جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


سایزهای مختلف کاندوم

آیا کاندوم سایز بندی دارد؟ سایز کاندوم چگونه تعیین می شود ؟ این ها از جمله سوالات پر تکراری است که در مورد سایز کاندوم پرسیده می شود.
خرید کاندومی که درست اندازه شما باشد ترفند های خاص خودش را دارد. مثلا ممکن است اندازه کاندوم راحت نباشد و شما دلتان نخواهید بار دوم از آن استفاده کنید. بنابراین مهم است که چگونه سایز کاندوم را انتخاب کنیم.
متاسفانه در کشور ما تا حدی پرس و جو در این موارد تابو به حساب می ‌آید؛ اما بایستی بدانید که برخلاف باور اکثر ما، کاندوم‌ ها تک سایز یا به اصطلاح free-size نیستند! لذا برای این که آمیزش راحتی داشته باشید، باید از کاندوم ‌های مناسب خود استفاده کنید. داشتن اطلاعات در مورد سایز مناسب کاندوم و مطالعه راهنمای خرید کاندوم باعث می شود تا محصول مناسب خود را انتخاب کنید. زیرا استفاده از سایز کاندوم مناسب برای راحتی، جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی و جلوگیری از بارداری امری مهم است. کاندوم های کوچک تر از سایز شما خطر پارگی دارند و کاندوم های بزرگتر از سایز شما، باعث لغزش آن و کاهش لذت جنسی می شوند. در هر دو صورت نیز احتمال انتقال بیماری و بارداری بالا می رود و عملا کاندوم کارکرد خود را از دست می دهد. بنابراین هنگاهی که قصد خرید کاندوم دارید باید در ابتدا زمانی را به پیدا کردن سایز مناسب خود اختصاص دهید.

سایز های مختلف کاندوم

سایز های مختلف کاندوم

مشکلات رایج آقایان با سایز کاندوم

از جمله مشکلاتی که آقایان با کاندوم‌ های خود دارند فیت و متناسب نبودن سایز آن با اندام تناسلی آن ها است. در یکی از جدید ترین تحقیقات انجام شده برخی از آقایان اذعان داشتند که کاندوم‌ بیش از اندازه برایشان تنگ بوده است. برخی دیگر نیز گفته بودند که خیلی بلند، خیلی کوتاه یا خیلی شل است. سر خوردن و پاره شدن کاندوم در اثر نامناسب بودن ابعاد آن نیز از دیگر مشکلات مهم بوده است. سایز بندی کاندوم ها بر اساس طول و قطر آلت مشخص می شوند. این سایز بر اساس اندازه آلت در هنگام نعوظ کامل آن مشخص می شود. توجه داشته باشید که حتما باید آلت در حالت نعوظ کامل باشد تا شما بتوانید سایز دقیق خود را انتخاب کنید.

روش اندازه گیری آلت

محاسبه طول
محاسبه طول باید در هنگام نعوظ کامل صورت بگیرد. یک خط کش و یا متر دستی را برداشته و از استخوان شرمگاه تا نوک آلت را در حالت نعوظ کامل اندازه بگیرید.

اندازه گیری قطر (محیط آلت)
برای این کار یک تکه نخ و یا متر دستی نرم را به دور ضخیم ترین قسمت آلت پیچیده و سپس آن را اندازه بزنید. عدد قطر و محیط با یکدیگر متفاوت هستند. بر روی کاندوم معمولا عرض (width) آن در هنگامی که کاملا صاف باشد نوشته می شود. عددی که با روش ذکر شده به دست می آید را اگر بر دو تقسیم کنید به همان عرض یا قطر دست می یابید.

با داشتن این اندازه ها می توان با مراجعه به چارتی که برندهای مختلف ارائه می دهند، سایز کاندوم مناسب را انتخاب کرد. این چارت ها برای هر برندی متفاوت هستند، به عنوان نمونه:
سایز کوچک پهنای اسمی تا ۵۱ میلیمتر و طول تا ۱۸۰ میلیمتر
سایز معمولی پهنای اسمی تا ۵۴ میلیمتر و طول تا ۲۰۰ میلیمتر
سایز بزرگ پهنای اسمی تا ۶۰ میلیمتر و طول تا ۲۰۵ میلیمتر

ممکن است با خواندن این اعداد کمی متعجب شوید و یا اگر پیش تر از طول آلت خود مطلعید، تا حدی ناامید شوید. اگر درست است باید دقت کنید که این اعداد مربوط به ابعاد استاندارد کاندوم‌ ها هستند و به طور عادی همیشه بزرگتر از طول نرمال آلت مردانه تعریف شده‌ اند.
البته خیلی نیز نگران نشوید. کاندوم‌ هایی که در کشور موجود‌ اند عموماً سایز معمولی هستند و برای اکثر افراد مناسب می باشد. توصیه می شود همیشه از سایز کاندوم معمولی شروع کنید و سپس بر حسب تجربه در صورت نیاز به سایزهای دیگر فکر کنید.
معظلی به نام خجالت کشیدن!

سخن آخر

بسیاری از آقایان و خانم های جوان از توقف جلوی محل فروش کاندوم در داروخانه و صحبت با فروشنده درباره سایز کاندوم خجالت می کشند. راه حل این مشکل خرید کاندوم از یک فروشگاه اینترنتی معتبر است که توضیحات جامعی درباره سایز و ویژگی های مختلف کاندوم ها ارائه کرده است و در این راستا ما به شما فروشگاه اینترنتی روم نمیشه، یکی از بزرگترین فروشگاه های تخصصی محصولات زناشویی را توصیه می کنیم.