سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


رابطه زناشویی در حضور نوزاد

روابط زناشویی در حضور نوزاد می تواند به دلایل همچون کوچک بودن منزل و نداشتن اتاق خواب مجزا برای کودک باشد. در نتیجه والدین نمی تواند فضای خواب کودک و فضای خواب خود را از فرزندشان جدا کنند. والدین با این تصور که فرزندشان هنوز بسیار کوچک است و متوجه این مسائل نمی شود روی این مسئله سهل انگاری می کنند. اما به این نکته توجه نمی کنند که کودک آن ها عروسک نیست و کاملا آگاه است.
در این مقاله درباره ی این رفتار والدین صحبت خواهیم کرد و راه حلی برای آن ارائه خواهیم داد.

روابط زناشویی در حضور نوزاد

روابط زناشویی در حضور نوزاد

ایجاد رابطه زناشویی در حضور نوزاد

والدین همواره باید اگاه باشند که نوزاد آن ها همه چیز را می بیند و درک می کند و همه صدا ها را می شنود. حتی در دوران جنین کاملا تمام شرایط محیطی را می فهمد و درک می کند.
یک کودک در سن حدود دو سالگی نمی تواند به خوبی سخن بگوید اما تقریبا همه چیز را مثل یک دوربین می تواند ضبط کند.
سن جدا شدن اتاق خواب نوزاد از والدین 6 ماهگی است. اگر والدین نتوانند فضای جدایی برای فرزند خود ایجاد کنند حتما آسیب هایی به او وارد خواهند کرد.
ایجاد رابطه زناشویی در حضور نوزاد می تواند موجب ایجاد حس ترس و استرس و اضطراب در وی شود. زیرا تصور می کند اتفاقی بدی پیش امده و پدر در حال ایجاد خشونت نسبت به مادر است.
این بزرگترین خیانتی است که یک پدر و مادر می توانند به روح و روان فرزندشان وارد کنند. یکی از علل بلوغ زودرس در کودکان و انحرافات اخلاقی آن ها در سنین پایین همین مسئله است.
این مسئله روابط زناشویی والدین را نیز دچار اختلال می کند و می تواند موجب نارضایتی آن ها از زندگی جنسیشان شود. یکی از دلایل سرد مزاجی زنان پس از زایمان می تواند به همین مسئله مرتبط باشد.

راه حل جدا کردن فضای خواب

روانشناسان معتقدند که فرزندتان باید از سن 1.5 سالگی در اتاقی جدا از والدین بخوابد. تا هم کودک روحیه ای مستقل داشته باشد و هم والدین حریم اختصاصی خود را داشته باشند. اگر منزلتان به قدری کوچک است که نمی توانید فضای خواب جدایی برای فرزندتان ایجاد کنید پیشنهاد می کنیم با خرید کاندوم از بارداری پیشگیری کنید تا زمانی که بتوانید منزلی برای خود و فرزندتان فراهم سازید که آرامش خودتان و فرزندتان در آن کاملا برقرار باشد.
برای خرید کاندوم در میان محصولات زناشویی می توانید به فروشگاه روم نمیشه سری بزنید و قیمت کاندوم را مشاهده کنید و برند مورد نظر خود را خریداری کنید.