دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


روش های درمان ناباروری

روش های درمان ناباروری در ایران در چند دهه اخیر بسیار پیشرفت داشته و اغلب زوجین که مشکلی در این زمینه دارند توانسته اند پدر و مادر شوند. زوجین برای درمان ناباروری می توانند از بین گزینه های موجود با توجه به مشکلی که دارند یک روش را انتخاب کنند. سعی می شود در ابتدا روش هایی که چندان تهاجمی نیستند به زوجین پیشنهاد کنند و اگر اثربخش نبود به تدریج روش هایی سنگین تر اجرا می شود. معمولا در ابتدا دارو تجویز می شود که بسیاری از زوجین در همین مرحله می توانند باردار شوند. در ادامه درباره روش های درمان ناباروری بیشتر صحبت می کنیم.

"<yoastmark

روش های درمان ناباروری

عده ای نابارور هستند و در آرزو ی داشتن فرزند و عده ای دیگر برای پیشگیری از تولد فرزندی ناخواسته روش های پیشگیری از بارداری مثل خرید کاندوم را انتخاب می کنند. این یک پارادوکس در خلقت است. البته که اکثر افراد داشتن فرزند را دوست دارند اما فرزندآوری نیازمند داشتن برنامه ای از پیش تعیین شده است به همین دلیل زوجین از کاندوم استفاده می کنند تا زمانی که آمادگی لازم برای فرزندآوری را داشته باشند اقدام کنند. برای درمان ناباروری نیز روش هایی وجود دارد. به همان میزان که زوجین از روش های پیشگیری آگاه هستند می بایست از روش های درمان ناباروری و بارورسازی آگاه باشند که در ادامه توضیح می دهیم.

درمان‌های دارویی ناباروری

گاهی اختلال هورمونی موجب ناباروری می شود که با مصرف یک دوره دارویی درمان می شود. مصرف دارو‌های باروری می‌تواند سیستم تولیدمثل زن و مرد را در مسیر عملکرد درستی قرار دهد. حتی زمانی که علت ناباروری مشخص نیست داروهای تنظیم هورمون برای افراد تجویزی می شود و در بسیاری از موارد اثر بخش است.

روش تلقیح داخل رحمی اسپرم یا iui

گاهی مشکل ناباروری از این است که اسپرم ها نمی توانند به موقع به تخمک برسند و پیش از لقاح با تخمک از بین می روند به همین دلیل برای کمک به اسپرم آن را در زمان مناسب در داخل رحم قرار می دهند تا شانس باردار شدن فرد را بهبود بخشد. در این روش، نمونه ای از اسپرم مرد با ابزاریبه داخل رحم منتقل می شود. معمولا برای اجرای این روش داروهایی تجویز می شود که تخمک گذاری را افزایش دهد.

جراحی ، یکی از روش های درمان ناباروری

گاهی مشکلات رحم موجب ناباروری است. انسداد لوله های رحم در اثر مشکلاتی همچون آندومتریوز، فیبروئید، مشکلات آناتومیک اندام‌های تناسلی یا کیست تخمدان است که با انجام عمل جراحی برطرف خواهد شد.

روش‌های کمک‌باروری

یک روش بسیار پیشرفته تر و مدرن تر لقاح خراجی است. اگر هریک از روش هایی که قبلا ذکر شد مفید نباشند از این روش کمک می گیرند که در آن تخمک و اسپرم یا تخمک لقاح‌یافته که همان رویان است، در خارج از بدن رشد می‌کند. در واقع یک نمونه اسپرم و یک نمونه تخمک از بدن افراد دریافت می گردد و با روشی مثل میکرواینجکشن اسپرم به داخل تخمک انتقال می یابد.
همچنین اگر تخمک توان باروری نداشته باشد از یک تخمک اهدایی استفاده گردد.
همچنین اگر رحم توانایی گذراندن دوره بارداری و حفظ جنین را نداشته باشد از رحم اجاره ای استفاده می گردد.