یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

خرید کاندوم – قیمت کاندوم | روم نمیشه

فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی روم نمیشه : انواع کاندوم ، ژل و اسپری جنسی با بهترین کیفیت و قیمت |خرید کاندوم | ژل تاخیری | کاندوم | خرید محصولات زناشویی


تقویم قاعدگی

تقویم قاعدگی چیست و برای بانوان چه کاربردی دارد؟ از گذشته تا کنون بانوان زیادی را دیده ایم که دچار بارداری ناخواسته شدند و فرزندی داشتند که حتی تا سنین بزرگسالی به او اعلام می کردند که ” تو ناخواسته بودی”. این اتفاق هم برای والدین خوشایند نیست و دردسرهایی را به وجود می آورد و هم شنیدن جمله ” تو ناخواسته بودی” روی روح و روان کودک تاثیر منفی می گذارد. در این مقاله قصد داریم درباره تقویم قاعدگی صحبت کنیم و بگوییم چطور می توان با استفاده از این تقویم اتفاق بارداری ناخواسته را تا حدودی تحت کنترل درآورد.

تقویم قاعدگی

پیش از ذکر هر نکته ای به عنوان یک آموزه باید بدانید چنانچه تحت هر شرایطی دچار بارداری ناخواسته شدید، هرچند میزان نارضایتی شما از این اتفاق بالا بود، بازهم طفل شما مقصر این اتفاق نیست و این مسئله تنها به سهل انگاری خودتان مرتبط است. پس از تولد فرزندتان هرگز درباره ناخواسته و اتفاقی بودنش با او صحبت نکنید یا اگر می خواهید چیزی به او بگویید اینطور بیان کنید:
” تو هدیه ای غافلگیرانه بودی، مثل یک سورپرایزاز آمدنت غافلگیر شدم”
برای پیشگیری از بارداری ناخواسته بهترین وسیله کاندوم است. اکنون تولید شدن کاندوم های فانتزی عده ی بیشتری را به خرید آن ترغیب کرده است. میدانیم کاندوم ها نیز تا حدی درصد خطا دارند. پس در مواقعی خاص لازم است برای پیشگیری از بارداری دقت بیشتری داشته باشید.
با استفاده از یک تقویم قاعدگی دقیق که روی گوشی همراه شما نصب می شود و تمام سیکل قاعدگی شما را آنالیز می کند، خیال خودتان را آسوده کنید. همچنین این کار را بدون نیاز به اپلیکیشن می توانید انجام دهید. کافیست یک تقویم کاغذی بردارید و روی آن علامت بگذارید.

تقویم قاعدگی

تقویم قاعدگی

اپلیکیشن های تقویم قاعدگی

اپلیکیشن های تقویم قاعدگی در انواع فرمت های اندرویدی و IOS موجود هستند و به راحتی می توانید آن ها را دانلود کنید و روی تلفن همراه خود نصب کنید. مزیت استفاده از این اپلیکیشن ها نسبت به یاداشت روی تقویم کاغذی این است که همیشه همراه شما هستند و همچنین می توانید با تنظیم آلارم هایی از قرار گرفتن در موقعیت هایی خاص آگاه شوید.
در این اپلیکیشن ها روز ابتدایی پریود خود را وارد می کنید. سپس مدت زمان سیکل قاعدگی (چرخه قاعدگی) را وارد میکنید. چرخه قاعدگی در هر فرد متفاوت است. این چرخه 21 روز، 25 روز و 27 و… می تواند باشد. با دقت در تاریخ پریود های قبلی می توانید تعداد روزهای چرخه را متوجه شوید.
پس از مشخص کردن این دو مورد اپلیکیشن تمام تاریخ های آینده پریود شما را محاسبه خواهد کرد و روی تقویم نمایش خواهد داد. هم چنین روزهای ناباروری و تخمک گذاری و میزان شانس بارداری در هر روز از ماه کاملا مشخص می شود.

تشخیص مدت زمان سیکل قاعدگی

مدت زمان سیکل قاعدگی از روز اول پریود شما آغاز می شود. بازه زمانی از روز اول پریود تا روز اول پریود بعدی شماست. اگر این بازه طی چند ماه روی یک عدد ثابت باشد گفته می شود پریود شما منظم است.

پیشگیری از بارداری

استفاده از کاندوم به عنوان یکی از محصولات زناشویی در هر حال واجب است. اما عده ای تمایل دارند به صورت طبیعی از بارداری پیشگیری کنند. این افراد می توانند طبق تقویم قاعدگی روزهای پرخطر را تشخیص دهند و طی این روزها یا ارتباط جنسی نداشته باشند یا با خرید کاندوم از بارداری ناخواسته پیشگیری کنند.