دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


رابطه جنسی سالم و فواید آن

رابطه جنسی سالم بخش مهمی از زندگی زناشویی است و بنابراین داشتن یک رابطه جنسی سالم نقش به سزایی نه تنها در سلامت جسمی زن و شوهر دارد بلکه در سلامت روح و روان افراد هم تاثیر بسیار فراوانی دارد چرا که رابطه جنسی یکی از ضروریات زندگی مشترک زن و مرد است و نیازمند توجه زیادی هم می باشد. در مقاله چرا باید رابطه جنسی داشته باشیم کامل در این باره توضیح داده ایم.

روابط جنسی سالم

روابط جنسی سالم

با داشتن یک رابطه جنسی سالم و درست می‌توانید زندگی پایدارترو لذت‌بخش‌تری داشته باشید. با ما همراه باشید تا با فواید داشتن یک رابطه جنسی آشنا شوید و از آن بهره ببرید.

رابطه جنسی و کاهش ابتلا به فشارخون بالا: تحقیقات انجام شده نشان می دهد که روابط جنسی سالم و منظم در کاهش فشار خون به خصوص در زنان تاثیر به سزایی دارد

رابطه جنسی و سیستم ایمنی بدن: افرادی که به طور منظم رابطه‌ی جنسی دارند، یعنی حدود ۱ تا ۲ بار در هفته به افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن خود تا حد زیادی کمک می کنند وکمتر به بیماریهای مختلف مبتلا می شوند.

رابطه جنسی و افزایش کنرل مثانه در زنان: رابطه زناشویی سالم باعث تقویت عضلات لگن به ویژه در زنان می شود و از بروز بی‌اختیاری درادرار جلوگیری می کند. بارداری و یائسگی عضلات کف لگن را ضعیف می کند ورابطه جنسی می‌تواند به زنان در افزایش کنترل مثانه‌شان کمک کند.

رابطه جنسی و افزایش میل جنسی: اگر مرد و زن به طور مرتب رابطه جنسی داشته باشند، بیش‌تر احتمال دارد که بخواهند باز هم رابطه جنسی با یکدیگر داشته باشند و همین تکرار منظم باعث می‌شود که رابطه‌ جنسی شما لذت‌بخش‌تر باشد.

رابطه جنسی و سلامت قلب به ویژه در مردان: مردانی که در طول هفته یک یا دو بار رابطه جنسی سالم با همسرخود دارند خطر حمله و بیماری های قلبی در آنان به طور چشمگیری کاهش می یابد. رابطه جنسی علاوه بر اینکه می توانند ضربان قلب را بالا ببرند می توانند سطح استروژن و تستوسترون را هم به تعادل مناسبی برسانند و علاوه بر آن رابطه جنسی عضلات قلب شما را هم تقویت می کنند.

رابطه جنسی و ظاهر جوان و پوست شاداب: یکی از بارزترین اثرات مثبت و مفید داشتن رابطه جنسی سالم ایجاد و حفظ جوانی پوست و شادابی پوست به همراه ظاهری جوان‌تر از سن واقعی زن و مرد است.

رابطه جنسی و کاهش خطر ابتلا به سرطان پروستات: خطر ابتلا به سرطان پروستات در مردانی که به طور منظم با همسرشان رابطه‌ی جنسی دارند، کم‌تر است.

رابطه جنسی و کاهش درد: داشتن یک رابطه جنسی خوب و مرتب باعث آزاد شدن هورمون‌های کاهش درد می‌شود و این هورمون‌ها در کاهش درد پا و کمر و سایر دردهای آرتریت (التهاب مفاصل)، و گرفتگی عضلات در زمان قاعدگی و کاهش سردرد از جمله سردردهای میگرنی و خوشه ای کمک بسیار موثری می‌کنند.

رابطه جنسی و کاهش استرس و افسردگی: رابطه جنسی می‌تواند سروتونین (هورمون شادی) را در بدن آزاد کند. و شما احساس تندرستی بیشتری داشته باشید و افسردگی به سراغتان نیاید در حالیکه مصرف داروهای ضد افسردگی می‌تواند باعث کاهش میل جنسی و سرکوب آن شود. علاوه بر این، زنان و مردانی که به طور منظم رابطه‌ جنسی دارند، در مواجهه با شرایط استرس‌زا و تنش آفرین واکنش بهتری از خود نشان می‌دهند.

رابطه جنسی و بهبود رابطه عاطفی: رابطه جنسی شما با همسرتان به شما کمک می کند تا با شریک زندگیتان احساس صمیمیت بیشتری کنید و با یکدیگر بیشتر صحبت کرده و احساسات خود را بیان کنید.

علاوه بر موارد گفته شده یک رابطه سالم باعث بهبود کیفیت خواب،افزایش طول عمر، درخشش موها و تقویت ناخن ها، افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن،جلوگیری از خشکی واژن، تقویت عزت نفس و اعتماد به نفس می شود. بنابراین، رابطه‌ جنسی یکی از موثرترین راههای بهبود کیفیت زندگی زناشویی شما است.

با استفاده از کاندوم می توانید یک رابطه ای سالم و لذت بخش را تجربه کنید .