پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


راهنما کامل استفاده از بی بی چک

اگر شما در حال برنامه ریزی برای باردار شدن هستید و یا اگر به تازگی رابطه جنسی محافظت نشده ای با همسر خود داشته اید، و یا اتفاقاتی از قبیل پارگی کاندوم به دلیل مناسب نبودن جنس لاتکس احتمالا این سوال در ذهن شما به وجود خواهد آمد که آیا من باردار هستم یا نه؟ در ابتدا، لازم است بدانید که سریع ترین راه برای گرفتن پاسخ مطمئن در مورد این سوال، استفاده از بی بی چک است. اما چگونه باید بهترین و مناسب ترین زمان برای انجام این آزمایش خانگی را تشخیص دهید؟
اگر چه ممکن است که برای انجام تست بارداری، بسیار مشتاق باشید، اما بهترین زمان تست بارداری، چه استفاده از بی بی چک و چه تست خون، حداقل یک هفته پس از زمانی است که باید پریود می شدید. اگر نمی توانید تا این موقع صبر کنید، حداقل دو هفته پس از انجام رابطه، تست بارداری را انجام دهید.
در واقع بیبی چک یک تست حاملگی خانگی است که جهت تشخیص وجود هورمون بارداری B-HCG در ادرار استفاده می ‌شود.
این محصولات میزان هورمون بارداری در ادرار شما را شناسایی کرده و آن را با ایجاد خط قرمز به شما نشان می‌ دهند.

استفاده از بی بی چک

استفاده از بی بی چک

حساسیت بی‌ بی چک

میزان حساسیت این تست بر اساس حداقل میزان غلظت Hcg برحسب میلی واحد در یک میلی ‌لیتر از ادرار که تست قادر به تشخیص دادن آن است تعیین می‌ شود.
هورمون اچ سی ‌جی که توسط سلول ‌های جفت تولید می ‌شود، ابتدا هنگامی‌ که تخمک بارورشده در رحم جای می ‌گیرد (تقریبا شش روز پس از باردارشدن)، در جریان خون وارد می‌شود.
معمولا 10-7 روز پس از لقاح سطح این هورمون در خون به حدی می ‌رسد که قابل ‌تشخیص است، اما در صورت منفی شدن، احتمال حاملگی رد نمی ‌شود و در صورت شک به حاملگی چند روز بعد باید مجدد چک شود.

بسیاری از افراد روش پیشگیری از بارداری به صورت طبیعی را انتخاب می کنند و همین امر موجب می شود به صورت مداوم به بی بی چک نیاز پیدا کنند. در فروشگاه روم نمیشه می توانید در میان انواع محصولات زناشویی با بررسی قیمت کاندوم برای خرید کاندوم مورد نظر خود اقدام کنید.

نکته‌ های مهم

برای به دست آوردن بهترین نتیجه باید از اولین ادرار در صبح استفاده شود، زیرا ادرار در آن زمان بیشترین غلظت را دارد.
ابتدا تاریخ انقضای محصول را نگاه کنید. اگر محصول را در محل مرطوب یا گرم مانند حمام نگهداری کرده باشید، ممکن است فاسد شده و دیگر امکان استفاده از آن وجود نداشته باشد.
نحوه نمایش نتیجه نیز در این تست‌‌ ها متفاوت است. برخی از آن‌ ها نوار های باریک صورتی یا آبی‌ رنگ را روی کاغذ تست نمایش می ‌دهند، اما برخی دیگر ممکن است علامت مثبت یا منفی را روی یک پنجره نمایش دهند.

طرز استفاده از بی بی چک چگونه است؟

هر تست بارداری دارای مشخصات خاص خود است بنابراین مطمئن شوید که دستورالعمل مربوط به بیبی چکی که خریده اید را کامل خوانده اید. زمانی که تست می کنید همیشه کنترل پنل را بررسی کنید تا مطمئن شوید تست درست عمل می کند. برخی افراد تست را انجام می دهند و چند دقیقه صبر می کنند و بدون آن که جواب مثبت را ببینند آن را دور می ریزند. گاهی شاید چند ساعت زمان ببرد جواب دیده شود پس تا خشک شدن بی بی چک صبر کنید.