چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


خطر مرگ با داروهای معجزه جنسی

بیماری های جنسی شاید برای هر فردی پیش بیاید. یکی از راه های درمان این بیماری ها مراجعه به پزشکان ارولوژ هست که به دلیل طرز تفکر اشتباه و توبوهای نادرستی که در ذهن های عده ی کثیری وجود دارد، از رفتن به نزد پزشک خود داری می کنند و سراغ داروهای معجزه جنسی می روند و خود را در معرض خطر مرگ با داروهای مجعزه جنسی قرار می دهند.

خطر مرگ با داروهای معجزه جنسی

خطر مرگ با داروهای معجزه جنسی

خطر مرگ با داروهای معجزه جنسی

 1. تادافیل (سیالیس)
 2. سیلدنافیل (ویاگرا)
 3. واردنافیل (لویترا)

این داروها باعث افزایش پیدا کردن نیتریک اکسید خون می شود که گشاد شدن عروق را به دنبال دارد و جریان خون را هم آسان تر و روان تر می کند. که عوارضی هم به دنبال دارد.

 

عوارض کلی داروهای درمان ناتوانی های جنسی

 1. سردرد:

یکی از شایع ترین و معمول ترین عارضه این نوع قرص ها سردرد است که به دلیل افزایش پیدا کردن نیتریک اکسید جریان خون ناگهانی تغییر می کند و باعث سردرد می شود.

این عارضه بلااستثناء در استفاده از تمام داروهای ناتوانی جنسی دیده می شود و با تغییر دارو مشکلی حل نمی شود.

 1. مشکل های گوارشی:

شایع ترین عارضه مربوط به گوارش، سو هاضمه و اسهال است. برای کم رنگ کردن این عارضه بهتر است از نوشیدنی هایی که در آن ها کافئین دارد بپرهیزید و به جای آن از آبمیوه و آب طبیعی استفاده کنید.

 1. سرگیجه:

هنگامی که نیتریک اسید خون بالا می رود،  ممکن است بعضی مردان احساس سرگیجه ملایم به آن ها دست دهد. گاهی هم دیده می شود که سرگیجه آنقدر ادامه پیدا کند و شدید باشد که فرد از حال برود که البته این مورد نادر است.

 1. اختلال در بینایی:

داروهای ناتوانی جنسی، روی دید افراد تاثیر منفی میگذارند و باعث تاری دید می شوند.

 1. قرمز شدن پوست:

مصرف کردن داروهای جنسی باعث قرمزی موقت صورت می شود که علاوه بر آن جوش و لک های پوستی ای ایجاد می کند.

 1. گرفتگی بینی:

گرفتگی بینی یکی دیگر از عوارض استفاده از این نوع داروهای جنسی است که معمولا موقت است. علاوه بر آن گاهی هم همراه با گرفتگی بینی فرد دچار آبریزش هم می شود که این عارضه هم موقت بوده است.

این ها عوارض معمول وو کلی داروهای ناتوانی جنسی بود که عده ای گول معجزه آسا بودن آن ها را میخورند و بدون نظر پزشک از آن ها به شکل نادرستی استفاده می کنند و خطر مرگ با داروهای جنسی معجزه آسارا با دل و جون می خرند.

علاوه بر این عارضه ها گاهی مشکلاتی دیده می شود در فرد که قبلا دیده نشده و خطر بیشتری نسبت به عوارض ذکر شده دارند. از جمله:

 1. تغییر ناگهانی و غیر طبیعی در میزان شنوایی فرد
 2. پریاپیسم: به نعوظ مانا گفته می شود که از 4 ساعت بیشتر طول می کشد و درد زیادی دارد.
 3. از دست دادن ناگهانی و غیر طبیعی در بینایی

هشدار استفاده از داروها

پس از مصرف داروهای معجزه جنسی به محض اینکه هر کدام از علایم بالا را مشاهده کردید حتما به پزشک مراجعه کنید. ما در این مقاله سعی کردیم شما را با خطر های مرگ با داروهای معجزه جنسی آشنا کنیم. در سایت روم نمیشه علاوه بر این میتوانید مقاله های دیگری را مطالعه کنید و همچنین با محصولات زناشویی از جمله کاندوم و قیمت کاندوم و خرید کاندوم آشنا بشوید.