و نوک انگشت، نوک سینه و اطراف آن را لمس کنید.

پرینیوم یا نقطه P: به ناحیه ای که در فاصله بین مقعد و بیضه ها قرار دارد پرینیوم یا نقطه P می گویند. در رابطه جنسی زمانی که که زن در بالا قرار می گیرد دسترسی به این نقطه بسیار راحت و آسان است و ارگاسم شدید و هیجان زیادی را به همراه می آورد؛ فقط مراقب باشید که از نوازش های آرام استفاده کنید که به پروستات آسیبی نرسانید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به فروشگاه روم نمیشه نسبت به خرید کاندوم تحریک کننده نیز اقدام فرمایید ، چرا که این نوع کاندوم لذت بسیار زیادی به رابطه جنسی شما می بخشد