چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


راه های پسردار شدن

راه های پسردار شدن شامل مواردیست که باید یک زن و شوهر رعایت کنند تا احتمال این که جنسیت جنین پسر شود بالا رود. گرچه فرزندان نعمت های الهی هستند اما گاهی پدرها و مادرها با یک جنس بیشتر خو گرفته و تمایل دارند جنسیت فرزند خود را تعیین کنند.

در گذشته با اعتقاداتی که وجود داشته اگر مادری چندین فرزند دختر به دنیا می آورده مورد تحقیر سایر مردم جامعه قرار می گرفته است. زیرا معتقد بودند فرزند دختر نمی تواند ادامه دهنده نسل باشد.

اما اکنون که سطح علم و فرهنگ مردم افزایش یافته این موضوع ها به طور کامل رنگ باخته است و افراد تنها بر اساس علاقه مندی خود سعی می کنند جنسیت فرزندشان را تعیین کنند.

اگر تصمیم دارید بچه دار نشوید در میان محصولات زناشویی خود همیشه یک بسته کاندوم داشته باشید. قیمت کاندوم از هر روش دیگری مناسب تر است و به راحتی می توانید برای خرید کاندوم اقدام کنید.

راه های پسردار شدن

راه های پسردار شدن

راه های پسردار شدن

برای پسر شدن جنین پیش از هر چیز ژنتیک زن و شوهر غلبه دارد و معمولا این جنس مرد است که تعیین کننده جنیست فرزند است. اما روش هایی وجود دارد که می تواند برا احتمالات تاثیر گذار باشد و شرایط را عوض کنند. عواملی مثل رعایت رژیم غذایی تا دقت در نزدیکی و حالت های آمیزشی تاثیر گزار است.

پوزیشن ها مناسب پسردار شدن

برخی از پوزیشن های جنسی، موجب نفوذ عمیق اسپرم می شوند و احتمال تولد کودک پسر را بالا می برند. دلیل علمی این مسئله این است که اسپرم عمیق تر نفوذ می کند و در این حالت اسپرمِ نر (کروموزوم Y) ، باید مسیر کوتاه تری را برای رسیدن به تخمکها عبور کند. کروموزم Y عمر کوتاهتری نسبت به کروموزم X دارد و برای رقابتی برابر باید در عمق نفوز کند.

نفوذ عمیق اسپرم این اطمینان را می دهد که کروموزوم Y به راحتی قبل از اینکه از بین برود، به تخمک برسد .

بعضی از پوزیشن ها موجب کوتاه شدن طول واژن و نفوذ عمیق می شود مثل حالت آمیزش از پشت به جلو، ایستاده و از پهلو است.

ایجاد محیط قلیایی

برای این که کروموزم نر شانس پیروزی داشته باشد هر چه محیط رحم قلیایی تر باشد این شانس افزایش می یابد.

ارگاسم در خانم ها محیط رحم را به شدت قلیایی می کند و کمک می کند بچه پسر باشد. پس سعی کنید پیش از دخول به خوبی همسر خود را آماده سازید تا به مرحله ارگاسم برسد.

رژیم های غذایی به خوبی می تواند سطح قلیایی رحم را تغییر دهد و باید مواد غذایی که رحم را قلیایی می کند را بشناسید و از مدتها پیش تر مصرف کنید.

برای تولد یک پسر بچه غذاهای تند  را در برنامه داشته باشید اما از مصرف مرکبات که کاملا اسیدی هستند بپرهیزید. از خوردن غذاهای لبنی مانند پنیر، شیر و ماست نیز بپرهیزید و هر غذایی که حاوی پتاسیم است را زیاد مصرف کنید.

مواد غذایی مثل سیب زمینی، موز، اسفناج و کلم بروکلی در لیست غذای شما می تواند کاملا موثر باشد.

غذاهایی که حاوی سطح بالایی از سدیم و پتاسیم، هستند بسیار موثرند همچنین به طور منظم میزان PH رحم خود را کنترل کنید. استفاده از ژل های بهداشتی بانوان که PH واژن را تنظیم می کند می تواند در این موضوع کمک کند.

لباس زیر آقایان

آقایان برای پسردار شدن شورت مامان دوز بپوشند!! البته که این یک شوخی است اما باید توجه داشته باشید که شورت های پادار و گشادتر احتمال پسردار شدن را افزایش می دهد.

زیرا هرچه لباس گشادتر باشد تولید اسپرم با قدرت بیشتری انجام خواهد شد.

بهترین زمان آمیزش برای پسردار شدن

سرعت حرکت اسپرم با کروموزم Y بیشتر از اسپرم با کروموزم X است. ولی اسپرم حاوی X توانایی زنده ماندن بیشتری دارد.

بنابراین اگر می خواهید پسردار شوید بهتر است چند روز پیش از تخمک گذاری نزدیکی داشته باشید و نزدیکی نهایی تا حد امکان نزدیک به تخمک گذاری باشد. استفاده از یک تقویم قاعدگی در این مورد بسیار کمک کننده است و می تواند تاریخ دقیق تخمک گذاری را تعیین کند. در این حالت می توانید انتظار داشته باشید که اسپرم با کردوموزوم Y بر اسپرم با کروموزوم X غلبه کند و از آن پیشی بگیرد و خود را به تخمک برساند.