دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


راه های افزایش اعتماد به نفس جنسی

داشتن اعتماد به نفس جنسی به زن و مرد اجازه می دهد که یک رابطه جنسی کامل و رضایت بخش برقرار کندو از طرفی هم یک رابطه عاطفی عمیق بین زن و شوهر شکل بگیرد و قدرت جنسی نیز تقویت شود. در مطالب قبلی اعتماد به نفس جنسی را تعریف کردیم و از تفاوت آن بین مردان و زنان نیز گفتیم در ادامه با ما همراه باشید تا با راههای افزایش اعتماد به نفس در هنگام رابطه جنسی آشنا شوید.

افزایش اعتماد به نفس جنسی

راه های افزایش اعتماد به نفس جنسی

به احساسات منفی نسبت به خودتان توجه نکنید : اگر به طور مداوم از افکار مثبت نسبت به خود استفاده کنید، می توانید بر افکار منفی غلبه کنید و اعتماد به نفس جنسی شما تقویت می شود. جملاتی مانند : من از لحاظ جنسی توانا هستم ،من بهترین رابطه جنسی را با همسرم تجربه و حس می کنم ،من همیشه همسر و شریک جنسی و عاطفی خود را راضی می کنم از جمله افکار مثبت و تقویت کننده در این زمینه است.

به همسرتان اعتماد کنید: گفتن یک کلمه یا یک نگاه یا رفتار بدنی نامناسب باعث از دست دادن اعتماد به نفس جنسی در فرد مقابل می‌شود. گاهی مسخره کردن یا مقایسه کردن واقعا تلخ و ناراحت کننده است.

صادقانه برخورد کنید: توجه داشته باشید که همانطور که اندام و بدن شریک جنسی تان برای شما پنهان نیست، اندام شما نیز برای او پنهان نیست. بنابراین راحت باشید و احساس خود را نسبت به بدن خود را در جهت خوب و مثبت تقویت کنید.

موسیقی زیاد گوش دهید: گوش دادن به موسیقی های مورد علاقه سالم ترین و بهترین راه برای بهبود خلق و خو و ایجاد حس شاد و خوب البته یک راه ساده و بدون درد سر است.

قابل توجه مردان: سعی کنید بدن زنان را واقع بینانه در نظر بگیرید و به زنان در فیلم ها و مجلات توجه نکنید چرا که آنها اغلب واقعی نیستند و از واقعیت اصلی خود خیلی دور هستند.
به قدرت بدنی ، توانایی های خود در شرایط سخت بیشتر فکر کنید تا روحیه شما قوی تر شود.

به دنبال مشکل خود باشید: بهترین و ساده ترین راه حل برای رفع مشکلات جنسی بین خود و همسرتان این است که به صحبت در مورد مشکلتان بپردازید و آنچه را می خواهید واضح و صریح بیان کنید.

فعالیت بدنی و تحرک کافی داشته باشید: ورزش باعث حفظ شادابی بدن و سلامت جسم و تناسب اندام و تقویت افکار مثبت می شود.

فیلم های محرک و صحنه دار تماشا نکنید: این نوع از فیلم ها صحنه های به دور از واقعیت درباره رابطه جنسی را نشان می دهند و زوج ها روابط خود را با آنچه در این فیلم ها نمایش داده شده، مقایسه می کنند.

به لباستان توجه کنید : هم زنان و هم مردان سعی کنید حتما لباس زیر و لباس خواب متنوع و مورد علاقه یکدیگر بپوشید .

فروشگاه اینترنتی کاندوم ارائه دهنده انواع کاندوم تحریک کننده در جهت افزایش میل جنسی و افزایش اعتماد به نفس جنسی