جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


زود انزالی در آقایان

زود انزالی در آقایان از جمله عواملی است که موجب می شود آقایان و همسرانشان از کیفیت زندگی جنسی خود ناراضی باشند.
متاسفانه این عارضه در میان آقایان بسیار شایع است. معمولا حالتی را زود انزالی در نظر می گیرند که مرد در پنجاه درصد مواقع قادر به کنترل انزال خود نباشد و یا انزال زیر دو دقیقه اتفاق بیافتد.
در این مقاله به بررسی عوامل زود انزالی و همچنین راه های کنترل و درمان آن می پردازیم.

"<yoastmark

زود انزالی در آقایان

آقایان تمایل دارند زمان انزال خود را تا آخرین لحظه ممکن عقب بیاندازند. افرادی که مبتلا به زود انزالی نیستند قادر هستند تا آخرین لحظات از انزال خود جلوگیری کنند و زمان انزال خود را تا حدی با شریک جنسی خود هماهنگ سازند.
انزال بانوان بسیار دیرتر از مردان رخ می دهد و چنانچه فردی نتواند از انزال خود جلوگیری کند به احتمال زیاد نخواهد توانست رضایت شریک جنسی خود را به دست اورد و همین امر برای او دردسر ساز می شود.
از دلایل بروز زود انزالی می توان به بروز بیماری ها، مصرف برخی داروها، مصرف مواد مخدر و استرس و اضطراب روزانه اشاره کرد.
ورزش می تواند با تقویت عضلات ناحیه تناسلی آقایان تا حد بسیار زیادی از انزال زودرس جلوگیری کند. با مطالعه مقاله ارتباط ورزش و رابطه جنسی بیشتر در ان خصوص بدانید. در ادامه چند روش مناسب برای به تعویق انداختن انزال پیشنهاد می کنیم.

استفاده از کاندوم های تاخیری

این کاندوم ها آغشته به موادی مانند لیدوکائین هستند و با تاثیر گذاشتن بر پوست آلت تناسلی می توانند انزال را به تاخیر بیاندازند. البته استفاده از کاندوم تاخیری را نمی توان راهی برای درمان زودانزالی آقایان در نظر گرفت بلکه تنها به صورت موقت می تواند موجب افزایش زمان رابطه و رضایت از رابطه زناشویی شود.
اما باید توجه داشته باشید که گاهی برخی از آقایان به ماده تاخیری روی کاندوم حساسیت نشان می دهند.که نتیجه این حساسیت از بین رفتن نعوظ است.

استفاده از اسپری تاخیری

اسپری تاخیری حاوی موادی شامل لیدوکائین است. با اسپری کردن این مواد روی آلت پیش از شروع رابطه می توانید زمان انزال را تحت کنترل خود درآورید.
باید توجه داشته باشید که زمان استفاده از اسپری تاخیری حدود 20 الی 30 دقیقه قبل از شروع رابطه استفاده شود و حتما قبل از برقراری رابطه جنسی با آب و صابون کاملا شسته شود.

گذراندن دوره های درمانی زود انزالی آقایان

اصلی ترین راه درمان زود انزالی در آقایان مراجعه به پزشک گذراندن دوره های درمانی مخصوص این عارضه است.
یک سری تکنیک‎ها در دوره های درمانی آموزش داده می شود تا مشکل زود انزالی آقایان برطرف شود.