جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


سرد مزاجی زنان

سرد مزاجی زنان به معنی نداشتن تمایل به رابطه جنسی است. این مورد بر روابط عاطفی میان زن و شوهر تاثیر گذار بوده و موجب از بین رفتن احساس مثبت میان آنان می شود. این سرد مزاجی گاهی موقتی بوده و گاهی به صورت طبیعی و دامی در زنان وجود دارد. این عارضه و کاهش احساسات عاطفی در برخی موارد موجب نارضایی خود زنان می شود و به دنبال راه حلی برای آن هستند. در این مقاله به بررسی این نوع اختلال جنسی در زنان می پردازیم.

"<yoastmark

سرد مزاجی زنان

همانطور که پیش تر ذکر کردیم گاهی سرد مزاجی و عدم تمایل به ایجاد رابطه جنسی در زنان می تواند موقتی باشد که در این صورت نام این عارضه را اختلال سرد مزاجی نمی گذاریم زیرا در اثر عواملی موقتی ایجاد شده است و در صورت از بین رفتن عامل سرد مزاجی نیز مشاهده نخواهد شد.
برای تشخیص ابتلا به سرد مزاجی حداقل باید 6 ماه این عارضه و نارحتی برای زنان و شریک جنسی آنان وجود داشته باشد.

عوامل ابتلا به سرد مزاجی

زنان به یکی از دلایل زیر دچار سرد مزاجی می شوند:
1-احساس شرم و حیا و خجالت
2-مصرف غذاهایی با طبع سرد
3-عدم توانایی شریک جنسی در ایجاد ارگاسم
4-خستگی
5- استرس و اضطراب
6-نگرانی برای باردار شدن ناخواسته
7-نداشتن احساس مثبت نسبت به همسر و یا نفرت از او
8-اعتیاد همسر
9-عدم عزت نفس
10-اخلاق بد شوهر
11-مشکلات جنسی مرد

راه حل های ارائه شده

راح حلی سرد مزاجی زنان در این قسمت ارائه می شود. اگر مردی قصد دارد میل جنسی همسر خود را افزایش دهد باید ابتدا درباره مهارت های خود در ایجاد رابطه جنسی صحیح آگاه شود سپس با ایجاد احساسات محبت آمیز همسرش را مجذوب خودش کند و با ایجاد ارتباطی صمیمانه احساس شرم و حیا و خجالت را در همسرش از بین ببرد.
اگر بانوان به علت نگرانی برای بارداری ناخواسته از رابطه جنسی امتناع می ورزند با خرید کاندوم از میان محصولات زناشویی و استفاده از کاندوم در حین رابطه جنسی حس اطمینان و آرامش را ایجاد کنید.
زنان نیز باید دوست دار بدن خود باشند و مطمئن باشند با هر فرم و استایلی زیبا هستند و با پوشیدن لباس زیر تحریک کننده هیجان را وارد رابطه جنسی خود کنند. همچنین بانوان می توانند برای ایجاد عزت نفس در دوره های مشاوره و اعتماد به نفس  شرکت کنند و احساس عزت نفس و اعتماد به نفس را در خود تقویت کنند.
زن و شوهر باید بتوانند رابطه ای مثبت و محبت آمیز داشته باشند و چنانچه نمی توانند در این حوزه به صورت موفق عمل کنند بهتر است بازهم از یک مشاور خانواده کمک بگیرند.
همچنین اگر بانوان به دلیل خستگی و استرس و اضطراب از رابطه جنسی دور می ورزند باید برای حل عامل اصلی چاره ای اندیشید.