سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


راه های افزایش نعوظ

در این مقاله قصد داریم به بررسی متداول ترین راه های افزایش نعوظ بپردازیم. آلت تناسلی یکی از بخش های مهم بدن انسان محسوب می‌شود در آقایان، یکی از ری اکشن های آلت تناسلی به موارد مربوط به بحث جنسی نعوظ است.

بر اساس تحقیقاتی پژوهشگران اعلام کردند ۸۵ درصد آقایان در سنین ۲۰ تا ۳۹ سال همواره می توانند به آسانی نعوظ کنند و در آن حالت نگه دارند

و همینطور ۱۵ درصد آقایان در این سن ۲۰ و ۳۹ سال قادر نیستند به راحتی نعوظ کنند.

راه های افزایش نعوظ به بهتر شدن کارکرد نعوظ کمک بسیاری می کند.

 

راه های افزایش نعوظ

راه های افزایش نعوظ

راه های افزایش نعوظ

یکی از راههای افزایش نعوظ ورزش کردن است که می تواند در سلامتی شما بسیار موثر باشد. ورزش های هوازی برای حل مشکلات جنسی و کارکرد ها بسیار موثر است .بر اساس گفته یک متخصص ارولوژیست جریان خون یک راه حل مناسب و سالم برای نعوظ است. چرا که ورزش کردن سبب زیاد شدن گردش خون می شود و همین طور صحبت به تولید اکسید نیتریک در بدن می‌شود که به نگهداری حالت نعوظ کمک میکند.

 

سیگار

بر اساس تحقیقاتی که وجود دارد سیگار کشیدن ممکن است موجب ناتوانی جنسی و مشکل در رابطه جنسی شود بر اساس گفته پژوهشگران اشخاص سیگاری اختلالات زیادی نسبت به اشخاص که سیگار نمی‌کشند در آلت تناسلی خود دارند.

دکتر ایروین گلدشتاین متخصص اورولوژی در انجمن پزشکی دانشگاه بوستون می گوید سیگار کشیدن علاوه بر صدمه زدن به عروق خونی به ساختار آلت تناسلی نیز لطمه وارد می‌کند و این کار باعث انعطاف پذیری آلت تناسلی و اختلال در نعوظ می شود.

 

دور کردن استرس و حفظ آرامش

از دیگر راههای افزایش نعوظ از یاد بردن استرس، نگرانی است. چرا که نگرانی موجب مشکل در روند ارتباط جنسی می شود. به این نکته توجه داشته باشید که اگر قادر نیستید تا نگرانی،استرس را از خود دور کنید لااقل هنگام رابطه جنسی با پارتنر خود تلاش کنید تا درگیری های ذهنی استرس نگرانی را از خود دور نگه دارید.

 

نوشیدن قهوه به عنوان یکی از راه های افزایش نعوظ

 

بر اساس تحقیقات انجمن بهداشتی دانشگاه تگزاس در هوستون مشخص کرد که کسانی که به طور روزانه ۲ الی ۳ فنجان قهوه می نوشند به نسبت کسانی که این میزان کافی را دریافت نمی کنند کمتر دچار مشکلات آلت تناسلی میشود. از راه های افزایش نعوظ نوشیدن قهوه است،درصورتی که طرفدارکافئین هستید برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود.

 

خواب درست و به موقع

آقایان در زمان خواب شب بین ۳ الی ۴ ساعت می توانند نعوظ داشته باشند همینطور طور زمانی که آقایان از خواب می‌پرند یا اینکه صبح بیدار می‌شوند این موضوع را می فهمند. این ماجرا قادر است به حل مشکل های جنسی کمک کند و همینطور سبب توانمند شدن نعوظ با زمان زیاد بشود.

بر اساس گفته دکتر گلدشتاین هر میزان که در طول شب نعوظ داشته باشید ساختار آلت تناسلی توانمندتر می شود و در نگهداری حالت نعوظ نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

سر موقع خوابیدن از دیگر راه‌های افزایش نعوظ می باشد که می تواند به کسانی که به خاطر سنشان دچار اختلال در نعوظ شده‌اند کمک کند.

پیاده روی

دکتر گلدشتاین بر این باور است که آقایان بایستی در روز حدود ۳.۲ کیلومتر راه بروند چرا که این امر سبب حل شدن اختلالات جنسی در آنها خواهد شد. ورزش و پیاده روی موجب تمیز شدن شریان های آلت تناسلی و پیشگیری از بسته شدن آن می‌شود و همینطور به انعطاف پذیری آلت تناسلی کمک می کند.

کاهش قند خون

۵۰ درصد از افرادی که بیماری دیابت دارند مشکل در نعوظ را تجربه می کنند. برای پیشگیری از قند خون یا کم شدن آن می توانید با مراجعه و مشورت با پزشک روش های درمانی را شروع کنید تا موجب حل مشکل نعوظ شود. طبق تحقیقی در ایتالیا پژوهشگران گفته‌اند کسانی که مدیریت قند و دیگر مواد خون خود موردی دارند ۷۰ درصد بیشتر،از مشکلات جنسی رنج می برند.پس یکی از راه های افزایش نعوظ کنترل قند خون است.

نزدیکی راحت

یک رابطه جنسی طولانی می‌تواند آلت تناسلی آقایان لطمه وارد کند و همچنین باعث ایجاد آسیب هایی به شریک جنسی. زمانی که آلت تناسلی آقایان در حالت نعوظ است و فشار بسیاری بر آن وارد شود آلت تناسلی خمیده می شود و صدایی مثل شکستن استخوان می دهد که به این جریان ،شکستگی آلت تناسلی یا تروما آلت تناسلی گفته می‌شود. کسی که دچار تروما آلت تناسلی میشود برای جلوگیری از خونریزی داخلی و ایجاد صدمه های ماندگار احتیاج به عمل جراحی دارد. یک سوم کسانی که مشکل ناتوانی جنسی را دارند قبلا عمل تروما آلت تناسلی را انجام داده اند. برای پیشگیری از رخ دادن تروما آلت تناسلی بایستی در زمان نزدیکی مواظب باشید تا فشار شدیدی به آلت تناسلی نیاد.

اگر شما هم جزء کسانی هستید که مشکل نعوظ دارید می توانید از راه های افزایش نعوظ  استفاده  و شروع کنید.

 

اگر به دنبال بهترین روش برای جلوگیری از بارداری و پیشگیری از بیماری های مقاربتی هستید،

ما به شما محصولات زناشویی مانند کاندوم برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و حفظ بهداشت فردی پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاع از قیمت کاندوم و درصورت نیاز به خرید کاندوم می توانید به سایت روم نمیشه مراجعه کنید.