سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


درمان انحراف آلت تناسلی

درمان انحراف آلت تناسلی می تواند تاثیرات مثبتی بر یک رابطه جنسی بگذارد و از دردها و عدم ارگاسم بانوان بکاهد. به همین دلیل است که این درمان برای بسیاری از آقایان اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. در این‌مقاله قصد داریم ابتدا به بررسی انحراف آلت تناسلی و سپس درمان انحراف آلت تناسلی بپردازیم. اساسا آلت تناسلی مردان وقتی حالت نعوظ دارد، بطور مستقیم بوده و به سمت دیگری انحراف ندارد. اما بعضی از آقایان انحراف آلت تناسلی دارند و در موقع نعوظ گله دارند. نگران نباشید در ادامه مقاله به بررسی درمان انحراف آلت تناسلی می‌پردازیم.

"<yoastmark

اول به بررسی دلیل انحراف آلت تناسلی به مکانیسم نعوظ می پردازیم. آلت تناسلی مردانه از اعصاب و عروق و بخش های گوناگونی ایجاد شده  که درحالت نعوظ نقش مهمی دارند. در مقاله ای در رابطه با راه های افزایش نعوظ صحبت کردیم. آلت مردانه ۲ جسم غاری (Corpus Cavernosum) و یک جسم اسفنجی (Corpus spongiosum) دارد که در میان آنها مجرا وجود دارد .

وقتی که  نعوظ اتفاق می افتد خون وارد این بخش ها می شود و سبب سفت شدن آلت تناسلی می شود. پس نتیجه می گیریم که انحراف آلت تناسلی وقتی اتفاق می افتد که بخشی از بافت هایی که امکان انبساط دارند ، می توانند به اتساع نباشند که اغلب به دلیل بافت فیبری که در زماگ معاینه سفت هستند، به وجود می آید.

طبیعتا به علت عدم گسترش قانع کننده بافت فیبری آلت در زمان نعوظ، آلت در زمان نعوظ به همان سمت انحراف پیدا می‌کند. که  اندازه انحراف، به اندازه بافت فیبروزه سخت و غیر قابل گسترش آلت بستگی دارد.

دلایل انحراف آلت تناسلی

 انحراف آلت تناسلی از زمان تولد

انحراف  آلت تناسلی که از زمان تولد فرد وجود دارد،یک بیماری تقریبا رایج است و تقریبا ده درصد آقایان به آن دچار هستند .

انحراف آلت تناسلی ممکن است به یک طرف و یا به صورت ترکیبی ( انحراف به پایین و همینطور به سمت چپ) باشد، البته در این مدل، انحراف  معمولا به طرف چپ است. قابل ذکر است که در این مدل انحراف اکثر افراد گرفتار مسئله ی نزدیکی نمی شوند و فقط ۱ الی ۲ درصد اشخاص انحراف خیلی زیاد با زاویه های فراوان دارند.

 انحراف آلت در مردان به صورت اکتسابی

در این مورد  شخص از اول(زمان تولد) گرفتار این مسئله نبوده و بعد از‌گذشت زمانی بنا بر دلیلی،انحراف آلت تناسلی برایشان پیش می آید، که در این قسمت به بررسی این دلیل می پردازیم. بیشتر انحرافات آلت تناسلی اکتسابی دلیلش پلاک پیرونی است. از دلایل دیگر این بیماری می توان آسیب به آلت و شکستگی آلت، هیپوسپادیازیس و … درنظر گرفت.

 

درمان انحراف آلت مردان

درمان انحراف آلت تناسلی معمولا از راه جراحی صورت‌ می گیرد. اما راه های بدون  جراحی هم دارد. به منظور درمان ، شیوه ی درمان را بر اساس  وضعیت بیمار توصیه می کنیم.

شاید  این سوال برایتان پیش بیاید که، عمل جراحی  مناسب چه افرادی است؟

کسانی که انحراف بیشتر از ۳۰ درجه دارند، کسانی که دررابطه  جنسی مسئله ای دارند یا افرادی که از لحاظ زیبایی نگران هستند ،  جراحی بهترین روش است برای درمان انحراف آلت که  چند مدل دارد، مثل : بریدن و حذف بخش هایی از پوشش اجسام غاری، بکاربردن پیوند در طرف مقابل انحرافی، چین دادن پوشش اجسام غاری و ….

کم خطرترین روش جراحی برای انحراف آلت تناسلی شیوه ی plication (چین دار کردن طرف مقابل انحراف) است. این عمل همراه بی حسی ناحیه ای ( بی هوشی عمومی ندارد) است و به شکل سرپایی وبه بستری  در بیمارستان نیاز ندارد.

در این جراحی، اول برشی حلقوی شکل بر روی خط ختنه گاه قدیمی داده می شود و  بعد از پایین کشیدن پوست آلت با وارد کردن مواد محرک به داخل آلت و به وجود آوردن نعوظ مصنوعی (Artificial Erecti) محدوده بیشترین انحراف روی آلت تعیین می شود، و بعد، در طرف مقابل با انجام چند بخیه انحراف از بین خواها رفت.

مزایای این جراحی  تایم كوتاه جراحی (كمتر از ١ ساعت)، مرخص شدن بیمار در عصر روز جراحی، كوتاه شدن آلت پس از جراحی به  صورت کم (كمتر از ١ سانتیمتر) و امکان عود كمتر از ٥٪؜ است.

راه های  به جز جراحی درمان انحراف آلت تناسلی معمولا برای کسانی انجام می شود که جدیدا گرفتار این مشکل شده اند و مشکل آنها جدی می باشد. از راه های غیر جراحی می شه به مصرف دارو، تزریق داخل ناحیه و درمان های ناحیه ای اشاره کرد.

درمان های خوراکی مثل: ویتامین E، تاموکسی فیلین و کلشی سین هستند.

سایر نمونه های  درمان  انحراف آلت تناسلی می توان به (potassium para-aminobenzoat (Potaba برای درمان پیرونی به شمار آورد. لین نکته در نظر داشته باشید که درمان به صورت حتمی جراحی می باشد و این نکته نقطه قوا درمان جراحی در برابر  درمان خوراکی است.

 

ما به شما محصولات زناشویی مانند کاندوم برای پیشگیری از بیماری های مقاربتی و حفظ بهداشت فردی پیشنهاد می کنیم.

برای اطلاع از قیمت کاندوم و درصورت نیاز به خرید کاندوم می توانید به سایت روم نمیشه مراجعه کنید.