جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


سقط جنین با زعفران

سقط جنین با زعفران یکی از روش هاییست که متاسفانه یا خوشبختانه برای پایان دادن به بارداری استفاده می گردد. متاسفانه از این جهت که فردی شدیدا خواهان داشتن فرزند است و با مصرف زعفران بدون آگاهی فرزند خود را از دست میدهد و خوشبختانه به این دلیل که افرادی هستند که به علت عدم استفاده از کاندوم دچار بارداری ناخواسته میشود و میخواهند در همان بدو بارداری سقط جنین با روشی طبیعی انجام دهند.
در این مقاله درباره تاثیر زعفران بر سقط جنین صحبت خواهیم کرد.

"<yoastmark

سقط جنین با زعفران

مصرف زعفران در اوایل بارداری به خصوص ۳ ماه اول با تولید پروستاگلاندین در رحم مادر احتمال سقط را افزایش می دهد.
البته که مصرف اندکی زعفران رقیق شده در غذا چندان تاثیری بر این موضوع ندارد و تنها زمانی می توان شاهد سقط جنین با زعفران بود که میزان زیادی از ان به صورت غلیظ مصرف شود.
حل شدن ۵ گرم زعفران در دویست میلی گرم آب و نوشیدن ان ۶ ال ۸ بار در روز به میزان ۵ الی ۶ قاشق چایخوری موجب از بین رفتن جنین می شود.
حتی در منابعی گفته شده که می توان زعفران را در ماه های اخر بارداری مصرف کرد تا زایمانی راحت تر داشته باشید.
به صورت کلی مصرف زعفران بیش از ۱۰ گرم در ماه مجاز نیست.
برای افرادی که تمایلی به داشتن فرزند ندارند پیشنهاد میشود در بین محصولات زناشویی که خریداری می کنند خرید کاندوم را در اولویت قرار دهند تا با بارداری ناخواسته دردسری ایجاد نکنند.

مسمومیت با زعفران

این گیاه علی رغم عطر و طعمی که به غذا می دهد و موجب لذیذ شدن ان می شود اگر بی رویه مصرف شود در افراد سالم نیز بیماری ایجاد خواهد کرد و موجب پدیدار شدن اثرات نامطلوب خواهد شد.
مسمومیت غذای با زعفران مرگ آور است زیرا باعث ایجاد آسیب به قلب می شود و در نهایت مرگ در اثر عارضه قلبی را به همراه خواهد داشت.
خونریزی بینی و خونریزی های داخلی از جمله عوارضی است که در اثر مصرف زعفران بیش از 1 گرم در روز رخ می دهد.

فواید زعفران

زعفرانی میتواند فقر آهن را از بین ببرد. بارزترین خاصیت زعفران ایجاد نشاط و سرزندگی است که معمولا به عنوان رفع افسردگی کاربرد دارد.
زعفران یک آنتی اکسیدان قوی است و برای پیشگیری از سرطان بسیار موثر می باشد.
اگر شروع پریود بانوان بسیار سخت است می توانند با مصرف دمنوش زعفران و شل شدن عضلات رحم آغاز آن را با دردی کم تر و راحت تر جلو انداخت و علت سقط جنین با زعفران نیز همین است.